Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

bdsm1988 Avatarbdsm1988Μηνύματα: 549 Κριτικές: 43

Ιστορίες: 0

Απογοήτευση Αξιολόγηση: 5.83 — 11/05/2022 - 13:35
Απογοήτευση Αξιολόγηση: 5.83 — 11/05/2022 - 13:35

Η Άννα είναι κορμάρα, ψωμομένο κορμι και για πορνοσταρικά γαμήσια, πρόσωπο όχι το ποιο όμορφο του κόσμου , μέτριο προς το καλό με πολύ όμορφη μύτη.

Εκεί που τα χαλάει είναι η διάθεση της στο σεξ, και στην επικοινωνια, να τα πω από την αρχή μπήκα στο δωμάτιο και αντίκρυσα μια ξινίλα τόσο ξυνίλα στη νούρη δεν έχω δει σε συνοδό και με επιθετική συμπεριφορά, μου ζήτησε να βγάλω τα παπούτσια μου πολύ άγαρμπα. Μπήκα στο ντουζ και φρεσκαρίστηκα σύντομα, βγαίνοντας με περίμενε με την ρόμπα της παίζοντας με το κινητό της, δεν μου έριξε την παραμικρή ματιά σαν να μην υπήρχα ένα πράγμα. Κάνω κίνηση να φιλήσω πρώτο άκυρο, πάω να γλύψω δεύτερο άκυρο, λέω δεν γαμίετε θα της τον δώσω μία π΄πια. Τρίτη ξενέρα, καπότα σε πεσμένο εργαλείο, πήγα να διαμαρτυρηθώ και μου λέει εγώ με καπότα κάνω πίπες κι αν σου αρέσει, επειδή είχα κάβλες μου σηκώθηκε σχετικά εύκολα, την βάζω στα τέσσερα να μην βλέπω την ξινίλα στην μάπα της και πριν χύσω πετάω την καπότα και την χύνω στην πλάτη, μόνο που δεν μου πέταξε το πορτατίφ στο κεφάλι. Ντυθηκα και έφυγα τσαντισμένος.

Το κορίτσι έχει ψυχολογικά δεν κάνει για συνοδός

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 30 λεπτά
Κόστος (€) 100
Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
Φωτογραφίες Ακριβείς
Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
Πίπα Με προφυλακτικό
Φιλί Όχι
Στήθος Φυσικό
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money