Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Γαβριέλα  (Studio Λ. Αθηνών 318)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

labradick AvatarlabradickΜηνύματα: 105 Κριτικές: 21

Ιστορίες: 0

Μουναρα Αξιολόγηση: 8.00 — 17/11/2022 - 01:49
Μουναρα Αξιολόγηση: 8.00 — 17/11/2022 - 01:49

Ψαχνοντας που θα βρω ενα ομορφο κοριτσι να γαμησω η αναζητηση μου τελειωσε οταν ειδα την Gabriela.

Οπως ειναι στις φωτογραφιες του σαιτ ετσι ειναι και απο κοντα, πολυ ομορφη πραγματικα... καυλα!

Ηταν ντυμενη με ενα διχτυ ολοσωμο χωρις εσωρουχο απο κατω και ουτε σουτιεν.

Δεν σκεφτηκα πολυ αφου ειχε αναλαβει το κατω κεφαλι και απλα περασα στο δωματιο.

Η κοπελα μπηκε με πολυ διαθεση, με χαιρετησε, στην συνεχεια λιγο συζητηση και αρχισαμε να μπαινουμε στο νοημα. Απο την αρχη μου αρεσε που επαιρνε πρωτοβουλιες, δεν σε ρωταει ουτε και παιρνει αδεια, σαν αν ειναι η γκομενα σου... Κρατησε λιγο το παιχνιδι στα προκαταρκτικα… πιασιματα ελευθερα χωρις ορια αλλα και εγω δεν εκανα κατι εξω απο τα συμφωνηθεντα. Μετα απο λιγο μου εβαλε το προφυλακτικο και ξεκινησε μια πιπα πολυ καλη, εμοιαζε να την απολαμβανει και δεν βιζοταν καθολου να την βγαλει απο το στομα της. Την σταματησα καποια στιγμη γιατι και η ωρα περναγε αλλα και κινδυνευα να χυσω. Την εβαλα απο πανω οπως ημουν ξαπλωμενος και αφου μπηκε μεσα της αρχισε εναν ωραιο ρυθμο σταδιακα αυξανομενο που τελικα για να τα δωσω ολα επρεπε να παω απο πισω της. Εχει απο τα καλυτερα κωλαρακια που εχω δει και ηταν μεγαλη απολαυση να την γαμαω με τετοια θεα αλλα και το χυσιμο δεν αργησε να ερθει.

Πολυ πιθανο να την ξανατιμησω για περισσοτερο χρονο την επομενη φορα γιατι ειδα οτι το κατεχει και εχει πολυ εμπειρια πανω στο επαγγελμα.

Τα γουστα βεβαια ποικιλουν οσον αφορα το σεξ αλλα απο εμφανιση μονο ενας γκει θα διαφονουσε μαζι μου...


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
Κόστος (€) 50
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Καθαριότητα Χώρου Καλή
Στήθος Φυσικό
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money