Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Τζένη  (Delight7)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Πόλη: Αθήνα
  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 35

    Κριτικές Χρηστών

    giorgos2226 Avatargiorgos2226Μηνύματα: 2233 Κριτικές: 34

    Ιστορίες: 0

    Προχθεσινη επισκεψη στο μασαζ για την Αξιολόγηση: 7.80 — 01/04/2022 - 14:36
    Προχθεσινη επισκεψη στο μασαζ για την Αξιολόγηση: 7.80 — 01/04/2022 - 14:36
    Προχθεσινη επισκεψη στο μασαζ για την εξαργυρωση του δωρου μισης ωρας απο το φορουμ. Στο μασαζ εφτασα πανευκολα με το μετρο καθως ειναι σχεδον διπλα στη σταση Συγγρου φιξ του μετρο. Εκεινη την ωρα υπηρχαν 3 κοπελες στο μαγαζι και μου παρουσιαστηκαν οι δυο καθως η αλλη ηταν στο δωματιο. Η πρωτη ηταν η Ρεγγινα ,ομορφο μιλφ , ανατολικου μπλοκ, με λεπτο σωμα και μπλε ματι αν ειδα καλα. Δευτερη κοπελα ηταν η Τζενη ,μελαχροινη με βυζαρες αλλα γεματο σωμα με κοιλιτσα. Μετα ειπα στην υπηρεσια για το δωρακι της μισης ωρας π ειχα αλλα δεν γνωριζε κατι , επικοινώνησε με την υπευθυνη οπου με ρωτησαν τον κωδικο για την διασταύρωση και μ εδωσε το οκ για το δωρακι. Αυτη η διαδικασια πηρε λιγο χρονο και η πρωτη κοπελα π μου αρεσε περασε σε δωματιο και ετσι η μονη διαθεσιμη ηταν η Τζενη και η υπηρεσια με ενημερωσε πως μπορω να παω αλλη μερα για να πευχω περισσοτερες διαθεσιμες κοπελες..λογο χρονου και επαγγελματικων υποχρεωσεων δεν ημουν βέβαιος εαν ειχα χρονο να παω καποια αλλη στιγμη και περασα στο δωμαιο με την τζενη , παρολο που σωματικα ,αν εξαιρεσεις τις βυζαρες, δεν ειναι του γουστου μου. Μπηκα στο δωματιο , φρεσκαριστικα και μετα ηρθε η κοπελα...με πλησιασε δειλα δειλα, με ρωτησε αν θελω μασαζ αλλα εγω αρνήθηκα, ξρκιναει να μ βγαζει την πετσετα...αρχιζω να της χαιδευω απαλα το στηθος και αρχισε και αυτη να αφαιρει οτι φορουσε. Αρχισαν τα πρωτα φιλια χωρις γλωσσα ομως. Μετα απο λιγο γονατιζει και αρχισει μια πιπα , παρα πολυ καλη με γλυψιμο στις μπαλες και να με κοιταει στα ματια. Μετα απο λιγο την σηκωνω ορθια ,περναμε προφυλακτικο και την ξαπλωνω ιεραποστολικα στο μασαζοκρεβατο και εγω ορθιο να μπαινω μεσα της και να ανεβαζω γρηγορα στρογες. Η αισθηση δεν θα ελεγα οτι ηταν καλη, ισως ειχε βαλει πολυ τζελ, μετα την σηκωνω ορθια και μ στηνεται στα τεσσερα με το ενα ποδι πανω στο κρεβατι οπου εδωσα καποιες πιστονιες και μην μπορώντας να κρατιθω αλλο , γονατιζει ξανα, ξεκιναει μια ξεσκουφωτη πιπα και εχυσα στις βυζαρες της
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks