Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Αθηνά  (Diamond Spa)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Πόλη: Αθήνα
  • Link: Προβολή
  • Κριτικές: 4
  • Προβολές: 45

    Κριτικές Χρηστών

    mag2023 Avatarmag2023Μηνύματα: 66 Κριτικές: 15

    Ιστορίες: 0

    Μασερ με ορεξη για σεξ Αξιολόγηση: 8.00 — 06/09/2023 - 00:09
    Μασερ με ορεξη για σεξ Αξιολόγηση: 8.00 — 06/09/2023 - 00:09

    Αν μπορει να πει κανεις οτι μια κοπελα ξερει μασαζ αυτη θα ειναι η Αθηνα. Σε θεμα εμφανισης πολυ καλη εντυπωση κανει το χαμογελο της αλλα δεν την λες ελκυστικο κοριτσι, παρολο που ειναι νεαρη. Εχει τα κιλακια της και οχι κατι ιδιαιτερο να προσφερει απο στηθος αλλα το δερμα ειναι λειο και καθαρο. Οι υπολοιπες υπηρεσιες ειναι επισεις ποιοτικες, εχει καλο ρυθμο και τροπο να γλυφει στο τσιμπουκι και στο σεξ γαμιεται λες και γουσταρει. Το μουνι καλο απο αισθηση και στηνεται για την γαμησεις οπως θελεις, οι αντοχες καλες και βγαζει και μερικα βογγητα. Εκτος απο το μασαζ ευχαριστηθηκα ιδιαιτερα μαζι της το γλειψιμο στα αρχιδια, παιρνει μια εκφραση λες και κερδισε καποιο τροπαιο οταν τα εχει στο στομα. Οι μοντελακιδες ας κανουν μια εξαιρεση να ευχαριστηθουν μασαζ και υπηρεσιες...

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 60
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Τήρηση Υπηρεσιών
    Συμπεριφορά Ευγενέστατη
    Ποιότητα Μασάζ Άψογο
    Πρωκτικό Όχι
    Καθαριότητα Χώρου Καλή
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    poutanolagnos AvatarpoutanolagnosΜηνύματα: 30 Κριτικές: 8

    Ιστορίες: 0

    Η καλύτερη μασέρ! Αξιολόγηση: 8.17 — 08/05/2023 - 17:06
    Η καλύτερη μασέρ! Αξιολόγηση: 8.17 — 08/05/2023 - 17:06

    Δεν ξέρω αν είχαν και άλλη κοπέλα εκείνη την στιγμή, εγώ με το που την είδα και μου χαμογέλασε την έκλεισα. Κυρίως από την εμφάνιση είναι γλυκιά στο πρόσωπο και το σώμα της έχει βυζάρες. Δεν θα την συνιστούσα σε όσους θέλουν μοντελοειδή και αδύνατες, έχει αρκετά κιλά και είναι για ιδιαίτερα γούστα. Από την υπηρεσία εισέπραξα καλή συμπεριφορά και ιδανική εξυπηρέτηση. Σαν χώρος είναι μικρός αλλά πήρα καλές υπηρεσίες συνολικά και άξιζε τα χρήματα που έδωσα. 

    Το μασαζάκι της είναι πολύ καλό, άμα έχεις θέματα με μυϊκούς πόνους είναι από τις καλύτερες στο να σε κάνει καλά. Στο σεξ   πήρε από την αρχή τον χρόνο της να με καυλώσει με την παπάρα της που φτάνει μέχρι το λαρύγγι και η συμμετοχή στο γαμήσι ήταν πολύ καλή. Έδειχνε να καλοπερνάει και με σιγουριά το λέω ότι όντος γουστάρει να γαμιέται. Από πάνω της έγλειψα πολύ τα βυζιά και δεν μου έφερε κανένα εμπόδιο και ας την ταλαιπώρησα. Αυτά με λίγα λόγια, καλά γαμήσια!


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 60
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτόν τον μήνα
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Τήρηση Υπηρεσιών
    Ποιότητα Μασάζ Άψογο
    Πρωκτικό Όχι
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    glastras AvatarglastrasΜηνύματα: 104 Κριτικές: 23

    Ιστορίες: 0

    Κορυφαιες υπηρεσιες Αξιολόγηση: 7.83 — 07/02/2023 - 02:21
    Κορυφαιες υπηρεσιες Αξιολόγηση: 7.83 — 07/02/2023 - 02:21

    Ηταν η πρωτη μου επισκεψη στο συγκεκριμενο θεραπευτηριο. 

    Ο χωρος ηταν μικρος αλλα για τα στανταρ μου ικανοποιητικος και την ωρα που πηγα ημουν ο μονος πελατης σε αναμονη.

    Επελεξα την Αθηνα λογω του μεγαλου στηθους αλλα και λογω του υπεροχου χαμογελου της που ειναι η καλυτερη βιτρινα που θα μπορουσε να εχει. Απο σωμα δεν την λες ελκυστικη λογο του οτι εχει καποια κιλα συν αλλα τα βυζια βυζαρες και το προσωπο σημαντικα ανωτερο. 

    Την εκλεισα για το μικροτερο δυνατο προγραμμα και μεσα στο δωματιο με την ησυχια μου εκανα την προετοιμασια πριν ερθει και εκεινη.

    Η Αθηνα ειναι λοιπον ελληνιδα και ομιλητικη γυναικα που εχει ωραιο τροπο επικοινωνιας οποτε συνιστω προσοχη γιατι ευκολα μπορει να ξεχαστειτε μαζι της. Απο την αλλη και η ιδια προσεχει να δωσει στον πελατη το καλυτερο δυνατο πακετο υπηρεσιων προσφεροντας ενα απο τα καλυτερα μασαζ που μου εχουν κανει σε ολο το σωμα, λογω της τεχνικη της αλλα και λογω της επιμονης και της σωματικης της δυναμης. Απλα απο ολη την φαση βγηκα διαφορετικος ανθρωπος να το πω με δυο λογια. Στην συνεχεια το σεξ ηταν επισεις ποιοτικο ξεκινωντας την ολη φαση με ωραιο στοματικο το οποιο ηταν βαθυ, υγρο και με καλο γλειψιμο και στα αρχιδια. Εγω στο δικο της σωμα το μονο που εκανα και με μεγαλη μου χαρα ηταν ενα καλο γλειψιμο στις βυζομπαλες της που οι λατρεις του ειδους θα ξετρελαθουν μαζι τους. 

    Η καλυτερη σταση στην οποια με βολεψε ηταν στημενη στα τεσσερα και απο αισθηση το μουνι της ηταν καλο. Η συμμετοχη της περιειχε αφθονα βογγητα αλλα και της ηταν πραγματικη απολαυση αφου ενιωθα και να υγραινει αλλα και να τρεμει καθε λιγο. Εριξα ενα θεαματικο χυσμο πανω στο κωλομερι της και αυτο ηταν το ιδανικο κλεισιμο για την εμπειρια μας. Στα καλυτερα VFM την κατατασσω, ιδιαιτερα για οσους δεν εχουν θεμα με τα εξτρα κιλα.


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 60
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Καθαριότητα Χώρου Καλή
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    katharoulis AvatarkatharoulisΜηνύματα: 229 Κριτικές: 19

    Ιστορίες: 0

    Θα το θυμαμαι Αξιολόγηση: 7.83 — 14/07/2022 - 20:28
    Θα το θυμαμαι Αξιολόγηση: 7.83 — 14/07/2022 - 20:28

    Μισαωρο με την Αθηνα που θα το θυμαμαι...

    Απο την αρχη η επαφη με τα ματια υποσχοταν πολλα, το χαμογελο ωραιο ξεπερνωντας σε ομορφια την γενικη της εμφανιση που δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο. Για τους δυο σκοπους, το μασαζ και το γαμησι που πηγα, ηταν παρα πολυ καλη.

    Επαγγελματικο μασαζ με υπομονη σε ολο το σωμα το οποιο σε ξεκουραζει, σπανια μου εχει τυχει τετοιο επιπεδο…

    Ακολουθησαν φιλια σε ολο το σωμα και μετα πιπα με βαθος και με γλυψιμο σε ολη την περιοχη. Δεν πιεσα για facefuck αλλα πιστευω οτι το εχει και εκει. Οι βυζαρες της μονο αν ειστε τυφλοι θα σας ξεφυγουν, μεγεθος τελειο και στην αφη επισεις καλα.  

    Στο γαμησι συμμετειχε με βογγητα που κατα τα δικα μου αφτια δεν ηταν καθολου ψευτικα αλλα και το υγρο μουνι τα ιδια ελεγε. Καλη αισθηση και καλα στησιματα, σωστη επαγγελματιας που παιρνεις ποιοτητα υπηρεσιων απο ολες τις αποψεις. 

    Τιμαει τα λεφτα που παιρνει και τα εδωσα με ολη μου την καρδια.


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Τήρηση Υπηρεσιών
    Συμπεριφορά Ευγενέστατη
    Ποιότητα Μασάζ Άψογο
    Πρωκτικό Όχι
    Καθαριότητα Χώρου Καλή
    Στήθος Φυσικό
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money