Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Πωλίνα  (Studio Τριγγέτα 3)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 4
  • Προβολές: 177

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

Sotatz AvatarSotatzΜηνύματα: 974 Κριτικές: 15

Ιστορίες: 0

Πωλινα Αξιολόγηση: 8.50 — 04/03/2024 - 14:44
Πωλινα Αξιολόγηση: 8.50 — 04/03/2024 - 14:44

Πωλινα λοιπον , Γνωστη και ως αγαπη δουλευε παλαιοτερα στον μαγο εχει φτιαξει ενα καλο ονομα και εχει σταθερη πελατεια

Απο εμφανιση εχει κωλαρα που ειναι το δυνατο της σημειο και την δινει κιολας, βυζι 3αρι ,Εγω προτιμησα το απλο προγραμμα με ακα πιπα ειναι εμπειρη οποτε ξερει να πιπωνει να στηνεται και να γαμιεται οσοι θελουν ενα ολοκληρωμενο προγραμμα ας την προτιμησουν

Πιστευω πως θα αποδιδει καλυτερα μεγαλυτερο προγραμμα εαν δοκιμασω θα επανελθω με νεα κριτικη 

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
Κόστος (€) 80
Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
Συμπεριφορά Υπηρεσίας Ουδέτερη δεν ενόχλησε
Στήθος Φυσικό
Υπηρεσίες Στοματικό χωρίς προφύλαξη
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Vromogeros AvatarVromogerosΜηνύματα: 101 Κριτικές: 13

Ιστορίες: 0

Κριτική Αξιολόγηση: 7.00 — 27/09/2023 - 15:57
Κριτική Αξιολόγηση: 7.00 — 27/09/2023 - 15:57

Γκαυλα είναι την είδα στο σαλονακι λέω νταξει θα περάσω, κάνα δυο λεπτά ήρθε στο δωμάτιο τα κλασικά γεια και τα σχετικά, στο πιπομα δεν ρώτησε αν προτιμώ καποτα η όχι, πιποσε με καποτα για 1 λεπτό δεν ξέρω κάπου εκεί, λίγο ήθελε να παίξει και μπαγλαμαδάκι με τις ψωλοτριχες φούντα, από στάσεις από πάνω, κανονικά αλλά εκεί δεν βολευομουν και μετά στα τέσσερα όπου έπεσε το πιστονιασμα με το κοκτέιλ να έχει χαθεί στην φούντα μέσα, γλωσσοφιλα δεν ξέρω δεν επεδίωξα επειδή τις προηγούμενες φορές με άλλες δεν ήθελαν γλωσσοφιλα μάλλον επειδή τα δόντια είναι κιτρινισμενα δεν ξέρω και λέω αστο κλαστο, κατάθεση στην καποτα στα τέσσερα, να κατσα 4 λεπτά? Τέλος πάντων καλή επιλογή αυτά..

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
Κόστος (€) 50
Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
Ηλικία πελάτη 50+
Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
Καθαριότητα Χώρου Καλή
Συμπεριφορά Υπηρεσίας Ουδέτερη δεν ενόχλησε
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
trikagkelo AvatartrikagkeloΜηνύματα: 52 Κριτικές: 14

Ιστορίες: 0

Γλυκια και σεξυ Αξιολόγηση: 7.67 — 16/07/2023 - 17:11
Γλυκια και σεξυ Αξιολόγηση: 7.67 — 16/07/2023 - 17:11

Απο τα κοριτσια της βαρδιας επελεξα την Πωλινα λογο του προσωπου της που το ειδα γλυκο και να ενδιαφερεται για το δικο μου. Μελαχροινη η κοπελα με κανονικο υψος και σωμα με ωραιες καμπυλες που αμεσως ενιωσα την αναγκη να χουφτωσω. Απο βυζια μια ικανοποιητικη κατασταση αλλα και κωλος μια απο τα ιδια.

Στο δωματιο η συμμετοχη της ηταν καλη απο την αρχη, εκανε το στοματικο με καποτα αλλα φαινοταν οτι γουσταρει και μετα στο σεξ πηρε καλα στησιματα. Το μουνακι λιγο δουλεμενο και η κωλοτρυιδα φαινοταν σφιχτη. Εδωσα πονο χωρις να την πονεσω και επαιξε καλα τον ρολο της. Η διαρκεια κανονικη και χωρις ενοχληση απο την υπηρεσια που γενικα και στο σαλονι ηταν διακριτικη αλλα και εξυπηρετικη. Γενικα ηταν μια συναντηση που μου αφησε καλες εντυπωσεις και ισως μελλοντικα την επαναλαβω.


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
Κόστος (€) 50
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Καθαριότητα Χώρου Καλή
Συμπεριφορά Υπηρεσίας Ουδέτερη δεν ενόχλησε
Στήθος Φυσικό
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Hitchcock AvatarHitchcockΜηνύματα: 82 Κριτικές: 9

Ιστορίες: 0

Μου άρεσε Αξιολόγηση: 8.17 — 15/03/2023 - 16:17
Μου άρεσε Αξιολόγηση: 8.17 — 15/03/2023 - 16:17

Βρήκα τυχαία αυτό το όμορφο κορίτσι που από την στιγμή που το είδα αποφάσισα να το δοκιμάσω. 

Η υπηρεσία και ο χώρος στα θετικά της υπόθεσης αλλά και πάλι θα την έπαιρνα προσωπικά. 

Στο δωμάτιο δεν περίμενα πολύ και μπήκε με καλή διάθεση. Μίλησα πολύ λίγο και μου έδειξε κατευθείαν την διάθεση της για σεξ, σε αυτό ο σημείο συμφωνήσαμε. Έγλειψα απροβλημάτιστα το κορμί της από τα βυζιά μέχρι την κοιλιά. Η συνέχεια ήταν δική της κατά την οποία με μιμήθηκε και μετά μου φόρεσε μια καπότα και μου έκανε ένα ωραίο τσιμπούκι. 

Το σεξ έγινε με ιεραποστολικό σε στενή επαφή και στην συνέχεια ένα καβάλημα κατά το οποίο έδειξε αρκετό δυναμισμό. Τελικά και αναπόφευκτα την έβαλα στα τέσσερα και την ευχαριστήθηκα πραγματικά. Έδωσα πόνο αλλά οι αντοχές της είναι μια χαρά για μέτριες καταστάσεις. 

Όλη η φάση ήταν σύντομη αλλά για τα 50 εύρω άξιζε και είναι υποψήφια και για δεύτερη φορά.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
Κόστος (€) 50
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Καθαριότητα Χώρου Καλή
Συμπεριφορά Υπηρεσίας Ουδέτερη δεν ενόχλησε
Στήθος Φυσικό
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks