Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Milana  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

Ιστορίες: 0

Make it to Happen Again Vol.2  Αξιολόγηση: 8.83 — 18/10/2022 - 19:25
Make it to Happen Again Vol.2  Αξιολόγηση: 8.83 — 18/10/2022 - 19:25

--Η επιλογή μου για μεταμεσονύχτια τσόντα στο κατώφλι του Wolf of the hotel ήταν μόνο μία από την Αγαπητή μου Αγγελίνα Μιλανα Make it to Happen Again Vol.2 
--Μετά από ολοήμερο ξέσκισμα στην δουλειά είπα να ξεδώσω, οπότε έφτασα στο ξενοδοχείο διάλεξα δωματιάκι από τα τελευταία που είχαν μείνει παρφουμαρίστηκα και περίμενα με την πούτσα σούζα???? την Μιλανα να έρθει από το περιβόλι με τα καρπουζιά της. Χτυπάει η πόρτα και ανοίγοντας την αντίκρισα το ίδιο Τουρακι με περισσότερη λάμψη???? όπου έλαμψε σαν πανσέληνος που με αντίκρισε μπροστά της ντυμένη με μαύρο παλτό μαύρη φούστα και μπότες μέχρι το γόνατο. Αφού φιληθήκαμε???? σαν ερωτύλοι με τα φιλιά της γνώριμα, μου λέει να πάει για ντους να φρεσκαριστεί όλο δικό σου. 
--Βγαίνει με την πετσετούλα την ξετυλίγω και κατευθείαν στον αγώνα μας, έχω αρχίσει ήδη να την ηδονίζω με τα φιλιά μου το ζωγραφιστό σώμα τις το διέσχισα όλο άθικτο και αψεγάδιαστο από την προηγουμένη συνάντηση μας ακόμα και τις καθαρές πατούσες τις έγλυψα με το όμορφα και βαμμένα δαχτυλάκια τις. Το μουνάκι???? τις το καθάρισα με την μια και τα δαχτυλάκια μου???? σαν σκανδάλη μέσα τις πυροδοτούσαν εκρήξεις ηδονής. Γύρισα να της δώσω τον παλιόφιλο της από τα παλιά τον μητσάρα το στόμα της ????διάπλατα με μόνο ένα στόχο βαθιά στον πιο βαθύ τούνελ του κόσμου να χαθεί και να μην ξαναβρεθεί. Την έβαλα να γονατίσει μπροστά του μα τον κυνηγούσε δεξιά και αριστερά αλλά στο στόμα της ????κατέληξε με τις λαρυγγικές να έχουν πάρει σάρκα και οστά. Δεν άντεξα τον σκούφωσα την πέταξα στο κρεβάτι στα τέσσερα πηγαίνοντας να πιάσει το ζελεδάκι της δεν πρόλαβε και είδη τις το είχα καρφώσει μέσα τις ενώ καβάλα να την σφυροκοπώ???????????? αναφωνώντας μες στην νύχτα την φλογερή Ρωσικές κραυγές BLIATSSSSSSSSSSSSSSSSS μας άκουσε όλο το ξενοδοχείο.
--Ξαναπήγε για μπάνιο και στρογγυλοκάθισε στο κρεβάτι με την πετσέτα πάλι τυλιγμένη έλεος πια αυτή η πετσέτα θα τις εξαφανίσω όλες την επόμενη φορά. Κουβέντες του στυλ αύριο θα πάω για ψώνια και μετά την κάνω για άλλες πολιτείες???? κάτσε τις λέω λίγο ακόμα στην δικιά μας μην βιάζεσαι έχεις και δεύτερο γύρο μην φύγεις με άδεια χεριά κρίμα????. Την βουτάω άλλο που δεν ήθελε την πλακώνω σε ένα γλυφομουνι όλο γλύκα μέχρι και τα δάχτυλα μου ρούφηξε μέσα τις παραλίγο να μου χύσει αλλά κρατήθηκε για το καλύτερο. Γύρισε τον έκανε να νιώσει μοναδικός στο είδος του τον αναστύλωσε ???? και ας ηταν αργα σκουφί ????την έστησα στην πίσω κίνηση???? και έφαγε ένα σφυροκόπημα την σφυροκοπουσα ???? για κάνα τέταρτο μόνο με τα καπούλια της με θεά αρχίζοντας να βγάζει κραυγές απόλαυσης πάλι ρεζίλι ????γίναμε αλλά τέλος δεν ερχόταν γύρισε το πήρε στο στόμα τις εις βάθος αλλά και πάλι τέλος Γιοκ. Οπότε δεν είχε νόημα άλλο είχε έρθει το περας του ραντεβού μας της άφησα το αντίτιμο την αποχαιρέτησα για μια ακόμη φορά ίσως και τελευταία για το περιβόλι της.
--Λοιπόν η Μιλανα είναι ένας μούναρος στην κυριολεξία που μένει αναλλοίωτη σε όλα δεν με απογοήτευσε πουθενά Ο Ορισμός Make it To Happen again and again τις ταιριάζει δικαιωματικά μόνο προσοχή στους αγαθούληδες δεν είναι για φροντίδα και προδερμ είναι κορίτσι για σπίτι μόνο μη σας το κλείσει????

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 150
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Αρκετά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (2)
geroksouras Avatar geroksouras 19-10-2022 11:10:39
καλη ηταν οχι ομως και για επαναλληπτικη ρε παπαροβιτσακο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Paparovicz Avatar Paparovicz 19-10-2022 16:56:26
@γεροξουρακο το ξερω αλλα ηταν η μονη διαθεσιμη και αξιολογη για εκεινη την ωρα
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

Ιστορίες: 0

Milana Make It To Happen Αξιολόγηση: 8.00 — 05/07/2022 - 21:40
Milana Make It To Happen Αξιολόγηση: 8.00 — 05/07/2022 - 21:40

--Μπαίνω να δω πιο Τουράκι θα είναι το επόμενο στην συλλογή???? μου μπαίνω Γκλάμουρα μόνο ένα άξιζε αλλά το κρατώ για αργότερα μπαίνω στους αγγέλους το μάτι χτυπάει Αμινα μόλις έφυγε μου λένε φτου γαμωτο???? και είχα καυλωσει μαζί της άσχημα γιατί σε μια φωτό ήταν ολόιδια η Μόνικα Μπελούτσι επόμενο, λέω Μιλάνα μου λέει η αγαπητές Νικόλ & Αντζυ  διαθέσιμη έφυγε λέω στο αγαπημένο μου πόρνο ξενοδοχείο για τσόντα καταστάσεις μου προϊδεάζανε οι φωτός της. 
--Φτάνω χτυπάω τσόντα δωμάτιο, παρφουμαρίζομαι και αναμένω την Τσόντα του αιώνα????, Χτυπάει η πόρτα με το γνωστό γρατζούνισμα στην πόρτα ανοίγω αντικρίζοντάς ένα ξανθό όμορφο Τουράκι με γλυκιά φάτσα???? ολίγον φουσκωμένη και χείλη βρεφικού ροφού ντυμένη με τζιν σορτσάκι μέχρι τα κωλομέρια και ένα μαύρο δαντελωτό μπούστο φανελάκι. Τις σκάω ροφού-φιλί ανταποδίδοντας με ροφό-φιλί???? με λίγα λογία μπλέξαμε τους ροφούς την αφήνω να χαλάρωση από την ζέστη και βρουν στον πατσά???? τις τα πέταξα όλα όξω φέροντας μου ένα ωραίο σφιχτό ζωγραφισμένο κορμάκι Μπαμπάτσικο αλλά ωραίο Μπαμπάτσικο από αυτά που θες να τα χουφτώνεις και να μην χορταίνουν οι παλάμες σου ακριβώς των φωτός χωρίς τραγικές παρεκκλίσεις, Βυζι 2+ ούτε στητό αλλά ούτε και πεσμένο ακριβώς στην μέση κατάσταση όπως πρέπει να είναι ένα φυσικό χωρίς πειράγματα και ρόγες με ομόκεντρους κύκλους για πιπιλίσματα τρελά????, άκρα λεπτά βαμμένα και περιποιημένα.
--Την ξάπλωσα με μια μόνο κίνηση και άρχισα να την φιλάω και να την πασπατεύω για ευχαριστηθώ κάθε σπιθαμή μέχρι και τις πατούσες της έγλυψα???? αλλά αφού βεβαιώθηκα ότι ήταν πεντακάθαρες, στην συνέχεια έφτασα στο μουνάκι ????όπου άρχισε να υγραίνεται μόνο μιας λες και το είχε έτοιμο προς παράδοση τα δάχτυλα κολύμπαγαν???? λέω αυτή θα τον σπατουλάρει τον μητσάρα και γύρισα σε στάση με τα πόδια μου σε έκταση από την μια έγλυφα και από την άλλη τον βύθιζα μέχρι λαρύγγι ???? αφού τα είδε όλα ανάποδα την έπιασα από το χέρι και το μαλλι και την έβαλα γονατιστή με θεά στον καθρέφτη χώνοντας της όλο και πιο μέσα ???? δεν άντεξα σκουφί???? κάθομαι στο κρεβάτι και την βάζω να καθίσει χωρίς ούτε μια σταγόνα ζελέ μόνο φυσικές εκχυμώσεις εκεί αναστέναξε και το πελεκούδι μάλλον τις καρφώθηκε για τα καλά τα μπούτια της έσκαγαν σαν τις τσόντες ???? αλλά τσόντες δεν έβλεπα ακόμα. Στήσιμο στο καθρέφτη σφυροκόπησα???? με δύναμη δεν άντεξε την έστησα στο κρεβάτι  με πίσω κολλητό ????και καβαλίκεμα από πάνω τις την σφυροκόπησα???? και εκεί δεν άντεξε φωνάζοντας με ουρλιαχτά Μπλιατς Μπλιατσς…..δίνοντας και την λήξη μη μου πάθει τίποτα αφού ανησύχησα λέγοντας της όλα εντάξει και την γυρνάει και μου λέει μα καλά σε τσόντες παίζει εσύ είσαι επαγγελματίας και ξεραίνομαι στα γέλια???? αφού μόλις είχε ευχαριστηθεί ξέσκισμα με δόσεις τσόντας????.     
--Ντους και πάμε για δεύτερο γύρο με ένα iqos ρουφηξιά από την πλευρά της και σύντομη κουβεντούλα λέγοντας μου ότι είναι από saint Petersbug η νεαρά και είναι Make up Artist αλλά από μέσα μου έλεγα Make it to Happen????. Έτσι έγινε την πλάκωσα σε ξέφρενο γλειφόμουνι έχυσε μόνο μιας μετα ανέλαβε τον ρολό της τον έπαιρνε με ματιές κλεφτές στο πρόσωπο μου λέω θα εδώ θα γίνει τις καργιόλας σκουφί ????με τον μητσαρα όρθιο σαν τον πετεινό???? την έβαλα από πάνω μου αρχίζοντας να λικνίζεται και να πηδιέται σαν πουτανάκι κανονικό και να αναφωνεί και πάλι Μπλιατς Μπλιατσς.... Για μια ακόμα φορά έχυσε η νεαρά και πάλι την γυρνάω πίσω κολλητό και την σφυροκοπούσα???????????? μέχρι που βελάξαμε και οι δυο μαζί μέχρι τέλους.  Ντους από την μερια της χτενίστηκε γιατί την ξεμάλλιασα τις άφησα το αντίτιμο και αράξαμε στο κρεβάτι για το υπόλοιπο τις ώρας κάνοντας κουβεντούλα για τα μελλοντικά σχέδια της λέγοντας μου πόσο θέλει να πάει στο νησί των ανέμων για ανεμοδαρμένα ύψη τις το ευχήθηκα και την αποχαιρέτησα όπως κάνω σε όλες.
--Λοιπόν έχουμε και λέμε το Τουρακι αυτό δεν απέχει από τις φωτός αν και έχει έρθει ουκ ολίγες φορές από τα μέρη μας μάλλον ξέρει την Αθήνα πιο καλά και από Αθηναία, αν κρίνω από τα πρώτα της τουρ μου φαινόταν αγριόφατσα και την απέφευγα, αλλά από κοντά είναι μια σκέτη γλύκα σε όλα. Με εμένα ολοκλήρωσε όλο το πακέτο της για αυτούς που θέλουν παισιματάκια αλλά σε καμία περίπτωση χοντρή, σε αυτούς που θέλουν να ευχαριστηθούν φυσικό βυζι αλλά σε καμία περίπτωση κρεμαστάρια, σε αυτούς που θέλουν να νιώσουν ότι πηδάνε μουναρα αλλά σε καμία περίπτωση μοντέλο και τέλος σε αυτούς που θέλουν τσόντα εμφανισιακά αλλά σε καμία περίπτωση Επαγγελματίας του είδους γιατί αυτό τις το έκανα δώρο εγώ????.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
Ηλικία πελάτη 40-49
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Αρκετά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (2)
geroksouras Avatar geroksouras 06-07-2022 01:02:27
δυνατο μουνι, εμενα μου αρεσει παροτι γυρολογος
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Paparovicz Avatar Paparovicz 06-07-2022 10:30:38
Κοριτσι για σπιτι
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks