Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Πόλη: Αθήνα
  • Link: Προβολή
  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 38

    Κριτικές Χρηστών

    ovelix AvatarovelixΜηνύματα: 1892 Κριτικές: 21

    Ιστορίες: 0

    πολλα τα λεφτα βυζαρες αλλα δεν αξιζουν Αξιολόγηση: 6.60 — 15/03/2021 - 12:43
    πολλα τα λεφτα βυζαρες αλλα δεν αξιζουν Αξιολόγηση: 6.60 — 15/03/2021 - 12:43
    πολλα τα λεφτα βυζαρες αλλα δεν αξιζουν τοσα λεφτα οσα βυζια και να εχει ειναι ακριβως στο μεσο ορο απο υπηρεσιες και δυσκολη στην επικοινωνια πηρα μια μικρη εκπτωση σαν χρηστης του greeceladies αλλα και παλι ακριβα για το σερβις της στα καλα της οτι ηταν μοσομυριστη δεν εκλαψα τα χρημματααλλα για αυτη την τιμη θα περιμενα περισσοτερα ο καθενας βεβαια ζητα οτι θελει δεν υπαρχει τιμοκαταλογος στις ανεξαρτητες
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    bdsm1988 Avatarbdsm1988Μηνύματα: 549 Κριτικές: 43

    Ιστορίες: 0

    Με ετρωγε η τσεπη μου και Αξιολόγηση: 7.00 — 01/03/2021 - 12:59
    Με ετρωγε η τσεπη μου και Αξιολόγηση: 7.00 — 01/03/2021 - 12:59
    Με ετρωγε η τσεπη μου και η περιεργια να δω αυτες τις φυσικες υπερβομβες που εχει για βυζια η συγκεκριμενη γκομενα Λοιπον ραντεβου λιγο μετα την πρωτοχρονια Η γκομενα ειναι οντως με τουμπανο βυζια και χειλαρες ειναι classy εσκορτ εμπνεει εναν αερα ειναι πεντακαθαρη και μυριζει υπεροχα αν θα την χαρακτηριζα θα την χαρακτηριζα συνοδο πολυτελειας για να πας για ποτο φαγητο και μοστρα εχει τα κιλακια της αλλα αυτο ειναι φυσιολογικο λογο του υπερμεγεθους βυζιου της Στο σεξ ομως δεν ειναι κατι το σουπερ γουαου ειναι καλη ομως δεν φιλαει με γλωσσα κανει καλη πιπα ΜΕ προφυλακτικο κατα δικια μου αιτηση Σε γενικες γραμμες καλη αλα τα 200 + ξενοδοχειο + ενα μπουκαλι κρασι sorry is too much Αν σας τρωει η τσεπη σας και θελετε ομως οντως μια γκομενα υψηλου επιπεδου τοτε αλλαζει το πραμα
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks