Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Κριτικές Χρηστών

poutsomaxos AvatarpoutsomaxosΜηνύματα: 100 Κριτικές: 20

Ιστορίες: 0

Πολυ μετρια συμμετοχη Αξιολόγηση: 6.33 — 16/08/2022 - 23:56
Πολυ μετρια συμμετοχη Αξιολόγηση: 6.33 — 16/08/2022 - 23:56

Πηγα χθες στο μαγαζι και εχω καλες εντυπωσεις για τον χωρο οπως και για την τσατσα η οποια ηταν ευγενικη.

Μου παρουσιασε την Μοιρα που σε ηλικια ειναι κοντα στα 30 αλλα με προσωπο αρκετα πεσμενο. Σε αντιθεση το σωμα της το βρηκα καυλα και για αυτον τον λογο και περασα μαζι της.

Ηρθε χωρις να καθυστερησει στο δωματιο, αυτο ζητησα απο την υπηρεσια γιατι ειχα αργησει για μια δουλεια που ειχα αργοτερα. 

Το κορμι της εκτος απο ομορφο ειδικα στα βυζια και στον κωλο ειναι και σφιχτο, οπως πρεπει για να γουσταρεις.

Απο την αλλη ομως δεν ειχε και την καλυτερη διαθεση για γαμησι, εφερε εμποδια σε διαφορα προκαταρκτικα με παραπονακια οχι με ασχημο τροπο αλλα θα ηθελα μια περισσοτερη ελευθερια στις κινησεις μου και αυτο χωρις να εχω παραβιασει τα ορια του προγραμματος για το οποιο ειχα πληρωσει. 

Φιλακια λιγα λοιπον στο κορμι και πιπα με καποτα η οποιο ηταν επισεις μετρια. 

Το στησιμο καλο(αυτο ελειπε) αλλα και στο σεξ καπως απομακρη με λιγα βογγητα και κινηση σχεδον μηδενικη.

Στο δυνατο γαμησι εκανε παραπονο και τελικα εχυσα χωρις να εχω απολαυσει οσο πρεπει το γαμησι μαζι της.

Συνολικα δεν μπορω να πω οτι δεν αξιζει, ισος με περισσοτερα χρηματα να ειναι πιο δοτικη αλλα για την δικη μου τσεπη δεν ειναι λιγα τα 50 οποτε επαναληψη μαζι της δεν θα παιχτει.


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
Κόστος (€) 50
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
Καθαριότητα Χώρου Άψογη
Συμπεριφορά Υπηρεσίας Πολύ ευγενική
Στήθος Φυσικό
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks