Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Danny  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

Ιστορίες: 0

Τα Τρία Κακά Τις Μοίρας Αξιολόγηση: 6.33 — 25/05/2022 - 22:54
Τα Τρία Κακά Τις Μοίρας Αξιολόγηση: 6.33 — 25/05/2022 - 22:54

—Τώρα που ζέστανε ο καιρός και το θερμό καλοκαιράκι είναι προ των πυλών τα πιπίνια τα έχουν πετάξει όλα έξω και με έχουν κολάσει, όπου και να κοιτάξω βλέπω βυζάκια, μπουτάκια και κωλαρακια να πηγαίνουν ρυθμικά έ Δεν άντεξα και είπα να δοκιμάσω την Ντανυ από τους αγγέλους γιατί δεν μοιάζει για κλασικό Τουρακι, μου έφερνε περισσότερο σε λατίνα μυγού και γιατι κάτι τέτοιες τρελαίνομαι είναι πουτσο γαμηστρες στο κρεβάτι. Έφτασα στο πορνό ξενοδοχείο ανέβηκα παρφουμαρίστηκα και ξάπλωσα για να την περιμένω χαζεύοντας τις φωτός της, κάπου εκεί στο μεσοδιάστημα χτυπάει η πόρτα την ανοίγω και αντικρίζω ένα ντροπαλό Μελαχρινό Τουρακι με μπούκλες και μπιρμπιλωτά μάτια ακριβώς των φωτός με λιγότερη λάμψη από αυτές που με τύφλωναν στο σίτε????. Ντυμένη με μια ολόσωμη καλοκαιρινή μαύρη παντελόνα πάνω σε τακούνι πέδιλα και καθώς μπαίνει υποκλίνομαι και τις δίνω το πρώτο σαγηνευτικό φιλάκι ????ρωτώντας την το ονοματάκι της και μια τρεμάμενη γλυκιά φωνούλα μου απαντάει εσένα, τις λέω είσαι σίγουρη πως θες να μάθεις ή να το πάρει το ποτάμι τέλος πάντων τις πετάω το παρασύνθημα αλλά αυτή με κοιτούσε με μια απάθεια στα όρια τις ντροπαλότητα ???? σαν μην είχε καταλάβει που είχε πέσει μάλλον μου ήρθε αδιάβαστη ????. Όποτε αρχίζω να την γδύνω μπας και το ξεπεράσει αυτό που επρόκειτο να τις συμβεί, με το που έφυγε και το τελευταίο ρούχο μου φανερώθηκε ένα ωραίο μπαμπατσικο σφιχτό μελαμψό σώμα, Εντάξει δεν την λες και μοντέλο αλλά απλό καθημερινό πιπίνι από αυτά που βλέπουμε στον δρόμο και θέλουμε να ορμήσουμε με βυζάκια 3 σαν τσαμπιά  να κρέμονται και στην μέση ρογιτσες και γύρω μεγάλοι ομόκεντροι κύκλοι ελαφρώς μαυρισμένοι με λίγα λόγια καυλωτικα και άκρα λεπτά περιποιημένα. Εκεί που πάω να την βουτήξω μου λέει με συνγχωρείς να πάω για ντους ορίστε όλο δικό σου.

Αφού μπανιαρίστηκε βγήκε δειλά δειλά με την πετσετούλα τις τυλιγμένη μα καλά αφού την έγδυσα φοβήθηκε μην την δω γυμνή????. Τις την πετάω αμέσως και την ξαπλώνω στο κρεβάτι προσπαθώντας να την φιλήσω με γλώσσα???? αλλά αυτή ψιλό το απέφευγε ????αλλά μερικά τα πήρα, λέω Ωραία θα περάσουμε πέσαμε σε ντροπαλό Τουρακι στα όρια τις απειρίας. Τέλος πάντων το προσπέρασα και κατέβηκα στα χαμηλά για να γλύψω το μελαψό ευμεγέθης υγρό μουνακι ????τις το οποίο υγράνθηκα με την μια και πριν καλά καλά αρχίσω μου ήρθε με αναστεναγμούς ρε την ντροπαλή δεν ήθελε να μου δείξει ότι ήρθε και κατευθείαν γυρίζω να τις δώσω τον μητσαρας στο υγρό ζεστό στοματάκι???? τις ο οποίος έφυγε για μέσα όλος χωρίς ούτε μια ντροπαλότητα στο καπάκι την πιάνω και την γονατίζω ???? στο πάτωμα ???? για να τις φύγουν οι ντροπές με τον μητσαρα τις οποίες τις ξεπέρασε γλύφοντας τον σαν κανονική πουτανιτσα τις λέω σου αρέσει, τι έχυσες,  Όχι λέω σου αρέσει, τι θες να έρθεις, Όχι Όποτε φωνάζω για να το πιάσει γιατί είχαμε μια δυσκολία στα φωνήεντα ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ εκεί το κατάλαβε και κούνησε ρυθμικά το κεφαλάκι τις με τις μπούκλες  τις οποίες και είχα  πιαστεί τραβώντας την με μανία το κεφάλι τις μέσα όξω. Σκουφί και εκεί που νόμιζα ότι θα καθίσει στο καυλί μου πετάει το σκουφί και τρέχει τρέχοντας στο μπάνιο να πλυθεί ????έχοντας με αφήσει σύξυλο με τον μητσαρα κάγκελο ???? τις λέω τι έπαθες και μου απαντάει έβαλες λάθος το πλαστικό μα καλά για αυτό τόση φασαρία να πάρε άλλο τέλος πάντων μου το φοράει πασαλείφετε με φρουι ζελέ την ακουμπάω στον καθρέφτη και την σφυροκοπάω ???? μέχρι που ήρθα αλλά ήδη είχα ξενερώσει με την απειρία της και την απάθεια της ????.

Την αφήνω να μπανιαριστεί και μου ξανά βγαίνει με την πετσετούλα τυλιγμένη μέχρι πάνω ε ρε πουστη μου λέω η ντροπαλότητα σε αυτό του τουρακι δεν έχει όρια????, Πάω να βάλω κλιματισμό μου μου λέει κλείστο αν μπορείς, μα θα γίνουμε Σάουνα σε παρακαλώ αν είναι εύκολο καλά λέω ότι πεις εσύ πάντως θα στάξεις δάκρυα και ιδρώτα ????.  Βγάζω την πετσετούλα αφού ειχε προηγηθεί με δυσκολία κουβέντα το μόνο που κατάλαβα δικηγόρος στην απάθεια στον ερασιτεχνισμό του αθλήματος. Αφού μου έκανε ενα ολιγόλεπτο μασάζ την ξανά άρχισα πάλι σε ένα γλυφό μουνι ????όπου σε μια φάση σηκώνεται λέγοντας μου STOP......STOP..... λες και τις είχε συμβεί τροχαίο με την ηδονή, τι έπαθες μου απαντάει ήρθα μα καλά πως κάνεις έτσι. Μου λέει όχι άλλο το μουνι μου έχει βγει Off, έτσι γύρισε και πλάκωσε τον μητσαρα σε κάτι λαρυγγικές πίπες ????με πολύ σάλιο, τουλάχιστον τον έπαιρνε με τόση μαεστρία δίχως ντροπές όπου έγινε κάγκελο. Σκουφί στάσεις με πίσω κολλητό σφυροκόπημα ???? δίχως να μπορέσω να έρθω αφού με είχε στους 40 βαθμούς κελσίου ψητό κοτόπουλο είχα γίνει  που να έρθω, λέγοντας μου θες να έρθεις στο στοματάκι μου τις λέω να βάλω λίγο τσόντα και εκεί που νόμιζα θα μου μείνει από ντροπή μου απαντάει με μια χαρά βάλτη, ωπα λέω μπράβο το τουρακι σε όλα ντροπαλή αλλά στην τσόντα πρώτη λέω από μέσα μου μας δουλεύει αγρίως οπότε ανοίγω την τσόντα την πιάνω από τις μπούκλες τις και τις τον βάζω όλο μέσα μέχρι να έρθω με αποτέλεσμα να καταθέσω στα όμορφα τσαμπιά τπου κρεμόντουσαν μαζί με τα υγρά μου να ρέουν. Έφυγε σφαίρα για μπάνιο τις άφησα το αντίτιμο ντύθηκε, την αποχαιρέτησα με το πουλί έξω μέχρι την πόρτα όπου με κοιτούσε και πάλι με απάθεια ???? τις δείχνω την πόρτα κίνδυνου και άντε γεια και να μας γράφεις????.

Λοιπόν το τουρακι αυτό δεν απέχει από τις λαμπερές φωτός των αγγέλων για εμένα δεν μου φάνηκε για τόσο μεγάλη όσο η αναγραφόμενη ηλικία κάτι που συμβαίνει το αντίθετο πολλές φορές, αλλά ένα είναι σίγουρο διακατέχεται από ντροπαλότητα, απάθεια και ερασιτεχνισμό τα τρία κακά τις μοίρας για το επάγγελμα που διάλεξε ίσως επειδή είναι καινούργια στο άθλημα θα την βαθμολογήσω με μεγάλη επιείκεια όπως κάνω σε νεουδια που πρώτο ξεκινάνε για αυτό συστήνεται σε όσους ξεκινάνε τώρα το άθλημα και θέλουν να μάθουν και να μάθει μαζί τους για τους έμπειρους του σπορ καλυτέρα δείτε κάποια άλλη ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογή σας.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
Ηλικία πελάτη 40-49
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο στήθος
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Καθόλου
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks