Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 33

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

Darth.Dimius AvatarDarth.DimiusΜηνύματα: 354 Κριτικές: 20

Ιστορίες: 0

Οι φωτογραφιες της κοπελας δεν ηταν Αξιολόγηση: 8.80 — 31/03/2020 - 15:52
Οι φωτογραφιες της κοπελας δεν ηταν Αξιολόγηση: 8.80 — 31/03/2020 - 15:52
Οι φωτογραφιες της κοπελας δεν ηταν και τοσο διαφωτιστικες, αλλα διαβασα καπου οτι ενας συναγωνιστης την ειδε για ωραια. Ειδα και τη φωτογραφηση με κινητο εκεινη την ημερα κι εφυγα καρφωτος, εχοντας στο μυαλο μου οτι αν δεν ειναι οπως περιμενω υπαρχουν εναλλακτικες στη γειτονια. Το παρκιν ηταν σχετικα ευκολο, αν και το στουντιο διαθετει παρκιν στο επομενο τετραγωνο. Περασα το διπορτο και ηρθε η υπηρεσια. Η αλλη κοπελα της βαρδιας, η Κειτυ, ηταν σε δωματιο. Την γνωριζω, οποτε ηθελα να δω μονο την Κιρα. Βγηκε στο σαλονι ορεξατη. Ψηλη, χαμογελαστη, με ωραιο προσωπο, βυζαρες, σφιχτο σωμα (οπως αποδειχθηκε μετα) αν και λεει εχει παρατησει το γυμναστηριο εδω και ενα μηνα. Η υπηρεσια ειπε τα προγραμματα, πουθενα το αυταρχικο. Ειπα να φυγω, αλλα τελικα ρωτησα αν το προσφερει η κοπελα. Βεβαιως! Μου λεει. Τη ρωτησα, γιατι δεν το ανεφερες; Δεν ειπε κατι. Σκεφτηκα μεσα μου, κυριως μια δουλεια εχει να κανει: Να παρουσιαζει τις κοπελες! Αν δεν κανει κι αυτο... Τελοσπαντων, περασα λοιπον προς τα πανω... Το μωρακι ηρθε πριν τελειωσω το μπανιο μου. Μιλαει αγγλικα και ειχε πολυ καλη διαθεση! Μιλαει λιγο δυνατα και ειναι πολυ θετικη. Οταν μπηκε διαλεξαμε δονητη και μετα αρχισαμε με ποδολαγνεια... Νο 39, με φλεβες, σφιχτες γαμπες και κωλος. Της ειπα οτι θελω να γλυψω τις ποδαρες και μου ειπε οτι μπορω να γλυψω οτι θελω... Γενικα σε ολη τη συνευρεση ηταν πολυ δεχτικη!! Εχωσα τη μουρη μου στην κωλαρα της κι εγλυφα. Μετα της ειπα να μου βαλει δαχτυλο. Ειχε νυχια, αλλα εβαλε καποτα και το εκανε πολυ καλα, χωρις να με ενοχλησει κατι. Ταυτοχρονα μουλιασε τα παπαρια... Εγλυψε την περιοχη πολυ καλα!! Καναμε 2-3 αλλαγες με οσο με εγλυφε. Μετα εβαλε το στραπ και μπηκε στα ισια. Μπηκε πολυ ωραια και πηδαγε καλα αλλα δεν με φιλαγε στο στομα οπως με πηδαγε, κατι που ειχαμε συζητησει απο πριν οτι θα κανει, ενω φιλακια ειχαν παιξει πιο πριν. Δεν ξερω αν ειναι επειδη το ξεχασε ή δεν την βολευε. Δεν μιλαγε εκεινη την ωρα, ηταν απο πανω και με εσπρωχνε, στην αρχη κραταγε το στραπ, μετα εγω της πηρα το χερι κι επεσε πανω μου. Υστερα παλι ανασηκωθηκε κι επιανα τις βυζαρες οσο με πηδαγε. Δεν αντεξα πολυ κι εχυσα στην πρωτη σταση... Τα ειπαμε λιγο κι εφυγε. Θα την ξαναδω φυσικα! Μουναρα με αριστες υπηρεσιες!! Καλες Τσαρκες!
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
ranger AvatarrangerΜηνύματα: 527 Κριτικές: 5

Ιστορίες: 0

Άφιξη νωρίς το απόγευμα στο Αριστοτέλους Αξιολόγηση: 7.00 — 13/03/2020 - 17:22
Άφιξη νωρίς το απόγευμα στο Αριστοτέλους Αξιολόγηση: 7.00 — 13/03/2020 - 17:22
Άφιξη νωρίς το απόγευμα στο Αριστοτέλους 6 για να εξαργυρώσω το δωράκι που κέρδισα στον διαγωνισμό. Ωραίος ο χώρος υποδοχής, ευγενική η κυρία μου παρουσίασε τις 2 κοπέλες που δούλευαν εκείνη την στιγμή. Επέλεξα την Κίρα. Έχει περισσότερες καμπύλες απο ό,τι βλέπετε στις φωτογραφίες (σε καμία περίπτωση όμως δεν είναι χοντρή) και επίσης έχει πιο σκούρο χρώμα στο δέρμα, κάτι για το οποίο ήμουν σίγουρος λόγω της χώρας καταγωγής της. Επέλεξα να δώσω 20 ευρώ για να πάρω σαν υπηρεσία 69 και μασάζ (δεν υπήρξε καθόλου ψηστήρι απο την κυρία της υπηρεσίας) .Το δωμάτιο καλούτσικο. είχε χαρακτήρα (πολυέλαιο, μαύρο ταβάνι, καθρέπτη στον τοίχο αν και όχι σε πολύ βολική θέση). Η ευγενική κυρία μου έφερε παντόφλες και 2 πετσέτες, σφραγισμένα όλα. (Καλή κίνηση για τις 2 πετσέτες είναι και μικρές). Δεν υπάρχει tv με τσόντα όπως σε άλλα αντίστοιχα ιδρύματα, τουλάχιστον στο συγκεκριμένο δωμάτιο, οπότε αν το θεωρείτε βασικό ρωτήστε πριν περάσετε. Μετά από κάποια λεπτά αναμονή, ήρθε η Κίρα στο δωμάτιο. Σαν συμπεριφορά, πρόσχαρη και γλυκιά μπορώ να πω.Μασάζ δεν παίχτηκε, δεν της ζήτησα και εγώ βέβαια κάτι τέτοιο. Εκτός αν πιάνεται μασάζ που μου την έπαιξε λίγο.:) Δεν είμαι ιδιαίτερα φαν του μασάζ όμως αν και έχω πάει κάποιες φορές παλιά στα μασατζίδικα. Νομίζω αν περιμένεις καλό μασάζ σε sex studio εξάλλου, είναι κάτι αντίστοιχο με το να ψάχνεις για καλό cocktail σε ταβέρνα. :D Λίγα χαδάκια και παιχνιδάκια μου πέρασε προφυλακτικό για πίπα και της ζήτησα να πάμε σε 69. Κράτησε αρκετή ώρα και πίπωνε καλά, με ποικιλία κινήσεων. Συνήθως δεν είμαι φαν της πίπας για πολύ ώρα αλλά χωρίς να της κάνω υποδείξεις κατάφερε μόνη της να βρει πως μου αρέσει. Αν ήταν ελεύθερο θα ήταν σούπερ (πρέπει να πάρετε το φουλ πρόγραμμα όμως των 100 για αυτό νομίζω). Έκανε κανα-δυο προσπάθειες να σηκωθεί νωρίτερα από όσο ήθελα αλλά απλά την κράτησα. Σαν παρατήρηση να αναφέρω ότι χρειάζεται καλύτερη αποτρίχωση (π.χ. laser) μια και οι μικρές τρίχες γύρω από το μουνί της ήταν λίγο άγριες. Για επόμενη στάση επέλεξα ιεραποστολική. Καλή η συμμετοχή της με ελαφριές κραυγούλες, χωρίς κάτι υπερβολικό και ψεύτικο. Γενικά νομίζω ότι είναι περισσότερο για GFE παρά PSE (Τουλάχιστον αυτό έβγαλε σε μένα). Επόμενη στάση στα 4, εκεί ήταν πιο έντονα τα πράγματα. Έσπρωχνε και η ίδια προς τα πίσω κάποιες φορές. Ύστερα απο κάποια λεπτά σε αυτή την στάση, την ρώτησα αν θα δεχτεί χύσιμο στο σώμα της (στα αγγλικά) και δέχτηκε. Συνεχίσαμε και όταν ένιωσα ότι πλησιάζω προς το τέλος, βγήκα και την έχυσα δυνατά στα κωλομέρια και στην πλάτη. Μου έκανε εντύπωση ότι ψιλοτραγουδούσε σε κάποιες φάσεις μερικά απο τα κομμάτια που έπαιζε στο ραδιόφωνο (όχι στο σεξ φυσικά, πριν και μετά εννοώ) κάτι το οποίο βρήκα χαριτωμένο. Συνολικά ήταν μια αρκετά καλή συνεύρεση (παλιά που πήγαινα αρκετά συχνά σε στούντιο είχα κάποιες φορές μετανιώσει για 50ρικα που είχα σκάσει). Ευχαριστώ πολύ το φόρουμ και το studio για το δωράκι. Καλά να περνάτε.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks