Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Αναστασία   (Massage Musses)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Πόλη: Αθήνα
  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 25

    Κριτικές Χρηστών

    bariopoutsa AvatarbariopoutsaΜηνύματα: 83 Κριτικές: 17

    Ιστορίες: 0

    Απο εμφανιση ειναι κατω του μετριου. Αξιολόγηση: 5.00 — 10/03/2022 - 23:27
    Απο εμφανιση ειναι κατω του μετριου. Αξιολόγηση: 5.00 — 10/03/2022 - 23:27
    Απο εμφανιση ειναι κατω του μετριου. Ξεγελαστηκα απο το καλο σαλοναρισμα αλλα στο δοματιο βαριοταν να κανει το οτιδηποτε. Εμοιαζε να ηταν στον κοσμο της και οτι εκανε το εκανε μηχανικα για να παρει το χρημα και να ησυχασει. Το μασαζ πολυ προχειρο σαν πουτανα που το κανει εξτρα και μετα η πιπα ρηχη με δοντι και χωρις να πλησιασει τα αρχιδια. Στηνεται σε πισωκολλητο και περιμενει να την γαμησεις χωρις να κουνιεται καθολου και χωρις να βγαζει αχνα. Το μουνι της εχει καλη αισθηση και η φυσικη λιπανση της αρκει. Εχυσα αλλα δεν αξιζε τα χρηματα που εδωσα. Καλυτερα κατα πολυ να τον επαιζα μονος μου.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Chris_ktm AvatarChris_ktmΜηνύματα: 387 Κριτικές: 20

    Ιστορίες: 0

    Η συνάντηση έγινε αρχές Νοέμβρη.Μου είχε Αξιολόγηση: 6.80 — 11/02/2020 - 19:08
    Η συνάντηση έγινε αρχές Νοέμβρη.Μου είχε Αξιολόγηση: 6.80 — 11/02/2020 - 19:08
    Η συνάντηση έγινε αρχές Νοέμβρη.Μου είχε κάτσει στο μάτι η Ειρήνη,αλλά επέλεξα την Αναστασία,μιας και θα έκλεινε το μαγαζί μέχρι να ξεμπερδέψει :P.Προσεγμένο μαγαζί ,ευγενική υποδοχή και όλες οι κοπέλες σε χαιρετούν με χειραψία.Ομορφούλα,λίγο μπαμπάτσικη κοπέλα,γύρω στα 30 και μιλάει μόνο αγγλικά.Καλό μασάζ,με χαλάρωσε πολύ (δεν έχω και μεγάλη εμπειρία σε μασάζ βέβαια).Πολύ καλό στοματικό,στη συνέχεια ανέβηκε από πάνω και το τέλος ήρθε γρήγορα (είναι φοβερή σε αυτή τη στάση). Το κόστος είναι 50 ευρώ για μισή ώρα.Με χάλασε που άπλωσαν χαρτί και όχι πετσέτα στο μασαζοκρέβατο, σε γενικές γραμμές καλό το δωμάτιο αν και δεν είχε ηχομόνωση :P Θα τους ξανατιμούσα κάποια στιγμή.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks