Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Πόλη: Αθήνα
  • Κριτικές: 4
  • Προβολές: 225

    Κριτικές Χρηστών

    Arkham Knight AvatarArkham KnightΜηνύματα: 306 Κριτικές: 8

    Ιστορίες: 0

    Ο ορισμός του "Overrated" και του "Τίποτα σπουδαίο" Αξιολόγηση: 5.50 — 05/03/2023 - 17:44
    Ο ορισμός του "Overrated" και του "Τίποτα σπουδαίο" Αξιολόγηση: 5.50 — 05/03/2023 - 17:44

    Όπως γράφω και στον τίτλο η τύπισσα είναι ο ορισμός του "Overrated" και του "Τίποτα σπουδαίο". Η συνάντηση έγινε πριν ένα χρόνο όταν είχε μια προσφορά.

    Πάμε στα θετικά τα οποία δεν είναι και πολλά. Επικοινωνιακή και με πρόθεση να σου λύσει κάθε απορία. Στην ώρα της χωρίς καμία καθυστέρηση. Καθαριότητα στο φουλ. Τελείωσε και τέσσερις φορές κάτι που με εξέπληξε ευχάριστα.

    Στα αρνητικά τώρα. Καμία σχέση με τις φωτογραφίες. Είναι φακλάνα και όχι με καμπύλες όπως φαίνεται στις φωτογραφίες. Το στήθος της μικρό. Ο κωλος της σφιχτός αλλά τεράστιος και αντί αισθητικός όχι όπως φαίνεται στις φωτογραφίες. Πίπα αδιάφορη χωρίς να αισθάνομαι τίποτα. Πιο πολύ αγγαρεία ήταν. Πέρασμα από μπάλες με το ζόρι και μόνο με υπόδειξη δικιά μου. Στα του αγώνα πάλι αγγαρεία από μεριά της με κάποιες εναλλαγές στάσεων. Τελείωμα μια φορά μέσα της και τη δεύτερη στο στόμα της. Είχα ξενερώσει από την πρώτη φορά και την δεύτερη την έβγαλα με το ζόρι. Φεύγοντας επειδή είχε αργήσει να πάει στον επόμενο ούτε καν μου είπε γεια.

    Συμπεράσματα. Η δικαιολογίες της για την αποφυγή φιλιών ήταν γελοίες καθώς τώρα δίνει σε μη καπνιστές μόνο. Φαίνεται πως ξεπέρασε τα προβλήματα που είχε ξαφνικά ως δια μαγείας... 
    Όλοι έγραφαν το ποσό καλή και τέλεια είναι ενώ εγώ βίωσα κάτι εντελώς αντίθετο με αυτά που γράφονται. Εν τέλει πεταμένα λεφτά...

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 2 ώρες
    Κόστος (€) 150
    Πόλη Αθήνα
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Ηλικία πελάτη 18-29
    Φωτογραφίες Επεξεργασμένες και παραπλανητικές
    Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Όχι
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    Υπηρεσίες Τελείωμα στο στόμα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    AlfaArsenico AvatarAlfaArsenicoΜηνύματα: 2267 Κριτικές: 88

    Ιστορίες: 0

    Παρολιγο να μην μου σηκωθει Αξιολόγηση: 6.33 — 16/01/2023 - 00:21
    Παρολιγο να μην μου σηκωθει Αξιολόγηση: 6.33 — 16/01/2023 - 00:21

    Συναντηση με την Αρτεμη στο κεντρο της Αθηνας για μια ωρα, ετσι για να ξεμπλικαρω.


    Με το που ανοιγω την πορτα βλεπω μια ευσωμη κοπελα γυρω στα 32-34, με ωραιο προσωπο, αλλα οταν εβγαλε τα ρουχα της συνειδητοποιησα οτι θα εχω προβλημα να την πηδηξω. Μοντελακιας δηλωνω, αλλα πηδαω και πιο ευσωμες αν διαβασω οτι εχουν καλες υπηρεσιες. 

    Εδω μιλαμε για βυζια νερουλα και σαν μελιτζανες με μεγαλες θηλες, κκκκκκκκκκωλος ατελειωτος, δεν φιλαει και στοματικο με προφυλακτικο.

    Επρεπε να κλεισω τα ματια μου και να σκεφτομαι αλλη για να μου σηκωθει και να την πηδηξω στα 4, παλι με κλειστα ματια.

    Στα 45 λεπτα την εδιωξα, σορυ Αρτεμη αλλα δεν ταιριαζουμε.


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 100
    Πόλη Αθήνα
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Με προφυλακτικό
    Φιλί Όχι
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (2)
    Arkham Knight Avatar Arkham Knight 16-01-2023 00:43:44
    Όταν έλεγα πως η τύπισσα είναι ο ορισμός του "Overrated" δεν με άκουσε κανείς (Αυτό για να λες ότι δεν συμβάλω @AlfaArseniko)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    AlfaArsenico Avatar AlfaArsenico 16-01-2023 00:55:14
    Τυπε, Εγω την Αρτεμη την πηρα πολυ πριν εσυ βγεις στο προσκηνιο, και δεν εχω τιποτα εναντιον της. Δικο μου το λαθος!Εσυ εχεις μια εμπαθεια εναντιον του μωρου που φαινεται ξεκαθαρα!
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    lagonisian AvatarlagonisianΜηνύματα: 540 Κριτικές: 39

    Ιστορίες: 0

    Άρτεμις: Φλογερή και με έφεση στη...φλογέρα Αξιολόγηση: 8.50 — 06/07/2022 - 10:55
    Άρτεμις: Φλογερή και με έφεση στη...φλογέρα Αξιολόγηση: 8.50 — 06/07/2022 - 10:55

        Η βούλησή μου να συναντηθώ με την Αρτέμιδα πάει αρκετά πίσω στο χρόνο αλλά η άτιμη κενωνία και η ζωή η ίδια που είναι μεγάλη ιερόδουλη με απέτρεπε συνεχώς ώστε να καταστεί δυνατή αυτή η συνάντηση. Μέχρι χθες όμως, όπου με μηνύματα και συνεννόηση από την προηγούμενη κατέστη δυνατό να κανονίσουμε συνάντηση την ώρα που με βόλευε νωρίς το μεσημέρι στο priamos gls στο Μοσχάτο...

         Άφιξη στο χοτέλι 30 λεπτά νωρίτερα(τι μουνάρα ρεσεψιονιστ ξανθιά είναι αυτή ρε παιδιά!!), ανέβασμα στον πρώτο όροφο, ντουζάκι για φρεσκάρισμα και ρίξιμο παλμών και αναμονή για τη νεαρά... Δεν άργησε να μου γρατζουνίσει την πόρτα και άνοιξα...Υπάρχουν πολλές φώτος και βιντεάκια που ανεβάζει και η ιδια οπότε για  αυτό που βλέπεις είσαι λίγο πολύ προετοιμασμένος. Για αυτό που δεν είσαι προετοιμασμένος είναι για το πολύ όμορφο πρόσωπό της, τα πολύ όμορφα αμυγδαλωτά της μάτια, τα ζυγωματικά της που της δίνουν πανέμορφες γωνίες κ εκφράσεις. Ντυμένη με ένα μαύρο midi φορεμα, με βαθύ ντεκολτέ όπου τόνιζε το όμορφο 3άρι στήθος της και τις χυμώδεις καμπύλες της. Μου έκανε και μια στροφή χορευτική και είδα τα καταπληκτικά οπίσθιά της που δεν γίνεται να σε αφήσουν ασυγκίνητο...Ευχάριστο και ζουμερό social,η δεσποινίς είναι καλλιεργημένη και με άποψη, λύθηκε και μια μικρή παρανόηση και μου έδειξε πόσο ευγενικό πλάσμα είναι...Μου ζήτησε να πάει να φρεσκαριστεί και είδα ότι θυμήθηκε και είχε φέρει το dress code που της είχα ζητήσει, μαύρες διχτυωτές κάλτσες και μια δική της πινελιά, ένα κοντό αραχνούφαντο ροζ φορεματάκι...Δεν άργησε να βγει από το μπάνιο φρέσκια και αρωματισμένη...

         Καθότι αγροίκος και χωρίς τρόπους, την άρπαξα από τη μέση και την πέταξα στο κρεβάτι. Σεβόμενος την επιθυμία της ότι δε δίνει φιλιά στόμα, ξεκίνησα να τη φιλάω στο λαιμό, κ εκείνη αμέσως έδειξε να αναφλέγεται και να παίρνει μπρος...Της κατέβασα το φόρεμα πάλι ως γνήσιος αγροίκος, απότομα από τις τιράντες, και ασχολήθηκα για αρκετή ώρα με το υπέροχο στήθος της που έδειξε να αντιδράει στην περιποιήση μου και οι ρώγες να σκληραίνουν. Η αντίδρασή της αισθησιακή και φλογερή, με πνιχτά αναστεναγματάκια, με τα νύχια της να μου χαιδεύει πλάτη...Κατέβηκα χαμηλότερα, και ήρθα μούρη με μούρη με το υπεροχο, πεντακάθαρο, περιποιημένο αιδοίο της...Εδώ λένε ότι σέρνει καράβι...Εγώ καράβι δεν είμαι οπότε καταλαβαίνετε την ευκολία του να με σύρει κ να με παρασύρει...Επιδόθηκα σε περιποίηση του, με αγάπη και φροντίδα, απολάμβανα την αντίδρασή της, η οποία όλο και φούντωνε χωρίς υπερβολές ...Αφού φάνηκε να ικανοποιείται με όσα της έκανα, έβγαλε την αγριόγατα από μέσα της και με ξάπλωσε για να μου ανταποδώσει όπως είπε... Εκπληκτική περιποίηση του ερεθισμένου μου πέους, τρομερά παιχνίδια με τη γλώσσα όσο τον είχε στο στόμα της, αυτό με πέθανε πραγματικά, σάλιο ολούθε και ωραία dt. Περιποίηση και της γύρω περιοχής ενώ οι ματιές της έδιναν μια έξτρα νότα ερωτισμού.

         Στο κυρίως πιάτο ξεκινήσαμε με ιεραποστολικό, με ωραίο άνοιγμα των ποδιών της και στην αρχή αργά, στη συνέχεια πιο γρήγορα όπου κ ακολούθησε σε ρυθμό και σπικάροντας μου φωνήεντα που ντρέπομαι να τα γράψω????...Αλλαγή στα 4, με θέα τον ελληνικό, μεσογειακό και γοητευτικό κώλο της, ωραίο στήσιμο ξανά και διείσδυση με ωραίο τέμπο κ κείνη να δείχνει να δουλεύει σε υψηλούς ρυθμούς μαζί μου...Ολιγόλεπτο διάλειμμα, της έβγαλα τις κάλτσες, έχει εκπληκτικά πατουσάκια, όμορφα δαχτυλάκια και περιποιημένα και έδειξε να ξέρει κ αυτή την τέχνη...Την ξαναπήρα σε ιεραποστολικό για ώρα, με τα πόδια της πίσω ενωμένα και αυτή τη φορά ασχολούμενος μαζί τους κάτι που μάλλον της άρεσε αφού είχε πάρει φωτιά κ η ίδια με βάση τις αντιδράσεις της. Στη συνέχεια από πάνω μου, έχοντας την ευκαιρία να απολαύσω το υπέροχο στήθος της για ώρα και τις ρώγες της και εκείνη να αναλαμβάνει σαν αμαζόνα να με ιππεύσει με χάρη...τα μαύρα μακριά μαλλιά της ανέμιζαν με χάρη, χούφτωνα και τα κωλομέρια της , εκείνη κουνιόταν πάνω μου με ένταση και μου χάρισε από τις πιο ερωτικές εικόνες...Για τέλος αφέθηκα στα μαγικά της χείλη κ γλώσσα, με χαλάρωσε και με στράγγιξε πραγματικά ηδονικά....έχω να το λεώ...τόσα χρόνια κατασκευαστής πιπών...τέτοια πίπα δεν ξανάδα...????

        Η συνάντησή μου με την Αρτέμιδα στέφθηκε με επιτυχία, συνάντησα ένα κορίτσι πολύ όμορφο, με έναν juicy σωματότυπο και καμπύλες όμορφα κατανεμημένες, είναι σφιχτή παρόλα αυτά, έχει προσωπάρα εκφραστική και ερωτική, είναι πνευματώδης και ατακαδόρισσα. Και φυσικά από υπηρεσίες είναι σε πολύ υψηλό επίπεδο, τιμάει τον παρτενέρ της, κ κείνη επιδιώκει να περάσει καλά όσο το δυνατόν, είναι κυρίως φιλότιμη, αφού σε μια πρόσκαιρη πτώση της σημαίας μου λόγω ζέστης κ κουρασης, δίχως κουβέντα και σκέψη επιδόθηκε σε όλα της τα κόλπα να με φέρει ξανά σε θέση μάχης, και για τα χρήματα που ζητάει, προσφέρει ένα πολύ ανταγωνιστικό πακέτο...

         Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 100
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 30-39
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Όχι
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    Υπηρεσίες Τελείωμα στο στόμα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (8)
    geroksouras Avatar geroksouras 06-07-2022 11:07:44
    κωλο δεν πηρες;
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Arkham Knight Avatar Arkham Knight 06-07-2022 23:02:12
    Η τύπισσα είναι ο ορισμός του "Overrated"... 
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    lagonisian Avatar lagonisian 07-07-2022 09:08:08
    @geroksouras όχι δεν  άντεξα...overrated ή όχι στην περιπτωση μου ήταν οκ και τα 100 είναι μια τίμια τιμή
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Arkham Knight Avatar Arkham Knight 08-07-2022 07:28:53
    @lagonisian Με βάση αυτά που γράφονται είναι πολύ overrated
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    AlfaArsenico Avatar AlfaArsenico 08-07-2022 16:22:33
    Φιλε μου εισαι πολυ μερακλης αν καταφερες να την πηδηξεις. Μονο για μια πιπα ειναι!
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    lagonisian Avatar lagonisian 08-07-2022 19:20:04
    ποτέ των ποτών δε θα πλήρωνα μόνο για πίπα...έστω και για την τιμή των όπλων...πάντως το ξαναλέω...στα 100 ευρώ με όλα μέσα δεν είναι κακή σχέση τιμής απόδοσης...και μιλάμε για νεαρή κοπέλα και όχι για κανα στραβοχυμένο μιλφ γκιλφ
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Arkham Knight Avatar Arkham Knight 10-07-2022 19:20:32
    @AlfaArsenico Ούτε γι'αυτό δεν είναι. Αγγαρεία κάνει και σε αυτό.
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Yannis Avatar Yannis 17-02-2023 22:33:58
    Έρχομαι Αθήνα στις 22 Φεβ πώς μπορώ να βρώ ένα τηλέφωνο ή κάτι άλλο να επικοινωνήσω μαζί της?
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Daskalosa AvatarDaskalosaΜηνύματα: 968 Κριτικές: 30

    Ιστορίες: 0

    Συναντηση με Αρτεμις Αξιολόγηση: 9.00 — 03/06/2022 - 21:19
    Συναντηση με Αρτεμις Αξιολόγηση: 9.00 — 03/06/2022 - 21:19
    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1.5 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Πόλη Αθήνα
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (4)
    Xristakos 28 Avatar Xristakos 28 01-07-2022 22:11:04
    Πως θα επικοινωνήσω με την κοπέλα δεν γράφει τίποτα πουθενά 
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    old admin Avatar old admin 02-07-2022 02:45:43
    Μια χαρα σε αφηνει το συστημα να βαλεις οτι βαθμο θελεις, δεν υπαρχει περιορισμος
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Xristakos 28 Avatar Xristakos 28 02-07-2022 15:42:45
    Άλλο ρωτάω κάποιο τηλέφωνο κάτι να βρεθώ με την κοπέλα θέλω αυτό ρωτάω άμα ξερεις
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    lagonisian Avatar lagonisian 06-07-2022 10:11:23
    πηγαίνεις google πατάς Artemis sex aggelies και σου το βγάζει...
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks