Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    alepotrupa AvataralepotrupaΜηνύματα: 151 Κριτικές: 41

    Ιστορίες: 0

    Δεν περασα καλα Αξιολόγηση: 5.00 — 14/11/2022 - 01:14
    Δεν περασα καλα Αξιολόγηση: 5.00 — 14/11/2022 - 01:14

    Την επελεξα με βαση τις φωτογραφιες και ενω δεν ειναι ασχημη απο κοντα, απεχει σε σημαντικο βαθμο. 

    Το ραντεβου εγινε στον χωρο μου και ηρθε στην ωρα της αλλα ντυμενη πιο απλα απο οσο θα ηθελα για την περισταση.

    Απετυχε καθε μου προσπαθεια για σοσιαλ γιατι δεν ξερει καθολου αγγλικα και αυτο ειναι μεγαλο φαουλ αφου στο σαιτ λεει οτι μιλαει αγγλικα, περα ομως απο yes, no και ok δεν ακουσα κατι σωστο να βγαινει απο το στομα της. 

    Εκτος αυτου ηταν και αρκετα ψυχρη απεναντι μου, σαν να μην το ηθελε αυτο το ραντεβου η σαν αν ειχε καποια αλλη δουλεια να κανει και ηρθε επειδη δεν μπορουσε να κανει αλλιως.

    Καμια πρωτοβουλια σε οτι καναμε και μια αποσταση που δεν επετρεπε ουτε κινηση για φιλι.

    Το στηθος ειναι πειραγμενο αλλα καλο και το σωμα της αξιζε, εχει αρκετα καλες καμπυλες. 

    Απο το στοματικο κιολας φανηκε ο μηχανικος τροπος εκτελεσης του προγραμματος, δεν κοιταει στα ματια, δεν γλυφει παπαρια και καπου καπου εκανε αεροπιπα. 

    Το ιδιο στυλακι στο γαμησι με την μονη διαφορα οτι ειχε καλη αισθητη το μουνι της. 

    Με λιγα λογια δεν περασα καλα και παρολο την επιμονη μου στον δευτερο γυρο αργησε να μου σηκωθει και δεν προλαβα να χυσω.

    Μια ολοκληρη ωρα μαζι της προσπαθουσα να σωσω την κατασταση αλλα ματαια....

    Υποθετω οτι μπορει να ειχε καποιο προβλημα εκεινη την ημερα γιατι την εκοψα ικανη για πολλα αλλα δεν ειδα καμια προθεση να εφαρμοσει οτι γνωριζει.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Όχι
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks