Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Video

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Πόλη: Αθήνα
  • Κριτικές: 7
  • Προβολές: 262

    Κριτικές Χρηστών

    Fabio AvatarFabioΜηνύματα: 446 Κριτικές: 5

    Ιστορίες: 0

    Το υποτακτικο κοριτσι Αξιολόγηση: 8.83 — 25/12/2023 - 11:42
    Το υποτακτικο κοριτσι Αξιολόγηση: 8.83 — 25/12/2023 - 11:42

    Ιολη 

    Την  ιολη  την ξερω καιρο και την ξαναειδα   προσφατα. Αυτο που μου αρεσει σε αυτη ειναι ο υποτακτικος της χαρακτηρας . Την κανεις οτι θελεις εντος οριων χωρις να λεει οχι  και στο αναλ δινει ρεστα . Εμφανησιακα οσοι δεν τη ξερετε μην περιμενε πολλα .μια καθημερινη κοπελα με κωλαρα και μικρα βυζια 
    Μου βγαζει γουστα και γι αυτο     
    οποτε μου δινεται η ευκαιρια   την τιμαω

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Πόλη Αθήνα
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Ηλικία πελάτη 30-39
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Καθόλου
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    Υπηρεσίες Πρωκτικό
    Τελείωμα στο πρόσωπο
    Τελείωμα στο στόμα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    GODZILLA Avatar GODZILLA 25-12-2023 13:55:42
    Φίρμα πια η Ιόλη. Τη δοκιμάζουν όλοι.
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    mad_max Avatarmad_maxΜηνύματα: 2766 Κριτικές: 45

    Ιστορίες: 0

    Μια ώρα με την Ιόλη Αξιολόγηση: 9.00 — 30/04/2023 - 23:35
    Μια ώρα με την Ιόλη Αξιολόγηση: 9.00 — 30/04/2023 - 23:35

    Συνάντηση προ καιρού με την Ιόλη. Είχα το τηλέφωνό της πολύ καιρό, αλλά τελευταία στιγμή κάτι γινόταν και άλλαζα γνώμη.
    Τη τελευταία φορά, είπα να κανονίσω συνάντηση να βρεθούμε. Επικοινωνία πολύ εύκολη με 2 sms και το ραντεβού κλείστηκε για τον Πρίαμο στο Παγκράτι. (από τις 2ες επιλογές για hotel)
    Η Ιόλη δεν άργησε. Χτυπάει η πόρτα, ανοίγω και τι να δω!!!! Μια μικρογραφία γυναίκας, αλλά πολύ χαριτωμένη. Για μια στιγμή σάστισα. Δεν ήξερα τι να κάνω. Φορούσε ένα σορτσάκι κοντό και μια μπλούζα, χωρίς βαψίματα και άλλα που συνηθίζουν οι γυναίκες. Δεν με χάλασε αυτό όμως.
    Μπαίνει μέσα φιλιόμαστε και αρχίζει η προσπάθεια να σπάσει ο πάγος. Κάθεται στο κρεβάτι και πηγαίνω δίπλα. Μιλάμε και χαμουρευόμαστε για λίγο, βγάζει τα ρούχα και πάει για φρεσκάρισμα. Βλέποντάς την χωρίς ρούχα, νόμιζα πως είχα απέναντί μου ένα 16χρονο όχι και πολύ ανεπτυγμένο. Αυτό δεν είναι απαραίτητα κακό, αλλά στη συγκεκριμένη δουλειά θές το κάτι παραπάνω. Ωραίο σώμα, χωρίς περιττά, αλλά καθόλου στήθος. Η ρόγα όπως πρέπει να είναι. Οι φωτο είναι αντιπροσωπευτικές, αλλά δεν δείχνουν το ύψος.
    Βγαίνει απ το μπάνιο, ενώ τη περίμενα στο κρεβάτι. Ξεκινάει στοματικό, χωρίς χέρια και αρκετά βαθύ (αντέχει) μετά με πολύ εύκολες κινήσεις (την κουμαντάρεις και την κοντρολάρεις πολύ εύκολα. 48 κιλά είναι) την γυρίζω ανάσκελα και αρχίζω να τη περιποιούμαι κι εγώ, για αρκετή ώρα. Το ένοιωθα πως της άρεσε. Μου το έλεγε το σώμα της και οι ανάσες της. Στη συνέχεια περάσαμε στο jaccouzi και επαναλάβαμε τη πράξη, αλλα εγώ δυσκολεύτηκα αρκετά στη πίσω πόρτα λόγω μεγέθους μάλλον. Τον δέχτηκε μεν, αλλά με αρκετές φωνές που σημαίνει πως πόνεσε. Την ρώτησα να συνεχίσω ή όχι, συνέχισε λέει, δεν είναι τίποτα. Συνεχίσαμε αρκετή ώρα έτσι, ώσπου έφτανε το τέλος. Βγάζω προφυλακτικό και τις τα δίνω στο στόμα, όπου μετά από λίγο πήγε στο μπάνιο και τα έφτυσε.
    Στο δια ταύτα, τι έχουμε; Πέρασα καλά, αλλά όχι super. Δεν τα κλαίς τα χρήματα, αλλά η όλη φάση δεν είναι κάτι που θα θυμάσαι.
    Αυτά και πάμε για άλλα

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 120
    Πόλη Αθήνα
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Υπηρεσίες Πρωκτικό
    Τελείωμα στο στόμα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    giorgos2226 Avatargiorgos2226Μηνύματα: 2233 Κριτικές: 34

    Ιστορίες: 0

    petite εκπληξη Αξιολόγηση: 8.17 — 26/04/2023 - 00:15
    petite εκπληξη Αξιολόγηση: 8.17 — 26/04/2023 - 00:15

    Την Ιόλη την εχω ακουστα εδω και χρονια , οπου σημερα αποφάσισα να συναντηθώ μαζί της. Το ραντεβού κανονίστηκε πολύ εύκολα μεσω μηνυμάτων. Η Ιολη ειναι μια γλυκια petite κοπελα με λεπτο σωματακι και πεταχτο ποπο, μικρο στητο στηθος να ασχολεισαι μαζι του για ωρα. Παρολο που ειναι ντροπαλη και γενικότερα μαζεμένη ειναι με το χαμογελο ολη την ωρα. Στα του αγωνα, αφού έγιναν εκατέρωθεν τα προκαταρκτικά, θελω να τονίσω οτι το στοματικο της ειναι ποιημα , παρα πολυ καλο. Στον πρωτο γυρω ειχαμε μονο μια σταση, ιεραποστολικη, με την αισθηση ηταν αρκετα καλη καθως , καθως μετα απο αρκετη ωρα στοματικου δεν ηθελα να κρατηθω αλλο. Αφου φρεσκαριστήκαμε και οι δυο ξεκινησε ο δευτερος γυρος οπου ειχαμε παλι αρκετη ωρα στοματικου και αυτη τη φορα μεγαλη διαρκεια στο σεξ με αρκετες στασεις μεχρι να περασει η ωρα. Η Ιολη αποτελεσε μια εκπληξη για μενα καθως προσφαιρει πολύ καλές υπηρεσίες, ειναι ευγενικη και ταυτόχρονα ντροπαλή π στο μονο π υστερεί ειναι η έλλειψη πρωτοβουλίας, ισως επειδη ηταν το πρωτο μας ραντεβου αλλα θα ξαναγινει ραντεβου για να υπαρχει πιο ολοκληρωμένη άποψη. Επισης ειναι πεντακαθαρη.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 120
    Πόλη Αθήνα
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 30-39
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Φυσικό
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    makman Avatar makman 30-04-2023 12:56:04
    Καλησπέρα. Πως μπορούμε να έρθουσε σε επαφή με την εν λόγω κυρία?
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    AlfaArsenico AvatarAlfaArsenicoΜηνύματα: 2267 Κριτικές: 88

    Ιστορίες: 0

    Το πιπινι που μεγαλωσε Αξιολόγηση: 7.50 — 06/01/2023 - 23:25
    Το πιπινι που μεγαλωσε Αξιολόγηση: 7.50 — 06/01/2023 - 23:25

    Την Ιολη την πρωτογνωρισα οταν ξεκινησε εδω και πολλα χρονια. Την εχω συναντηση πολλες φορες και την τελευταια το 2019 πριν το Κοβιντ.


    Ειναι γυρω στα 34 τωρα , ασχετως τι γραφει στην αγγελια της, και την πετυχα και στον δρομο με γκομενο να τρεχει για ψωνια.

    Λεπτη, με μετριο προσωπο, 2αρια βυζια με στητες ρωγες, πολυ ωραιο αιδιο με ροζε μουνοχειλα, και ιχνη κυτταριτιδας στα κωλομερια.


    Στον αγωνα πολυ καλη, την ζοριζεις ανετα και δεν βγαζει κιχ, καλο στοματικο, σεξ εντονο σε οποια σταση θελεις, και στενη πισω τρυπα για τους λατρεις του Οθωμανικου.


    Η τελευταια τιμη που πληρωσα ηταν 150 η ωρα, αν και εχω κανει και 3ωρα μαζι της παλιοτερα.

    Ενα τιμιο πηδημα και δεν θα σε αφησει να φυγεις παραπονεμενος.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Πόλη Αθήνα
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Καθόλου
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    Υπηρεσίες Πρωκτικό
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (3)
    Paparovicz Avatar Paparovicz 09-01-2023 12:33:23
    Επεστρεψες στα παλια γιατι ειχα ανησυχισει οτι σε εφαγε ο ερωτας ο παραφορος
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    AlfaArsenico Avatar AlfaArsenico 09-01-2023 15:39:05
    Μπα, αναπολω τα παλια και δοξασμενα χρονια!
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    geroksouras Avatar geroksouras 09-01-2023 15:48:21
    εγω του προτεινα να εχει το ημερολογιο τουτο ημερολογιο ενος πουτανιαρη
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Since1991 AvatarSince1991Μηνύματα: 9 Κριτικές: 3

    Ιστορίες: 0

    Η γλυκιά Ιόλη. Αξιολόγηση: 8.67 — 06/01/2023 - 15:40
    Η γλυκιά Ιόλη. Αξιολόγηση: 8.67 — 06/01/2023 - 15:40

    Έχω διαβάσει όλα αυτά τα χρόνια άπειρα καλά πράγματα για την Ιόλη. Οι δυνατοτητές της, βάσει των όσων έχουν γραφτεί, άπειρες. Δεν είχα αποφασίσει όμως να δοκιμάσω καθότι εγώ είμαι περισσότερο "αγαπούλης" και GFE τύπος. Μόλις όμως είδα την αγγελία της (ως Ραφαέλα) στην οποία φαίνονται τα γλυκά πονηρά ματάκια της, λύγισα. Η συνάντηση κλείστηκε πολύ εύκολα μέσω viber στον Πρίαμο Παγκράτι.
    Πρώτη εντύπωση, εξαιρετική. Σε καμμία περίπτωση δεν μπορεί κάποιος να φανταστεί ότι το όμορφο γυναικάκι στην πόρτα είναι η τίγρης που περιγράφουν οι περισσότερες κριτικές. Λέξεις όπως "σιγανοπαπαδιά" βρίσκουν στην Ιόλη την απόλυτη σημασία τους.
    Όπως γράφω και παραπάνω, αφού της ξεκαθάρισα ότι είμαι αγαπούλης και οι απαιτήσεις μου είναι απλές και τυπικές, με καύλωσε πολύ γρήγορα με το ωραίο στοματικό της και τις υποτακτικές σούπερ αληθοφανείς κραυγούλες της την ώρα της ιεραποστολικής διείσδυσης. Επέλεξα να τελειώσω γρήγορα, όπως μου ήρθε χωρίς να κρατηθώ και την υπόλοιπη ώρα να συζητήσουμε για διάφορα θέματα. Πρόκειται για μία γλυκιά και λογική γυναίκα που ακολουθεί ειλικρινά νομίζω κάθε request. Δεν δοκίμασα καθόλου να ανεβάσω ρυθμούς και να εμβαθύνω λίγο στο "υποτακτικό" χαρακτηριστικό της που αναφέρουν πολλοί θιασώτες της, αλλά στο σύντομο μέλλον θα το δοκιμάσω. Ιόλη, χάρηκα που σε γνώρισα, σύντομα θα τα πούμε ξανά.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Πόλη Αθήνα
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι
    Στήθος Φυσικό
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Odin_ AvatarOdin_Μηνύματα: 107 Κριτικές: 15

    Ιστορίες: 0

    Καβλακι μικρο στην οψη, αλλα περπατημενο στην πραξη! Αξιολόγηση: 7.33 — 07/07/2022 - 20:19
    Καβλακι μικρο στην οψη, αλλα περπατημενο στην πραξη! Αξιολόγηση: 7.33 — 07/07/2022 - 20:19

    Το λοιπον Ιολη ή Ραφαελα (εξαρταται απο που βρηκες πληροφοριες/τηλεφωνο). Την πετυχα μετα απο δυο-τρεις αποτυχημενες προσπαθειες μιας και δεν ταιριαζανε οι μερες/ωρες μας.
    Ανοιγω την πορτα και βλεπω ενα πιπινακι, φατσουλα πονηρη, σωματακι petit. Μετα τις πρωτες κουβεντες, ντουζακι και βγαινει αποκαλυπτοντας ολη την εικονα! Μαγκες ειναι η φαντασιωση καθε πιπινολατρη, σωματακι καλοσχηματισμενο κ λεπτο, στηθος μικρουλι με δυο ομορφες καβλορωγιτσες, μουνακι καθαρο και τελος το κωλαρακι της, μικρο, τουρλωτο, σχεδον "παιδικο" που σε καλει για αγριο σκισιμο!
    Στα της πραξης τωρα, καθαρη, προσεγμενα ολα πανω της, δεκτικη σε ολα (μα σε ολα!), αψογη συμμετοχη, προσαρμοζεται στις απαιτησεις σου και δινει καβλα ατελειωτη. Την πηρα σε cow, στα 4 και τελος ιεραποστολικο για να παρω κωλαρακι κ να την βλεπω στα ματια. Εκει αρχιζει η μαγεια, ενα απο τα καλυτερα anal, να πιανεις πατο να ζοριζεται, να γουσταρει και να βλεπεις την εκφραση της ομορφης φατσουλας της! Η μικρη εχει γραμμενα αρκετα χιλιομετρα βεβαια στο κοντερ και τα περισσοτερα απο αυτα στο κωλαρακι της (10-12 χρονια σιγουρα), αλλα και παλι το νοιωθεις σαν να πηδας στενουλικο εφηβικο κωλαρακι.
    Στα υπολοιπα (πιπα, γλυψιματα, δαχτυλιασμα κτλ) μιλησε η πειρα της.
    Εν κατακλειδι ειναι η φαντασιωση του καθενα που θελει ενα "πιτσιρικι" να το βαλει κατω και να σκισει με ολους τους τροπους!

    Τρια μειον μονο, που δεν εχουν να κανουν με το πηδημα καθ'αυτο.
    Πρωτον η τιμη (δεν εννοω ακριβη ή φθηνη, αυτο το επιλεγει η ιδια) αλλα ο τροπος της. Δλδ στο μνμ στο ονομα Ιολη εδωσε τιμη 120ε + 50 αναλ, ενω στο τηλεφωνο ως Ραφαελα εδωσε 140ε +30 αναλ, οπως και να'χει να βγαινει συνολο 170ε.
    Δευτερον ζητησε επανελημμενα nickname απο εδω μεσα, προφανως για κανα γρηγορο check απο μερος της, και βεβαια δεν της το εδωσα.
    Τρίτον αφου συμπληρωνοταν η ωρα, με τα χρηματα απο την αρχη να της τα εχω αφησει στο επιπλο μπροστα της, εχει αρχισει την κουβεντα και το ροκανισμα του χρονου που ειχε μεινει και τελικα ξεφυγαμε κ φτασαμε πολυ παραπανω χρονο (35'-40') απο τον συμφωνημενο (στην κουβεντα ολα αυτα, οχι στο πηδημα). Τοτε ζητησε να πληρωθει για την επιπλεον ωρα. Υπο φυσιολογικες συνθηκες θα την εδιωχνα κακην-κακως, αλλα δεν ηθελα να χαλασω ενα ωραιο πηδημα και την καβατζα για τα επομενα πηδηματα μου, το ειδα ως αποζημιωση του χρονου της και συμφωνησα τελικως. Προφανως και με περασε για νεουδι (και τη πατησα σαν νεουδι) αλλα δεν τις ειπα τπτ.
    Αυτα για το μικρο (αλλα περπατημενο πολυ) καβλακι!
    Τελικο προσημο, θετικο!

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 170
    Πόλη Αθήνα
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτόν τον μήνα
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Καθόλου
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    Υπηρεσίες Πρωκτικό
    Τελείωμα στο στόμα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (2)
    AlfaArsenico Avatar AlfaArsenico 08-07-2022 01:48:30
    Φιλε μου, μπορει να δειχνει πιπινι αλλα η Ιολη εχει πατησει τα 32. Χαιρομαι που περασες καλα αν και πρεπει να την ζορισες πολυ στο πρωκτικο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Odin_ Avatar Odin_ 08-07-2022 19:38:49
    @alfaarsenico η αληθεια ειναι οτι το ειχε ενα θεματακι, φαινοταν στις εκφρασεις της, αλλα μετα πηραν ολα τον δρομο τους!
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Katsikogamis AvatarKatsikogamisΜηνύματα: 530 Κριτικές: 20

    Ιστορίες: 0

    Πλέον κουράστηκε Η Ιόλη petite κορίτσι, νομίζω Αξιολόγηση: 6.60 — 13/03/2022 - 09:03
    Πλέον κουράστηκε Η Ιόλη petite κορίτσι, νομίζω Αξιολόγηση: 6.60 — 13/03/2022 - 09:03
    Πλέον κουράστηκε Η Ιόλη petite κορίτσι, νομίζω γύρω στα 30-33. Η επικοινωνία παρότι απαρχαιωμένη με mail ήταν πολύ εύκολη, της έστειλα στο mail που αναγράφουν οι φωτογραφίες και σε 10 λεπτά είχα το τηλέφωνο της ,όλες τις λεπτομέρειες για το πρόγραμμα της. Μάλλον δεν δίνει το τηλέφωνο της για να κάνει αντιστοίχηση τηλεφώνου με mail. Φακέλωμα κανονικό δηλαδή Με το που μπήκε ήταν λίγο μαζεμένη με χειραψία, τι διάλο τόσα χρόνια στο κλαρί έτσι συναντάνε το πελάτη; Στον αγώνα όλα μέτρια, μέτρια πίπα, μέτρια στησίματα καμπούριαζε την μέση να μην τον φάει όλο. Ευτυχώς χτύπησε το τηλέφωνο μου και προφασίστηκα ότι κήταν από την δουλεία και έπρεπε να φύγω
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks