Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Αντριάνα  (Massage Nirvana)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Πόλη: Αθήνα
  • Link: Προβολή
  • Κριτικές: 4
  • Προβολές: 31

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

Elganador AvatarElganadorΜηνύματα: 564 Κριτικές: 147

Ιστορίες: 0

Αρχίδια γλύφεις Αξιολόγηση: 8.00 — 29/06/2023 - 16:53
Αρχίδια γλύφεις Αξιολόγηση: 8.00 — 29/06/2023 - 16:53

Είχα συμπληρώσει την καρτέλα με 10 επισκέψεις  και πήρα το δώρο μου 30 λεπτά σεχ και μασαζ

μπαίνω μέσα κάνω ένα ντουζ και περιμένω να έρθει το κορίτσι μας 

ερχεται με το χαμόγελο στα χείλη πολύ κοινωνική  κοπέλα και ευχάριστη με ωραίο γλυκό πρόσωπο ξανθιά με ωραίο σώμα στήθος σιλικονάτο

μου λέει με τι θέλεις να ξεκινήσουμε της λέω αρχίδια γλύφεις  μου λέει άμα είναι καθαρά της λέω αυτά τα αρχίδια τα έχουν γλύψει πάνω από 1000 γυναίκες και λίγες λέω 

 εγώ μου λέει θα είμαι η 1001 της λέω για να δω 

και άρχισε να παίζει με τη γλώσσα της τα έγλειφε αργά και αισθησιακά

μου τον είχε κάνει πέτρα  μου δίνει το προστατευτικό την στήνω στα τέσσερα οπου την κάρφωνα αργά και αισθησιακά να μου λέει έτσι μαρέσει το σεξ αργά να το απολαμβάνω ιεραποστολικο πλαγιαστό και κατάθεσα στα βυζιά της  

εκανα το ντουζάκι μου χαιρετηθήκαμε και για σας

να είστε καλά και να γαματε  καλύτερα

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 30 λεπτά
Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
Ηλικία πελάτη 30-39
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο στήθος
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Τήρηση Υπηρεσιών Τηρήθηκε μερικώς ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Συμπεριφορά Ευγενέστατη
Ποιότητα Μασάζ Μόνο σεξ
Καθαριότητα Χώρου Άψογη
Στήθος Σιλικονάτο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (5)
6in9ine Avatar 6in9ine 29-06-2023 17:19:47
Για γέλια είσαι
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
geroksouras Avatar geroksouras 30-06-2023 15:36:06
κλεφτη!!!!
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Elganador Avatar Elganador 30-06-2023 18:02:29
Ξέρεις πολυ καλά οτι εγώ δεν είμαι κλέφτης και ότι λέω πάντα αλήθειες έτσι κύλησε το ραντεβού και γιαυτό έβαλα αυτό τον τίτλο αυτό της είπα αρχίδια γλύφεις Και το έβαλα σε τίτλοΆλλωστε αυτή η έκφραση είναι η έκφραση του αιώνα
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
geroksouras Avatar geroksouras 30-06-2023 20:56:16
ειναι δικια μου ατακα
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Elganador Avatar Elganador 30-06-2023 21:18:56
το λαγό χαστουκίζεις έτσι  
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
hipspanos AvatarhipspanosΜηνύματα: 172 Κριτικές: 44

Ιστορίες: 0

Πολυ καλο μουνι αλλα αναξια στο Αξιολόγηση: 6.00 — 18/03/2022 - 22:50
Πολυ καλο μουνι αλλα αναξια στο Αξιολόγηση: 6.00 — 18/03/2022 - 22:50
Πολυ καλο μουνι αλλα αναξια στο μασαζ και καλυτερα να μην το ζητήσεις καν γιατι ειναι εκνευριστικη η ψευτο προσπαθεια της. Τα αλλήθωρα βυζια της ηθελα να τα γλυψω μεχρι να τελειωσει ο χρονος αλλα δεν με αφησε για πολυ λογω ευαισθησιας ειπε. Η πιπα της απο μετρια εως καλη κατα την δικη μου εμπειρια. Κανει ψευτο βαθυ με το οποιο πνίγεται κατευθειαν και γλυφει και λιγο τα αρχιδια ισα ισα για να μην πεις οτι δεν περασε. Το σεξ μια καλο μια βαριοταν με διακυμανσεις. Στηνεται καλα στα τεσσερα αλλα αποφευγει το ιεραποστολικο γιατι το αισθανεται καλυτερα ετσι λεει. Ειχα καποιες μερες να γαμησω και εχυσα αρκετα συντομα. Μολις το εβγαλα εκανε λες και ξαλαφρωσε. Δεν ηταν και οτι καλυτερο, εχει ελλειψη επαγγελματισμου.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Takos AvatarTakosΜηνύματα: 97 Κριτικές: 6

Ιστορίες: 0

Επίσκεψη στο ενλογο Ίδρυμα λίγο μετά Αξιολόγηση: 8.80 — 08/10/2021 - 10:35
Επίσκεψη στο ενλογο Ίδρυμα λίγο μετά Αξιολόγηση: 8.80 — 08/10/2021 - 10:35
Επίσκεψη στο ενλογο Ίδρυμα λίγο μετά το δεύτερο lockdown Πολύ ευγενική η κυρία στην είσοδο.... και για να μην χρονοτριβω ξεκινάει η πασαρέλα.... Συνηθως έχει γύρο στις 8 κοπέλες τις είδα όλες και όλες έρχονται και σε καλωσορίζουν... Αυτή που μου γυάλισε ήταν η Αντριάνα ... μικρό, καυλιαρικο, εκφιλο μωράκι με τούμπανο βυζια και ενα κωλαράκι Ροδάκινο.... Τώρα επί του έργου... πήρα το απλό πρόγραμμα των 60€-30 λεπτά.. Αφού μπανιαριστηκα μπαίνει μέσα η Αντριάνα... από συζήτηση Όχι Πολλά... και ξεκινάμε με το μασαζάκι.... Οχι τίποτα τρελό... στο 5λεπτό πάνω τη πήρα και την έριξα στο καναπέ δίπλα... εκεί παιδιά μπορώ να πω ότι τη ξεμουνιασα, τη γαμαγα λες και δεν υπάρχει αύριο.... το μουνάκι της ήταν τόσο στενό και υγρό όσο έπρεπε ... Και στο τέλος μου λεει το κλασσικό μωράκι μου πέρασα πολύ όμορφα , αλλά την επόμενη φορά θέλω να πάρεις και από κωλο . Αν θα τη ξανάπαιρνα? Σίγουρα αλλά χωρίς το μασαζακι στην αρχή!!
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Torsk AvatarTorskΜηνύματα: 453 Κριτικές: 11

Ιστορίες: 0

Δευτερη επισκεψη στο μαγαζι μια που Αξιολόγηση: 5.40 — 23/01/2020 - 22:34
Δευτερη επισκεψη στο μαγαζι μια που Αξιολόγηση: 5.40 — 23/01/2020 - 22:34
Δευτερη επισκεψη στο μαγαζι μια που η πρωτη (Νικα) αφησε καλες εντυπωσεις. Το μαγαζι αδειο και ολες οι κοπελες διαθεσιμες. Αυτη την φορα αλλη κυρια στην υποδοχη (η μελαχρινη των φωτο του σαιτ). Αγελαστη και εντελως βαριεστημενη. Η προσπαθεια μου να σπασω τον παγο με κανενα αστειο δεν επιασε τοπο.... Καθισαμε και παρελασαν οι κοπελες με αυτη να λεει το ποιημα (την παρουσιαση) σαν να τα διαβαζει απο βιβλιο. Αν μου πει καποιος οτι δεν μιλαει και δεν καταλαβαινει Ελληνικα αλλα απλα εχει αποστηθισει να λεει τις παρουσιασεις θα τον πιστεψω. Εντυπωση στην παρουσιαση μου εκανε η περιγραφη για μια κοπελα (μετρια εμφανιση που δεν θυμαμε το ονομα). - Η μπλα μπλα που αληθεια ξερει να κανει και μασαζ!!! :) Τελος παντων.... Μετα την παρελαση και μια που αποφασισα να μην ξαναπαω στα ιδια (Νικα) δυο πιπινια (η κατηγορια μου) εμειναν στο μυαλο μου. Η Αντριαννα και η Βερονικα. Ρωταω την αγελαστη, σοβαρη βαριεστημενη κυρια ποια απο τις δυο να διαλεξω και ξερα μου απανταει - Δεν θα ειμαι εγω στο δωματιο, εσυ θα εισαι. Διαλεξε εσυ. Κατεληξα στην Αντριαννα μια που ειχε ποιο γλυκο προσωπο και την ενημερωσα. Αντριαννααααα (μονο ντουντουκα λαικης δεν εβγαλε) και παμε μαζι με την κοπελα στο δωματιο. Συστηνομαστε, ρωταει ονομα, ηλικια, φευγει και μετα το κλασσικο 5 λεπτο αναμονης ξαναερχεται. Ομορφο γλυκο προσωπο, δηλωνει 20 χρονων εξ Ρουμανιας, απταιστα Ελληνικα. Ωραιος κωλος, καλο σωμα, μουνι με τουφιτσα και σημαδι στρινγκ μετα απο σολαριουμ. Απαισιο περιεργο ασχημα φτιαγμενο στηθος. Χαζοχαρουμενος, ψωνισμενος χαρακτηρας. Εμφανισιακα ακριβως οπως στις φωτο, σαν να τραβηχτηκαν μια ωρα πριν για να μην πολυλογω. Ξαπλωνουμε και παει να με φιλησει το οποιο και αποφευγω μιας και ξερω τι ειχε μπει σε αυτο το στομα κανα 10 λεπτο πριν. Και εκει αρχισαμε.... μπηκε στο τριπακι να προσπαθει να με φιλησει, να κανει πλακα, να "κοροιδευει το γιατι σιχαινομαι.... να μου γλυφει το προσωπο.... Συνεχισαμε με το να τραβιεται μπας τυχων και τις βαλω δαχτυλο και να μου εξηγει οτι δεν θελει να τις πιανουνε το μουνι. Αρχισε τις παραγγελιες τι θελει να της κανω και καπου εκει σταματησα το σοου της ρωτωντας την αν θελει να κατσει και να ειναι καλο κοριτσι ωστε να τελειωνουμε σε κανα 10λεπτο η αν θελει να φυγει. Δεν θες να μου αρεσει? Οχι θελω να αρεσει σε μενα. Γιατι? Γιατι εγω ανοιγω το πορτοφολι. Δεν απαντησε, εγινε λιγο καλυτερη αλλα και παλι με διαθεση πληρης ξεπετας. Να γυρισω στα 4? Οχι γαματο, θα τον παιξω απλα για να χυσω στην μουρη σου. Αυτο δεν γινεται. Στο σωμα μου αν θελεις αλλα τοτε συν 20. Συν 20??? (Τοσο αβγαλτος φαινομαι?) Χεστο, θα χυσω στην καποτα. Φερε καποτα. Δεν θα με γαμησεις καθολου? Οχι, σε γαμαει η ιδια η ζωη. Οτι δεν ηθελα τοσο το ηθελε.... Την γυρναω στα 4 για να βλεπω τον ωραιο κωλο και να χυσω στην καποτα μου. Αριστοκρατικη μαλακια των 60 ευρω. Εκανε 3 προσπαθειες με το χερακι της και τουρλωνοντας τον κωλο της να τον βαλει μεσα. Αλλα δεν.... Δεν ηθελα πλεον! Μια που ο γραπτος λογος παρερμηνευεται ολα τα παραπανω δεν ηταν με ξινη διαθεση απο κανενα μας αλλα ποιο πολυ με χαζουχαρουμενη και με καπριτσια. Δεν πηδηξα αλλα δεν ηθελα κιολας με αυτη την κομοδινοξεπετοσυμπεριφορα (tι ειπα τωρα :) ) Χωρις να ακουγομαι καπως εγω προσωπικα στην πορνοκαριερα μου ποτε δεν ειχα καλη εμπειρια με Ρουμανα και επιβεβαιωνομαι και παλι. Κακο ραντεβου με μια ξεπετο πιπινα και τα καπριτσια της αλλα χωρις να αφηνει κακη γευση. Συμβαινουν και αυτα, στο προγραμμα ειναι αλλα να μην γινουν κανονας. Τα σεβη μου!
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks