Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 4
  • Προβολές: 199

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

shiny AvatarshinyΜηνύματα: 77 Κριτικές: 16

Ιστορίες: 0

PSE & GFE Αξιολόγηση: 8.00 — 28/08/2022 - 23:19
PSE & GFE Αξιολόγηση: 8.00 — 28/08/2022 - 23:19

Οι καυλες μου ηταν τετοιες που καπου καπου μου ξεφευγανε  λογια στην δουλεια που δεν επρεπε οποτε κανονισα ενα ραντεβου να ξελαμπικαρω με την Thay.

Με δυο μηνυματακια ημασταν οκ οπως ημασταν οκ και με την αφιξη της που εγινε ακριβως στην ωρα. 

Πιο απλη, χωρις την λαμψη στο προσωπο δηλαδη αλλα πραγματικα ομορφη κοπελα με ματαρες παιδια που ερχεται στο μυαλο σου η σκεψη για κατι μονιμο μαζι της αλλα αυτο μονο στην φαντασια και ανωφελο. 

Το μποι της χωρις τακουνι ειναι οκ, απλα μετριο και απο βαρος ειναι σε πολυ καλα κιλα και διατηρει τις καμπυλες που ειναι το πιο ελκυστικο κομματι του σωματος της. Τα βυζια εμφανως φουσκωμενα, αρκετα ομορφα και ενταξει στην σκληροτητα. 

Ο κωλος της κερδιζει σε συγκριση με τα βυζια απο ομορφια και δεν ειχε καμια ενισχυση.

Δεχτηκε να παρει τα λεφτα στο τελος, δεν αλλαξε η εκφραση της οποτε καταλαβα οτι δεν την πειραζει αυτο. 

Ξεκινωντας με το τσιμπουκι εμεινα πραγματικα ευχαριστημενος, τον παιρνει αρκετα βαθια και για λιγο μεχρι το λαρυγγι. Απο τα αρχιδια περασε στον δευτερο γυρο. 

Το γαμησι καλο με δοσεις pse αλλα και αρκετα gfe ειδικα στι ιεραποστολικο που ειχαμε αρκετα ωραια φιλια με γλωσσα. 

Στο διαλειμμα δεν ειπαμε πολλα γιατι δεν ειναι καλη στα αγγλικα αλλα προσπαθησε να ειναι ευγενικη και εδειξε καλο χαρακτηρα.

Ο δευτερος γυρος ειχε περισσοτερο συμμετοχη απο εκεινη, ειδικα με το κουβαλημα της εμεινα πολυ ευχαριστημενος. 

Εφυγε χαμογελαστη και εγω εμεινα με ενα χαμογελο ευχαριστησης για μερικες ωρες. Εκανα ενα ωραιο υπνο και ξυπνησα το πρωι με ορεξη για γυμναστηριο. 

Ειναι απο τις γυναικες που μια επαναληψη αλλα ισος και περισσοτερες ειναι λογικο να κανεις.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι
Στήθος Καλό σιλικονάτο
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
emponias AvataremponiasΜηνύματα: 198 Κριτικές: 48

Ιστορίες: 0

Αστερακι Αξιολόγηση: 8.00 — 20/08/2022 - 00:42
Αστερακι Αξιολόγηση: 8.00 — 20/08/2022 - 00:42

Η Thay ειναι ενα αστερακι στα μεσα της τριτης δεκαετιας της ζωης της που βρεθηκε σε αυτην την δουλεια και την εχει καταβρει πραγματικα. 

Το κακο της υποθεσης μαζι της ειναι οτι δεν ξερει καλα αγγλικα, και ηθελα πολυ να μαθω περισσοτερα για τον χαρακτηρα της... 

Το καταλαβε το κοριτσι ομως και προσπαθησε οσο περισσοτερο γινεται να με ικανοποιησει με αλλους τροπους. 

Για το σωμα δεν εχω να προσθεσω κατι περισσοτερο απο οτι βλεπετε στις φωτογραφιες της ενω πιο συγκεκριμενα για τα βυζια εχω να πω οτι εχουν καλη αισθηση, εχει γινει σωστη επεμβαση. 

Με αρπαξε και με φιλησε σε καποια φαση και ενω εγω χαζευα τα βυζια της... Τοτε αρχισα να την χουφτωνω παντου νιωθοντας με τα χερια μου τις καμπυλες της και την υφη του δερματος της. 

Τα φιλια της ειναι λιγο δυνατα αλλα ταιριαζουν με το εκφυλο υφος της που στο τσιμπουκι ειναι υπερ-καυλωτικο. 

Ειναι καθαρη και μπορεις να την γλυψεις σε ολο το σωμα. Πριν αρχισει εκεινη το τσιμπουκι περασα την γλωσσα μου απο ολα τα σημεια που μου αρεσανε στο σωμα της. Τα ποδια της ηταν ατριχα οπως και ολο της το σωμα, περιποιειται τον εαυτο της και σε αφηνει να την απολαυσεις. 

Στο μουνι της εκανα οτι μπορουσα για να την καυλωσω γλειφοντας την κλειτοριδα και βαζοντας την γλωσσα μου οσο πιο βαθια μπορουσα, λιγο ελειψε να γλειψω και στον κωλο αλλα εκεινη την στιγμη δεν αντεξε αλλο και αρχισε το τσιμπουκι εκεινη. 

Ετσι το πηγαμε, εναλλαξ και τελικα το γαμησι ξεκινησε με ενα καρεκλατο πολυ ζωηρο απο την πλευρα της ενω στην συνεχεια την σηκωσα στον αερα και την γαμησα μεχρι να χυσω. 

Το επομενο γαμησι ξεκινησε με πιπα και σχεδον σε ολη την διαρκεια την πηρα στα τεσσερα. Υπεροχος ο κωλος της, αλλα ολα τα λεφτα ηταν και τα βογγητα της και συνολικα ο τροπος που συμμετειχε. Η φωνη της ηταν πολυ καυλωτικη ηδη απο τον τροπο που μιλαει, οταν αναστεναζει μπορει να σε τρελανει πραγματικα. 

Το στησιμο παρα πολυ καλο και διαρκως σου δινει την εντυπωση οτι χυνει, ειναι ο τροπος της πολυ μοναδικος...

Δεν χορταινα να την γαμαω και πραγματικα θα ηθελα να την εχω πολλες φορες ακομα στο κρεβατι μου.

Σε συνολο με αυτα που ξερω για αυτην τωρα, εχω μονο να σας πω οτι χανει πραγματικα σπανιο κοριτσι οποιος δεν παει...

Ευχομαι τα λεφτα σας να πιασουν τοπο!


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 150
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Καλό σιλικονάτο
Τατουάζ Αρκετά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (1)
AlfaArsenico Avatar AlfaArsenico 23-08-2022 01:08:46
Κωλο δεν πηρες η ηταν τραυματισμενη;
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
papasnasos AvatarpapasnasosΜηνύματα: 196 Κριτικές: 50

Ιστορίες: 0

Ξεσαλωνει Αξιολόγηση: 8.50 — 18/07/2022 - 21:14
Ξεσαλωνει Αξιολόγηση: 8.50 — 18/07/2022 - 21:14

Μια μερα πριν το ραντεβου ειχα τρελες καυλες αλλα για κακη μου τυχη δεν την βρηκα διαθεσιμη και λογο του οτι μου αρεσε πολυ η εμφανιση της δεν πηρα αλλη, αποφασισα να περιμενω για την επομενη.

Εκλεισα το ραντεβου μου μαζι της το απογευμα γιατι ετσι με συμβουλεψε η τηλεφωνητρια του γραφειου, μια κοπελα που μιλαει ευγενικα και προσπαθει να εξυπηρετησει με τον καλυτερο τροπο. Βεβαια δεν ελειψε  η διαφημιση για την κοπελα αλλα οπως διαπιστωσα στην συνεχεια αξιζε πραγματικα και για πολλους λογους.

Ηρθε στην ωρα της ντυμενη με ενα κιτρινο μινι που ελαχιστα πιο κατω απο το μουνι εφτανε και ενα ειδος μπλουζας που αγκαλιαζε ισα ισα τα βυζια της και ολα τα αλλα ηταν εμφανη. Προσωπο λιγο πιο γηινο αλλα ομορφο, τατουαζ οπως τα βλεπετε στις φωτογραφιες, σωμα πολυ καλο και περιποιηση στα μαλλια και στα ακρα πολυ καλη. Βεβαια δεν μασαει η γκομενα, ειναι γυρισμενη και στην χωρα της εχει παιξει σε ριαλιτι σοου οπως μου ειπε στην συζητηση που πιασαμε. 

Τα καλα νεα οτι φιλαει με γλωσσα αλλα και οτι γουσταρει να κανει παιχνιδι και με γυναικες, με λιγα λογια ειναι μπαισεξουαλ. Στα φιλια μου αρεσε πολυ, δινεται και δεν ειναι σκληρη αλλα προσπαθει να τα νιωσει και δινει χρονο στον πελατη να κανει το ιδιο. Δεν ειναι της ξεπετας, δεν κοιταει χρονο ποτε και ολα τα κανει με την ησυχια της αλλα και χωρις να κλεβει χρονο. 

Κατω απο την κοντη φουστα δεν φορουσε εσωρουχα και δεχτηκε το δαχτυλακι πολυ ευκολα και χωρις να αντιδρασει στο παραμικρο. 

Το σωμα της και ιδιαιτερα ο κωλος της εχουν τι να πιασεις, καμπυλες εντονες και αρμονικες.

Τσοντα απο εμφανιση και τσοντα και στο σεξ χωρις να χανει την αισθηση της οικειοτητας, χωρις να ειναι εντελως pse. Ξεσαλωνει με τον πελατη απο την αρχη με την πιπα μεχρι και στο σεξ με το καβαλητο που μου εκανε ηταν σαν να γιορταζε την επαφη μαζι μου. Απο αισθηση το μουνι της ειναι καλο, οχι πολυ δουλεμενο και κατεβαζει υγρα οταν καυλωνει. 

Τα βυζια της ειδικα στο ξεκινημα του δευτερου γυρου τα εγλειψα και την καυλωσα με αυτο και μονο. 

Με ευχαριστησε με πιπα η οποια περιειχε και μπολικο γλειψαρχιδι την οποια αν ειχε κανει στον πρωτο γυρο θα με ειχε κανει να χυσω στα πρωτα λεπτα. 

Τα στησιματα της σε συνδυασμο με το μικρο της υψος την κανουν ιδανικη για να κανεις οτι περιεργο σκεφτεις.

Δεχτηκε γλειφομουνι, δεχτηκε και γλειφοκωλι αλλα αναλ δεν παιχτηκε αυτην την φορα οχι απο δικο της λαθος.

Το μονο κακο οτι την πηρα για μια ωρα μονο, το θεμα με το λεσβιακο με εχει βαλει σε πολλες σκεψεις και πλησιαζει η ωρα να την κλεισω παρεα με καποια αλλη.

Εχει τον τροπο να σε κανει να μην την ξεχασεις, εχει πολλους τροπους βασικα...

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 150
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Καλό σιλικονάτο
Τατουάζ Αρκετά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
eto-vrekis Avatareto-vrekisΜηνύματα: 185 Κριτικές: 40

Ιστορίες: 0

Gfe με μουναρα Αξιολόγηση: 7.67 — 13/07/2022 - 22:01
Gfe με μουναρα Αξιολόγηση: 7.67 — 13/07/2022 - 22:01

To γραφειο επειδη ειναι νεο κανει πολυ καλη δουλεια προσπαθωντας να κερδισει εντυπωσεις. Εμενα με εξυπηρετησαν ευγενικα και αμεσα σε οτι ζητησα οπως και φερανε την κοπελα ακριβως στην ωρα τους. 

Απο κοντα ειναι ενα εμφανισιμο κοριτσι στην ηλικια που δηλωνει το οποιο αν εβλεπες σε ενα μπαρ θα ηθλες να το πλησιασεις. 

Το προσωπο γλυκο, δεν βγαζει προστυχια αλλα το βλεμμα της εχει την καυλα που πρεπει για να καυλωσεις. 

Φυσικα ηθελα να παρω μια δοση απο τον χαρακτηρα της αλλα δεν ειναι καλη γνωστρια των αγγλικων, μονο βασικα. Παρα την μικρη απογοητευση δεν αφησα να με χαλασει, της εδειξα την τουαλετα και εγω πηγα στο υπνοδωματιο. 

Συνολικα gfe η φαση μαζι της να το ξεκαθαρισουμε απο την αρχη. Ειναι δεκτικη σε φιλια και χαδια, βασικα ειναι το αγαπημενο της κομματι, αυτο καταλαβα εγω. 

Βυζια ενισχυμενα αλλα καλα με ρογα που σκληραινει με το γλυψιμο και κωλαρακι επισεις καλο.

Επιθυμουσα μια ακαποτη πιπα και μου την εκανε και μαλιστα καλη. Προσεκτικα απεφυγε να ακουμπησει δοντια και το καυλι το εγλειψε σαν να ειναι το ωραιοτερο γλειφιτζουρι.

Το νεαρο της ηλικιας δεν εχει να κανει καποιες φορες με την ικανοτητα και η δικη της περιπτωση παρα το οτι ειναι για gfe ακριβως αυτο, ξερει να προετοιμαζει τον αντρα και και ξερει να γαμιεται.  

Πολυ καλο γαμησι με στησιματα οπως γουσταρα και συμμετοχη διαρκεις. 

Το μουνι εχει καλη αισθηση παρα το οτι εχει πεσει πολυ δουλεια τις τελευταιες μερες, αυτο μου το ειπε...

Αξιζε πολυ το γαμησι στα τεσσερα το οποιο ηταν και αρκετα δυνατο. Τα βογγητα της ηταν αληθοφανη.

Με εφτιαξε για δυο γυρους.

Τα αξιζε τα λεφτα.


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 150
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Καλό σιλικονάτο
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (1)
AlfaArsenico Avatar AlfaArsenico 13-07-2022 23:45:50
Τυπε χαιρομαι που περασες καλα. Το γραφειο μου ελεγε οτι ηταν στο Playboy περιοδικο της Βραζιλιας!  Για να μην σου πω οτι καθε μερα τραυματιζοταν απο πρωκτικο.
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks