Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Λίλα  (Trust Your Lust)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 32

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

hipspanos AvatarhipspanosΜηνύματα: 172 Κριτικές: 44

Ιστορίες: 0

Ηταν αρκετα διαφορετικη απο τις φωτογραφιες Αξιολόγηση: 5.20 — 09/04/2022 - 17:51
Ηταν αρκετα διαφορετικη απο τις φωτογραφιες Αξιολόγηση: 5.20 — 09/04/2022 - 17:51
Ηταν αρκετα διαφορετικη απο τις φωτογραφιες και για τα δικα μου γουστα με χαλασε. Φιλια δεν γουσταρει να δινει και προσπαθησε να κλεψει χρονο με το σοσιαλ. Γενικα δεν εμεινα καθολου ευχαριστημενος μαζι της. Το γραφειο ενταξει με την συνεννοηση και την ευγενεια αλλα τι να τα κανεις αυτα οταν δεν τα βρισκεις με την κοπελα. Αυτην την φορα εχασα τα λεφτα μου. Παμε για αλλα…
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
tempelogatos AvatartempelogatosΜηνύματα: 70 Κριτικές: 6

Ιστορίες: 0

Απωθημένο από παλιά η Λίλα Την ήθελα Αξιολόγηση: 6.80 — 29/03/2022 - 17:56
Απωθημένο από παλιά η Λίλα Την ήθελα Αξιολόγηση: 6.80 — 29/03/2022 - 17:56
Απωθημένο από παλιά η Λίλα Την ήθελα από τότε που ήταν στο Diva μετά δεν την πρόλαβα ούτε στο Your Angels, ούτε στο Magic μιας που κάθησε πολύ λίγο σε αυτά τα γραφεία και δεν βόλευαν τα οικονομικά μου Άδραξα την ευκαιρία όμως και πήγα τώρα στο καινούριο γραφείο Η επικοινωνία όχι τόσο εύκολη, το κέντρο τον παίζει έκανε 1,30 ώρα να δει το μήνυμα Αφού μετά κόπων και βασάνων κλείστηκε το ραντεβού Δεν θα πω σε λεπτομέρειες στο πως γαμιέται γιατί γαμιέται δυνατά και σε όλες στις στάσεις και σε αποζημιώνει με την απόδοση της Θα σταθώ όμως ότι εμφανισιακά έχει αρχίσει να γίνεται μπαλότσα, πεσμένο βυζί πολλές ραγάδες και κουρασμένο πρόσωπο Δικαιολογία η γέννα, αλλά νομίζω ότι απλά δεν φροντίζει το σώμα της Είχα ζητήσει και κώλο αλλά τελικά δεν πήρα γιατί τα λυπήθηκα τα λεφτά Μάλλον έπρεπε να την είχα πάρει στις αρχές της καριέρας της Αξίζει γιατί γαμιέται σαν την σκύλα, εμφάνιση όμως στα όρια του ντεκαβλέ
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money