Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Στέλλα  (Magic Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    Elganador AvatarElganadorΜηνύματα: 564 Κριτικές: 147

    Ιστορίες: 0

    Καλή συνάντηση Αξιολόγηση: 7.83 — 23/01/2023 - 09:21
    Καλή συνάντηση Αξιολόγηση: 7.83 — 23/01/2023 - 09:21

    Η Στέλλα είναι μια όμορφη κοπέλα που σίγουρα άμα την κοιτάξεις στο δρόμο δε θα σου περάσει απαρατήρητη

    Είναι ψηλή κοπέλα με ξανθά μαλλιά ηλικιακά την κάνω 22 με 23 χρονών με ένα γλυκό και πολύ όμορφο πρόσωπο  με ωραία απαλή επιδερμίδα και μικρό φυσικό στήθος

    Τατουάζ έχει αρκετά στο σώμα της

    Είναι πολύ κοινωνική κοπέλα και αισθάνεσαι άνετα μάζι της λες και τι ξέρεις χρόνια

    Στον αγώνα τα δίνει όλα χωρίς μα και μου βγάζει μια αθωότητα και μια γλυκύτητα Νιάτα φρεσκάδα ομορφιά διάθεση και όρεξη να σε κάνει να περάσεις καλά

    Από τις πολύ καλές εμπειρίες που είχα έως τώρα στον άγριο ερωτα

    Να είστε καλά και να γαμάτε καλύτερα

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 170
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Ηλικία πελάτη 30-39
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο στήθος
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Αρκετά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    Υπηρεσίες Πρωκτικό
    Τελείωμα στο στόμα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    skiourakos AvatarskiourakosΜηνύματα: 98 Κριτικές: 22

    Ιστορίες: 0

    Αξίζει! Αξιολόγηση: 7.67 — 23/11/2022 - 23:44
    Αξίζει! Αξιολόγηση: 7.67 — 23/11/2022 - 23:44

    Οι φωτογραφιες της Στελλας αν και λιγες εχουν δυο πολυ ποθητα στοιχεια τα οποια απο την στιγμη που τα ειδα δεν μπορουσα να την βγαλω απο το μυαλο μου. Πρωτο ο κωλος της που εχει το σχημα που γουσταρω περισσοτερο και δευτερο οι ρωγες της που αν και μικρο το βυζι ηθελα να της πιπιλησω οπωσδηποτε. 

    Την βρηκα αμεσα διαθεσιμη και την εκλεισα να ερθει στο διαμερισμα μου το απογευμα της ιδιας ημερας. Η ωρα περασε βλεποντας τηλεοραση και μια ωρα πριν ερθει εκανα ενα καλο μπανακι για να ειμαι ετοιμος. Εσκασε μυτη με 5 λεπτα καθυστερηση τα οποια δεν προσεξα οτι εχουν περασει λογο του οτι ελεγχα το email μου.

    Ανοιγω την πορτα και βλεπω μια ψιλη και ομορφη κοπελα που εκτος απο το μποι της φορουσε και ενα ψηλο τακουνι. 

    Ξεκινησαμε διαλογο μπαινοντας στο σπιτι και ο ευχαριστος χαρακτηρας της ειναι αλλα ενα πολυ θετικο της στοιχειο. 

    Ειναι οντως με αυτον τον σωματοτυπο, μικρο βυζι και πραγματικα ομορφο κωλο. Καθησε στον καναπε και φανταζωμουν να καθεται στον πουτσο μου. Εβγαλε τα ρουχα και πηγε για προετοιμασια στο μπανιο, δεν αργησε και ηταν καθαρη οπως διαπιστωσα στο σεξ. Ξεκινησαμε φιλια στο στομα που τα γουσταρει πολυ και μετα γονατισε να μου παρει ενα τσιμπουκι. Εγλειψε ομορφα ολον τον πουτσο μαζι και τα αρχιδια, εκανε προσπαθειες για dt και χρειαστηκε να την σταματησω γιατι πλησιαζα στο χυσιμο. 

    Επιτρεπει γλειφομουνι και εκανα ωραιο γλειψιμο και στις δυο τρυπες της. Η συνεχεια φλογερη... της προκαλεσα καυλες και ηταν φανερο οτι το απολαμβανε το γαμησι. Δεν κρατησε πολυ ο πρωτος γυρος αλλα και οι δυο μειναμε ικανοποιημενοι. 

    Στον δευτερο γυρο ανεβασα στροφες και την γαμησα μονο πισωκολλητο. Η κωλαρα της παλλωνταν στο σφυροκοπημα μου και μας συνοδευαν τα βογγητα της. Τελικα εδωσα και μερικες σφαλιαρες στα κωλομερια και δεν παραπονεθηκε.  

    Δεν δυσκολευτηκαμε με την στυση στο ενδιαμεσο γιατι το τσιμπουκι της ειναι πραγματικα καλο.

    Πληρωθηκε στο τελος και για να ειμαι ειλικρινεις ενω εμεινα ευχαριστημενος θα ηθελα να ειναι λιγο πιο λογικη στην τιμη, ετσι θα το απαλαμαβαν ακομα περισσοτερο το ραντεβου μου μαζι της.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 170
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money