Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Katia-2  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    Sotatz AvatarSotatzΜηνύματα: 973 Κριτικές: 15

    Ιστορίες: 0

    Οτι πρεπει για βυζολαγνους Αξιολόγηση: 7.33 — 19/01/2024 - 14:22
    Οτι πρεπει για βυζολαγνους Αξιολόγηση: 7.33 — 19/01/2024 - 14:22

    H Επιλογη της κοπελα εγινε με βαση τις βυζαρες  μιλαμε για 4αρι προς 5αρι σε νουμερο νταξει δε περιμενα να δω κανα μοντελο εχοντας τοσο μεγαλα φυσικα βυζια, ειναι γεματουλα και ταιριαζουν τα βυζια με το υπολοιπο σωμα εχει  γλυκο προσωπο και ειναι μικρη σε ηλικια

    Απο υπηρεσιες μια μετριοτητα  μετρια πιπα, γαμησι απλα στηνεται να τη γαμησεις , σοσιαλ μονο τα βασικα και αν ειναι κατι πιο περιπλοκο translator

      Ευχαριστηθηκα παντως βυζαρες επαιξα μαζι τους εκανα ισπανικο  και εννοειται πως τελειωσα εκει ,

    Εαν βελτιωθει σε υπηρεσιες και μαθει πιο καλα αγγλικα θα εχει ενα πιο ολοκληρωμενο πακετο


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο στήθος
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

    Ιστορίες: 0

    ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΠΑΡΕΛΘΟΝΤΟΣ Αξιολόγηση: 8.33 — 05/12/2022 - 22:22
    ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΠΑΡΕΛΘΟΝΤΟΣ Αξιολόγηση: 8.33 — 05/12/2022 - 22:22

    --Διαλέγω Κάτια θυμάμαι με είχε αφήσει με ωραίες ανάμεικτες αναμνήσεις του παρελθόντος οπότε ήθελα να τις αναβιώσω για μια ακόμη φορά πριν πούμε το τελικό μας αντίο. Έτσι κλείσαμε το επαναληπτικό ραντεβουδάκι μας στο γνωστό πόρνο λημέρι μας.  
    --Φτάνω παρφουμαρίζομαι σαν και τότε και την περιμένω με το μητσαρα στο χέρι. Ανοίγοντας την πόρτα με θυμήθηκε το πιπίνι μελαχρινή μακρομαλουσα όπως και τότε ελαφρώς λίγο πιο μπαμπατσικη εντάξει δεν είχα και την ζυγαριά πάνω μου ντυμένη με μια μίνι φούστα μπλουζάκι κολλητό με μπότες μέχρι το γόνατο????. Κατευθείαν φιληθήκαμε κολασμένα σαν τότε????, όταν είχαμε πρώτο γνωριστεί σαν δυο ξένοι. Μου αναφωνεί πάω για φρεσκάρισμα και σου έρχομαι, τις λέω σε περιμένω καυλα μου με το μητσαρα σούζα και με το που βγαίνει πρώτα εμφανίστηκαν οι δυο θεϊκές τορπίλες 4+???? και μετά αυτή με το μπαμπατσικο φουλ γαμευσιμο σώμα σαν μην πέρασε μια μέρα και άκρα στο χρώμα του κόκκινου Οκτώβρη.
    --Δεν χάσαμε χρόνο και πέφτουμε αγκαλιασμένοι, φιλιά???? άπλετα λες και είχαμε να ειδοθούμε χρόνια και ζαμάνια. Την έγλυψα μέχρι και το τελευταίο δάχτυλο του σώματος της????, το μουνι έσταζε μελί θέλοντας να το ξεζουμίσω όλο????, τα δάχτυλα μου έπαιζαν σαν την φιλαρμονική μέσα στις δυο τρυπούλες της???? και φωνούλες γλυκές σαν χορωδία στα αυτάκια μου. Λέω τώρα ήρθε η ώρα των αναμνήσεων του παρελθόντος και τις παρουσιάζω???? τον μητσαρα τον καταβρόχθισε λες και δεν τον είχε αποχωρίστε ποτέ το βαθύ λαρύγγι της και τελειωμό δεν είχε. Κατέβασμα στα χαμηλά με την αχλαδωτή μπαμπατσικη κολάρα της να κείτεται στα πατωματα και να επιδίδεται στα ποιο ξέφρενα λαρυγγικά ????που μου έχει κάνει τουράκι του είδους, από ψηλά την έβλεπα συγκινημένη και ηδονισμένη έτοιμη να τον υποδεχτει. Τον φόρεσα και από τόσο καυλωμενος που ήμουν την γύρισα ανάσκελα και τις τον έχωσα ποιο βαθιά από ποτέ με τα ματάκια της γουρλωμένα από ηδονή μέχρι που ήρθα με τα στόματα μας κολλημένα σαν βεντούζες και τα χέρια τις γαντζωμένα πάνω μου.
    --Τις λέω πήγαινε να φρεσκαριστείς και την χάζευα να περπατάει προς την ντουζιέρα χωρίς ακόμα να έχω συνειδητοποιήσει τι πιπίνι είχα για πάρτι μου στον δεύτερο γύρο. Κουβέντες δεν έγιναν, ριχτήκαμε στα πιο κολασμένα φιλιά με εμένα να έχω πάρει την κατιούσα προς την μουνο τρυπά τις, έχοντας ανοίξει τα ποδιά της διάπλατα έτοιμη να εισχωρήσει η γλώσσα μου στην ατέλειωτη αυτή και φλογερή μουνο τρύπα που τόσο λαχταρούσα και δεν ξεκόλλαγα ούτε με σφαίρες. Οπότε με γύρισε και άρχισε τον μητσάρα στα πιο βαθιά λαρυγγικά????, δεν άντεξα ο τιμημένος σκουφί την σφυροκόπησα ????????και την ερωτοτροπούσα???? μέχρι που ήρθε η γαμημένη λήξη του ραντεβού μας. Σηκώθηκε τις άφησα το αντίτιμο στα χέρια χωρίς ούτε μια νύξη να μου τα ζητήσει, με φίλησε για μια τελευταία φορά ρουφώντας με ολόκληρο και αποχαιρετιστήκαμε μια για πάντα.  
    --H Κάτια αυτό το Χυμώδες Cat Woman, με έκανε να αναβίωσω αναμνήσεις του παρελθόντος σαν όταν είχαμε πρωτογνωριστεί, αλλαγές στις υπηρεσίες και στην εμφάνιση ουδέν μια παρατηρήθηκε στο ελάχιστο.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    Elganador Avatar Elganador 06-12-2022 16:26:45
    Αγριόγατα φαίνεται
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

    Ιστορίες: 0

    CAT--WOMAN Αξιολόγηση: 8.50 — 06/06/2022 - 22:03
    CAT--WOMAN Αξιολόγηση: 8.50 — 06/06/2022 - 22:03

    --Στέλνω στους αγγέλους για Κατια αφού μου είχε κινήσει το ενδιαφέρον με την στολή τις Cat Woman, σε φάση που την φαντασιωνόμουνα ????και με ανοιχτά τα μάτια όπου και να κοίταγα έβλεπα γάτο γυναίκες παντού, αλλά την ώρα που την ήθελα δεν βόλευε λεω δεν πειράζει θα φέρω τούμπα το δικό μου αρκεί να βρεθώ με το απόλυτο πιπίνι και έτσι έγινε κλείνοντας το ραντεβουδάκι μας με την αγαπητή μου Κρίστι η οποία με βοήθησε να κάνω το όνειρο μου πραγματικότητα στο γνωστό λημέρι για συναντήσεις με Cats womens.
    -Aφού έφτασα παρφουμαρίστηκα σαν γατούλης και ξάπλωσα στο κρεβατάκι να χαζεύω τις φωτός τις με την καυλιαρικη σέξι μασκοφόρο εμφάνιση της δηλώνοντας μου ότι μάλλον θα με μαζέψει το 166 με την Κάτια μέσα. Εκεί που έχω αράξει ακούω κάτι γρατζουνίσματα στην πόρτα λέω όπα ήρθε η Cat Woman μου και με το που την ανοίγω τρώω το πρώτο εγκεφαλικό ???? να με λούζει ένα πανέμορφο καστανόξανθο πιπίνι με μαλλί μέχρι την μέση γύρω στο 1,80  με πρόσωπο και μάτια πράσινα λες και βγήκε από ταινία Marvel ντυμένο με ένα λουλουδένιο φόρεμα πάνω σε όμορφα τακούνια πέδιλα φανερώνοντας τα όμορφα δαχτυλάκια της περιποιημένα και βαμμένα με ροζ απόχρωση και λευκή γραμμούλα στην άκρη των νυχιών της. Το δεύτερο εγκεφαλικό ???? με άφησε χαζό αφού με πλάκωσε σε παθιάρικα γλωσσόφιλα Καθώς γδυνόταν στα ενδότερα του δωματίου εκεί δεν πρόλαβα να πω κιχ και έμεινε τσίτσιδη όπου έφαγα το τρίτο εγκεφαλικό ???? αφήνοντας με ανάπηρο με το μητσαρας σούζα ???? πάνω. Ένα σώμα όπου οποίος το έχει δει σίγουρα θα του έχει αφήσει κουσούρια και με κάτι θεϊκές βυζαρες 4+???? να δένουν αρμονικά με το σώμα το πιπίνι είναι ένα Τουρακι ανώτερης κλάσεως από μόνη της.
    --Γίναμε βεντούζα με την μια κολλημένος πάνω τις σαν κολαούζος ???? ξαπλώνοντας μαζί στο κρεβάτι με τις μακριές όμορφες ποδάρες τις, δεν έχασα χρόνο καθόλου έγλυψα και ξανά έγλυφα ???? από πάνω μέχρι κάτω μέχρι να βρεθώ στο ποιο όμορφο μέρος του κόσμου στην πιο υγρή μουνο τρύπα ???? που έχω δει ποτέ μου στάζοντας νέκταρ για ημίθεους τα δάχτυλα ???? μου είχαν ποτιστεί από το νέκταρ που ανάβλυζε, το ???? το έκανα με περιστροφηκες κινήσεις πάνω στις δοκό των χεριών μου χωρίς να ξεκολλώ από πάνω τις ούτε στιγμή τον μητσαρας ρούφηξε λες και ήταν καλαμάκι για λαρυγγικές ρουφηξιές ????. Την βάζω στο πάτωμα ???? για να απολαύσω το θέαμα εκεί άρχισαν οι ταχυπαλμίες να με ζώνουν πριν καλά καλά να προλάβω να αρπάξω το σκουφί τα σκάγια έφυγαν με τέτοια δύναμη σαν σιντριβάνι ???? έχοντας μείνει ακόμα καυλωμενος ???? έβαλε κάτι χαριτωμένα γελάκια λέγοντας της μην σκας έχουμε και δεύτερο γύρο είναι η δεύτερη με Τρίτη φορά που το παθαίνω στην ζωή μου και όταν το παθαίνω σημαίνει ότι έχω απέναντι μου τον απόλυτο μουναρο.
    --Ο δεύτερος γύρος άρχισε πριν καλά καλά βγει από το μπάνιο κουβέντα δεν ούτε μια λέξη αφού αγγλικά γιοκ άλλωστε τι να τα έκανα απλά περιττά και το καυλί μου μόνιμος σούζα ???? γαντζωμένο πάνω τις αφού παρακαλούσα θεούς ???? και δαίμονες ???? να με κρατήσουν σε στύση για πολλή ώρα μέχρι να πεθάνω όπως και έγινε. Γλείψιμο στο μου νι τις μέχρι να δω το νέκταρ να αναβλύζει, γύρισε και ρούφηξε μέχρι θανάτου τον μητσαρα λέω αυτή την φορά δεν την ξαναπατώ βάζω γρήγορα γρήγορα σκουφί και την Γαμαγα ???? και την σφυροκοπούσα???????????? για το υπόλοιπο τις ώρας μέχρι που βογκούσε και μας άκουσε όλο το ξενοδοχείο σε μια φάση μου πέρασε να τις το βουλώσω το στόμα με τα χεράκια μου αλλά όσο αυτή βογκούσε άλλο τόσο εγώ φτιαχνόμουνα και τις τον έμπηγα όλο και πιο βαθιά στο μουνο τούνελ μέχρι που ήρθα ???? και τα έκανα όλα πουτάνα στα σεντόνια μάλλον πάνε για βιολογικό.  Σηκώθηκε για μ πανάκι με αυτό το θεσπέσιο κορμί να το χαζεύω τις άφησα το αντίτιμο με μεγάλη μου χαρά κάτω από το κινητό της ξανα αρχίσαμε σε παθιασμένα γλωσσόφιλα παρ ολίγον να κάνω το λάθος να τις πω σε παντρεύομαι και ας μην ξέρεις τίποτα να κανείς μόνο πούτσα αυτό και μόνο τις άνοιξα την πόρτα και την αποχαιρέτησα με ένα ρουφηχτό φιλί βαθύ ???? χαζεύοντας πίσω από την πόρτα να περπατάει στον διάδρομο σαν κανονική CatWoman.
    --Λοιπόν το πιπίνι είναι ένα Τουρακι ανώτερη κλάσεως από τα συνηθισμένα σε αφήνει εγκεφαλικά νεκρό για πλάκα ο οποίος πει το αντίθετο εδώ είμαι εγώ και τον προκαλώ, είναι σέξι σε όλο το φάσμα η φαντασίωση κάθε ανδρός, μπορεί να σε κάνει να χύσεις χωρίς καν να την αγγίξεις κανονική CatWoman συστήνεται σε όλους τους λάτρεις του είδους και σε όποιον θέλει να τον μαζέψει το 166 προσοχή στους γέροντες-ξούρες ????γιατί είναι υπερβολικά ερωτεύσιμη????.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks