Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Amaya  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

big-vlasis Avatarbig-vlasisΜηνύματα: 151 Κριτικές: 39

Ιστορίες: 0

Αντεχει δυνατη πουτσα Αξιολόγηση: 6.33 — 28/08/2022 - 22:57
Αντεχει δυνατη πουτσα Αξιολόγηση: 6.33 — 28/08/2022 - 22:57

Ειναι μια γυναικα που ξεπερνα τα 30 σιγουρα για να μην πω 35, πολυ ψηλη με λιγο flat το κορμι της. Δεν εχει τις καμπυλες που θα δεις στις φωτογραφιες και φυσικα η λαμψη που εχει λειπει παντελως το προσωπο της, ειναι σαν να εχει τρακαρει με τοιχο, επιπεδο εντελως... 

Αλλα φυσικα ειναι εντυπωσιακη λογω υψους και λογω ντυσιματος. Ηρθε στο χωρο μου και μου ζητησε ενα ποτηρι κρασι, εχω την εντυπωση οτι ηταν η ψιλο ντιρλα η χοντρο ντιρλα. Δεν μπορουσα να το καταλαβω. Παντως την ειχε ακουσει απο το ποτο…

Στο social τα Αγγλικα της ειναι απο πακισταν αλλα το προσπαθει τουλαχιστον, τωρα οσον αφορα το σεξ μια μετρια πιπα και φιλια γιοκ αλλα οταν την εστρωσα στα τεσσερα την γαμησα χωρις ελεος. 

Ενδιαμεσα τσιγαρακι, παλι ενα ποτηρι κρασι και παλι η ιδια πιπα και παλι την εσκισα στα τεσσερα. 

Ειναι πολυ ψηλη, αντεχει παρα πολυ στο σεξ αλλα στηνεται λιγο ατσουμπαλα και ειχαμε τακτικη παρκαρισματος. 

Θα ξαναπηγαινα... ισως ναι ισως οχι και εξηγω γιατι... Γιατι μου αρεσουν οι ψηλες γυναικες και μου αρεσουν οι γυναικες που αντεχουν και δυνατη πουτσα, να βαρας και να μην καταλαβαινει τιποτα...

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Επεξεργασμένες και παραπλανητικές
Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks