Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Λολίτα  (Magic Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    men-toras Avatarmen-torasΜηνύματα: 98 Κριτικές: 21

    Ιστορίες: 0

    Οτι πρεπει για πιπινολατρες Αξιολόγηση: 7.50 — 12/11/2022 - 19:12
    Οτι πρεπει για πιπινολατρες Αξιολόγηση: 7.50 — 12/11/2022 - 19:12

    Την προηγουμενη δεν την βρηκα διαθεσιμη οποτε τηλεφωνησα απο νωρις γιατι ειχαν φουντωσει οι καυλες μου και ηθελα να το γαμησω αυτο το πιπινι.

    Ανοιγοντας την πορτα και βλεποντας αυτο το φρεσκο κοριτσι με το βλεμμα που λεει ειμαι καλα αρχισε να μου φουσκωνει η πουτσα. 

    Μικροσωμη με ωραιες καμπυλες και βυζια πραγματικα τριαρια. Ηταν περιποιημενη στα ακρα και τα μαλια της καλα χτενισμενα. 

    Ειχε μια μαγκια στον αερα της που για μενα ειναι θετικο στοιχειο αλλα και εναν επαγγελματισμο που δεν τον περιμενεις σε τετοια ηλικια.

    Ζητησε να παει για μπανιο να προετοιμαστει και μολις τελειωσε με βρηκε στο κρεβατι ετοιμο.

    Φορουσε πλεον μονο τα εσωρουχα της και αυτα τα εβγαλε χορευοντας οπως της ζητησα. Κινειται ωραια και της αρεσει που καυλωνουν οι αντρες με την ομορφια της, εβλεπα μια ικανοποιηση στο προσωπο της που στην συνεχεια εγινε ακομα μεγαλυτερη. 

    Δεν με φιλησε αλλα περασε την γλωσσα της σε ολο μου το σωμα πλεον με πολυ καυλιαρικη διαθεση και προθεση για pse. Στον πουτσο εκδηλωσε ανοιχτα την ταση για τσοντοειδης καταστασεις, εδινε φτυσιματα στο καυλι και εκανε βαθυ λαρυγγι με κοιταγματα στα ματια.

    Πηρα ακριβως αυτο που ηθελα με αυτο το πιπινι να μου γλυφει τον πουτσο με προφανως αληθινη επιθυμια.

    Το γαμησι ηταν στα ιδια στανταρ με πολυ συμμετοχη. Καβαλαει και στηνεται πολυ καλα και το κορμι της ειναι ευκολα χειρισμο. Καναμε πολλες εναλλαγες στασεων στις οποιες με ακολουθησε πολυ καλα, ξερει να κανει την δουλεια της και μπορει να στη καυλωσει ευκολα οποτε δυο γυροι ειναι εγγυημενοι στην μια ωρα.

    Η τιμη ειναι λιγο τσιμπημενη αλλα τα αξιζει αυτα τα λεφτα.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 160
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτόν τον μήνα
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks