Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Joana  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 241

    Κριτικές Χρηστών

    redb AvatarredbΜηνύματα: 540 Κριτικές: 119

    Ιστορίες: 0

    Συνάντηση στο προηγούμενο τουρ 21/11/2021 Πρόσωπο λίγο Αξιολόγηση: 7.60 — 07/03/2022 - 07:24
    Συνάντηση στο προηγούμενο τουρ 21/11/2021 Πρόσωπο λίγο Αξιολόγηση: 7.60 — 07/03/2022 - 07:24
    Συνάντηση στο προηγούμενο τουρ 21/11/2021 Πρόσωπο λίγο πιο σκληρό από τις φωτό αλλά αρκετά αξιόλογο, αρκετά ψηλή και σώμα έτοιμο για όλα στις αρχές της χαλάρωσης οπότε δεν είναι και μοντελέ καθώς ηλικιακά θα τις έβαζα +3 χρόνια. Άκρα περιποιημένα πάνω... όχι τόσο κάτω. Μύριζε καπνίλα και φάνηκε από το iqos που έφτιαχνε με το που μπήκε και κάθησε στο κρεβάτι... Οπότε όποιος δεν αντέχει τη τσιγαρίλα... ρίξτε της μαύρο μόνο και μόνο για αυτό. Ελάχιστα γλωσσόφιλα.. με αρκετή χρήση γλώσσας και παιχνιδιού όμως. Υγρά άπλετα, δάχτυλα μόνο μπροστά... πίσω δεν δοκίμασα.. δαχτύλιασμα... τρίψιμο... τα δέχτηκε όλα. Με γυρνάει και με πετάει στο κρεβάτι και κάνει μία αρκετά καλή πίπα, προσπάθεια για DT αλλά δεν μπορούσε καθώς έφτανε μέχρι την άκρη του τούνελ, γλωσσίτσα έπαιζε με όλα, φτυσίματα, μούλιασμα τα πάντα. Είναι για όλες τις καταστάσεις....αγάπες... αγριάδες μέχρι έναν βαθμό. Θέλει να ικανοποιήσει τον άνδρα και σίγουρα σέβεται τα λεφτά σου. Νομίζω αν της ζητήσετε ευγενικά να μην καπνίσει, θα το δεχτεί. ΠΡΟΣΟΧΗ όμως δίνει ότι πέρνει... μου άφησε σημάδια οπότε το νου σας αν έχετε σχέση ή είστε παντρεμένοι... δαγκώματα, νύχια αν και ελάχιστα. Φωνές, συμπεριφορά κλπ... σε υπερβολικό βαθμό για μερικούς... έχω δει και χειρότερα οπότε δεν με ένοιαξε τόσο. Προσοχή όμως... δεν έχει ανεβοκατεβαίνει η ένταση σε αυτά που κάνει... από την αρχή μέχρι ένα σημείο πάντα είχε την ίδια ένταση σε φωνές κλπ κλπ... κάποια στιγμή που αφενόταν λίγο σταμάταγε.. το απολάμβανε πραγματικά και έβγαζε βογκητά σε ψιλό τόνο. Αλλά με το που ακουμπάς τα χείλη σου, η κοπελιά να αρχίζει τα βογκητά... δεν ξέρω... μου φαίνεται κάπως. Σίγουρα θα περάσεις καλά... σίγουρα δεν θα κλάψεις τα λεφτά σου... αλλά τίποτα το αξιομνημόνευτο εκτός από το πόσο αγαπάει να πιπώνει. ΟΧΙ ΞΑΝΑ, γιατί έχουμε πολλές επιλογές αυτή τη στιγμή και καθόλου χρόνο.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    gpd AvatargpdΜηνύματα: 2516 Κριτικές: 171

    Ιστορίες: 0

    λαμπάδα June 07, 2021 το κορίτσι Αξιολόγηση: 9.00 — 06/03/2022 - 15:47
    λαμπάδα June 07, 2021 το κορίτσι Αξιολόγηση: 9.00 — 06/03/2022 - 15:47
    λαμπάδα June 07, 2021 το κορίτσι δυσεύρετο, και σε αυτό το τουρ αλλά και στο προηγούμενο κ κράτηση έγινε δυο μέρες πριν. έφτασε πέντε λεπτά νωρίτερα, τζινάκι , τοπάκι , μασκούλα και δεκάποντες γόβες. Μελαχρινή με καλό πρόσωπο, ιδιαίτερο θα έλεγα, δεν σε αφήνει σίγουρα ασυγκίνητο και το δυνατό σημείο της το κορμί λαμπάδα. Χαιρετούρες και πέρασε μέσα με φιλάκι στα πάνω χείλη. Συνεννόηση μια χαρά και της πρόσφερα ρούμι κόκα. Κουβέντα με τσιγάρο και πριν τελειώσει επιτέθηκα. Χασκογέλασε , πέταξε γλώσσα μες το στόμα μου και χάιδευε τον μικρό ακόμη, Της βγάζω το τοπάκι και να τα μας , χωρίς σουτιέν , όμορφα φτιαγμένα βυζάκια της έτοιμα για πιπίλα. Βγάζουμε και το τζινάκι αλλά δίνει εντολή για μπανάκι. Επιστροφή με πετσετούλα , την ρίχνει στο πάτωμα και αποκαλύπτετε η κορμάρα της, τριάντα+ με τέτοιο κορμί, θάνατος λέμε, ποδάρες γα γλύψιμο μέχρι αφυδάτωσης, κωλαράκι μούρλια για χάιδεμα αλλά και για χαστούκια. 'Όπως είναι όρθιο το κορίτσι , σαν όρθιο χιλιόμετρο το κολλάω στον τοίχο και γονατίζω , πολύ γλύψιμο λέμε , είχε περάσει και το ένα της πόδι από πάνω και η γλώσσα μου από μπρος μέχρι πίσω εξερευνούσε. Εκείνη να κουνιέται ρυθμικά , να μαλακίζεται και να φωνάζει δυνατά. αληθινά - ψέματα δεν ξέρω αλλά περιμένω έξωση στα σίγουρα. Δακτυλάκια δέχεται μέχρι τρία μπρος και ένα πίσω ( το μικρό ε ) ταυτόχρονα. Πιπούλα δεν είχαμε , δεν επιδίωξα , δεν χρειαζότανε, μπαλονάκι χρειαζόμασταν και το βρήκαμε. Ξαπλωμένος επί του καναπέος έρχεται και κάθεται πάνω μου, του δίνει και καταλαβαίνει , πιάνω τα καπούλια της σφιχτά και της δίνω τον ρυθμό που ήθελα , τεντώνει ένα πόδι στο πρόσωπο μου και ήθελε να της γλύφω τα δάκτυλα.Αλλάζουμε στάση με κείνην να κρατάει κόντρα την πλάτη του καναπέος και γω από πίσω , τί κωλάρα έχει η άτιμη. Εκεί και τελείωσα πάνω στα κωλομέρια της. καλά δεν συζητάμε για τις φωνές της. Φρεσκάρισμα και ούτε τσιγάρο δεν ήθελα, το μόνο που ήθελα ήταν να μην περάσει λεπτό που να μην ασχοληθώ με το κορίτσι. Σας αφήνω γιατί ερεθίστηκα λιγουλάκι..........
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money