Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Αντριάνα   (Studio Βούρβαχη 19)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 4
  • Προβολές: 97

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

Underworldsexmachine7 AvatarUnderworldsexmachine7Μηνύματα: 1911 Κριτικές: 107

Ιστορίες: 0

Παραδοσιακά η Βούρβαχη και η Ηλία Αξιολόγηση: 7.00 — 18/03/2022 - 17:53
Παραδοσιακά η Βούρβαχη και η Ηλία Αξιολόγηση: 7.00 — 18/03/2022 - 17:53
Παραδοσιακά η Βούρβαχη και η Ηλία Ηλιού 82 είχε τις καλύτερες μιλφάρες και αυτό συνεχίζει να επαληθεύεται. Η Αντριάνα είναι μια από αυτές. Όμορφο σώμα νταρντάνα με πλούσιο υλικό κόσμο και έντονο παρουσιαστικό στο σαλόνι. της έγλυφα τα βυζιά για ώρες, μετά το υπόλοιπο σώμα της φτάνοντας μέχρι το αιδοίο της ενώ στην συνέχεια ανέλαβε δράση μου κάνοντας μια υπέροχη πίπα τρομερή. Ήταν κάτι το μοναδικό και φανταστικό. Την λάτρεψα πραγματικά και μετά μου τον έχωσε μέσα και γαμήθηκε σαν λυσσασμένη. Έχυσα μέσα στις βυζάρες της. Μια εξαιρετική περίτπωση που όλοι αξίζουν να δοκιμάσουν.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
okafetzis AvatarokafetzisΜηνύματα: 142 Κριτικές: 30

Ιστορίες: 0

Μπηκα στο δωματιο μολις την ειδα Αξιολόγηση: 4.60 — 23/10/2021 - 22:11
Μπηκα στο δωματιο μολις την ειδα Αξιολόγηση: 4.60 — 23/10/2021 - 22:11
Μπηκα στο δωματιο μολις την ειδα αλλα δεν κυλισε και τοσο ωραια το υπολοιπο. Κατι ειχε φαει και μυριζε η ανασα της σαλτσα, ισως να ηταν τζατζικι. Σκεφτηκα να το ακυρωσο αλλα λεω ας παει στο διαολο ετσι και αλιως δεν θα την φιλισω. Στο τσιμπουκι ζητησα καποτα και μου εκανε μια μετρια πιπα που σιγουρα δεν περιμενα να παρω με 50 ευρω. Αλλα και στο γαμησι δεν ηταν τιποτα το ιδιαιτερο. Απο το μουνι της που ειναι καπως χαλαρο μεχρι και τα βογκητα της που μου βγαζανε μια βαριομαρα ολο το θεμα ηταν μια σκετη ξενερα. Απο εμενα δεν προκεται να ξαναπαρει χρηματα.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ AvatarΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣΜηνύματα: 208 Κριτικές: 70

Ιστορίες: 0

*Έδειξα ενδιαφέρον για την μιλφαρα Άντριαννα Αξιολόγηση: 6.00 — 23/02/2020 - 15:55
*Έδειξα ενδιαφέρον για την μιλφαρα Άντριαννα Αξιολόγηση: 6.00 — 23/02/2020 - 15:55
*Έδειξα ενδιαφέρον για την μιλφαρα Άντριαννα και για την απορία και μόνο που είχα πως θα είναι <έφυγα> για αναγνωριστική...! Παλαιό στουντιο το Βουρβαχη με τις περισσότερες γυναίκες μιλφ.Δωματια κλασικού τύπου με ντουζ και κάποια από τα απαραίτητα αν και σε σχέση με τα καινούργια στούντιο έχει μείνει πίσω... Στο σαλόνι με δίχτυωτο μαύρο σαν κι αυτό που ποζάρει στις λιγοστές φωτογραφίες που έχουν δημοσιευθεί...Μελαχρινή με σχετικά μακριά μαλλιά μαύρα.Σκουροχρωμη επιδερμίδα,βυζιά και κωλος σφιχτά! Περιποιημένη με τα μαλλιά της πίσω ελαφρώς πιασμένα.Αρωματισμενη και γενικά αρκετά καθαρή.Κανει έναν περίεργο συνδυασμό στο πρόγραμμα που προσφέρει...Παρόλο που αντικρίζεις την μιλφαρα και άλλα έχεις κατά νου καθώς οι περισσότερες έχουν πλούσιο "ρεπερτόριο"...!Η συγκεκριμένη αντιθέτως μέτρα λίγη προϋπηρεσία στο χώρο... Φιλί και γενικά γλωσσοφιλο το ξεχνάμε καθώς αποφεύγει την οποιαδήποτε επαφή.Στοματικο καλό σχετικά, με φτυσιματα και γενικά εκφυλες ματιές,με προφύλαξη....Τα προκαταρκτικά της λιγοστα,σίγουρα πρέπει να "βάλει" λίγο ακόμη ποικιλία...Και προσωπικά εμένα δεν με διεγείρουν αρκετά,τα πολλά λόγια κατά τη διάρκεια της πράξης... *Όπως πολλά προστυχολογα και φαντασιώσεις που άλλους τους τρελαίνουν άλλους όχι...Κάπως έτσι λοιπόν ήταν η συνεδρία με την Αντριάνα....Λιγοστά προκαταρκτικά, συμμετοχή στο σεξ με προστυχολογα και γενικά μια εμπειρία που αγγίζει ίσως και περνά ελάχιστα τη βάση... Καλή συνέχεια!
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Despotis AvatarDespotisΜηνύματα: 537 Κριτικές: 3

Ιστορίες: 0

Είναι πολύ μουναραν αυτή η μιλφαραν.Ηθελα Αξιολόγηση: 8.00 — 12/02/2020 - 15:50
Είναι πολύ μουναραν αυτή η μιλφαραν.Ηθελα Αξιολόγηση: 8.00 — 12/02/2020 - 15:50
Είναι πολύ μουναραν αυτή η μιλφαραν.Ηθελα καιρό να μου εξομολογηθεί στο πέος μου.Και το έκανε με την αφορμή του δώρου όπου και εισέπραξα από το σάιτ.Διαγενομενης Τρίτης πήγα εις το Στουντιον ορχιδέα για να την πηδήξω.Ηξερα ότι θα βρίσκεται εκειν. Μπαίνω κανονίζω με την επίτροπο τα σχετικά και μπαίνω δωματιον.... Μιλάει πολύ καλαν την ελληνικήν ,είναι Ελληνίδα και όχι ελλεινιδα.... Καυλαν ο κωλος της. Καυλαν τα βυζάκια της. Καυλαν το πήδημα μαζί της με μπόλικα βρισιδια. Αντοχή στο κόκκινον! Μπράβο της. Ευλογησον
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks