Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Στέλλα  (Studio Hot Lady)

Κριτικές Χρηστών

topscorer AvatartopscorerΜηνύματα: 1000 Κριτικές: 36

Ιστορίες: 0

Stella στην αγκαλιά μου έλα! Αξιολόγηση: 8.33 — 12/04/2022 - 11:54
Stella στην αγκαλιά μου έλα! Αξιολόγηση: 8.33 — 12/04/2022 - 11:54

Εκεί που έβλεπα τον Benzema να παστελωνει 2 γκολακια στην Τσελσι στο πρώτο ημίχρονο, με παίρνει τηλ ο φίλος Azazel κ μου λέει πάνε Hot lady έχει έρθει μια Stella πολύ αστέρι.Αφου τελείωσε το ματς παίρνω το όχημα κ πάω στο Studio να κάνω αυτοψία.Όταν βγήκε η Stella κ την είδα είπα μέσα μου τι κορμί θανατηφορο είναι αυτό που λέει κ ο ΛεΠα!Η Stella εχει κάστανα ματιά,μαύρα μαλλιά,1,75 ύψος κ μια κωλαρα κόλαση.Μπηκα μέσα με το απλο 40€,για γυμνό μπουκι θέλει 70.Εκει που έκανα ντουζάκι μπαίνει μέσα η Stella κ μολις βλέπω την κωλαρα της έγινα turbo.Ξαπλωνω στο κρεβάτι κ κάνουμε λίγο social.Αρχιζω μετά να χουφτωνω την κωλαρα της κ να γλύφω τις ρογες της.Δυστυχως όμως δεν έχει στήθος.Μου περνάει σκούφο κ μου κάνει μια μέτρια πίπα χωρίς dt και γλύψιμο στα @@.Πηγα να βάλω δάχτυλο στην μουναρα της αλλά μου λέει μόνο επιφανειακά.Φιλιά δεν δίνει.Στο sex τώρα αντέχει το δυνατό σφυροκοπημα,ειδικά στο doggy style η θέα της κωλαρας της είναι όλα τα λεφτά!Της έδωσα και μερικά κωλοσκαμπιλα normal,αλλα δεν είναι για αγρια γούστα! Μου είπε ότι θα κάτσει δύο βδομάδες κ μετά επιστροφή Athens.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
Κόστος (€) 40
Ημερομηνία συνάντησης Αυτόν τον μήνα
Ηλικία πελάτη 40-49
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Καθαριότητα Χώρου Καλή
Συμπεριφορά Υπηρεσίας Πολύ ευγενική
Στήθος Φυσικό
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money