Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Πόλη: Αθήνα
  • Κριτικές: 5
  • Προβολές: 48

    Κριτικές Χρηστών

    Chris_ktm AvatarChris_ktmΜηνύματα: 387 Κριτικές: 20

    Ιστορίες: 0

    Φιλική κοπέλα με εύκολη συννενόηση. Πάρα πολύ Αξιολόγηση: 7.40 — 06/01/2022 - 17:52
    Φιλική κοπέλα με εύκολη συννενόηση. Πάρα πολύ Αξιολόγηση: 7.40 — 06/01/2022 - 17:52
    Φιλική κοπέλα με εύκολη συννενόηση. Πάρα πολύ καλό στοματικό, με μέτριο sex ( κατά την άποψη μου). Καλό μασάζ. Είναι σαν να έκανες sex με τη μέτρια-καλή κοπέλα φίλη σου.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    poutsomaxos AvatarpoutsomaxosΜηνύματα: 100 Κριτικές: 20

    Ιστορίες: 0

    Ηθελα μασαζ και πιπα και επελεξα Αξιολόγηση: 4.40 — 22/10/2021 - 14:04
    Ηθελα μασαζ και πιπα και επελεξα Αξιολόγηση: 4.40 — 22/10/2021 - 14:04
    Ηθελα μασαζ και πιπα και επελεξα αυτην την φορα μια ανεξαρτητη για αλλαγη. Στο μασαζ τα πηγε καλλα αλλα στο σεξ δεν μου αρεσε και τοσο. Ξεκινοντας απο την πιπα περιμενα να ειναι πιο αισθησιακη αλλα ηταν καπως μηχανικη και ενιωσα δοντια μια δυο φορες. Στα αρχιδια δεν περασε αν και το ηθελα πολυ. Ειναι και στο γαμησι το ιδιο περιπου. Δεν το νιωθει το σεξ και μοιαζει σαν να βαριεται. Εμενα ηταν η τελευταια φορα μαζι της
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    pirforos AvatarpirforosΜηνύματα: 760 Κριτικές: 9

    Ιστορίες: 0

    Φτηνη επιλογη η Αγνη Είναι μπαζακι και Αξιολόγηση: 6.80 — 19/09/2021 - 17:11
    Φτηνη επιλογη η Αγνη Είναι μπαζακι και Αξιολόγηση: 6.80 — 19/09/2021 - 17:11
    Φτηνη επιλογη η Αγνη Είναι μπαζακι και Διαφημίζει μασαζ αλλα βασικα δεν το εχει, τουλαχιστον το αθλητικο που γουσταρω εγω Πας να γαμησεις Βασικα αυτη ερχετε στο χωρο σου Πηγαμα στο Ολυμπι στο καραισκακι διπλα Ειναι κοντουλα με ωραια μεγαλα βυζια Το αβανταζ της ειναι η ακουραστη πιπα της οπου τα περνει στο στωμα Για πιπακιδες και βυζολαγνους Μεχρι εκει
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Underworldsexmachine7 AvatarUnderworldsexmachine7Μηνύματα: 1911 Κριτικές: 107

    Ιστορίες: 0

    Συνάντηση με την αγνή στον χώρο Αξιολόγηση: 8.60 — 26/07/2021 - 10:43
    Συνάντηση με την αγνή στον χώρο Αξιολόγηση: 8.60 — 26/07/2021 - 10:43
    Συνάντηση με την αγνή στον χώρο μου όπου περάσαμε υπέροχα ένα δίωρο. Ένα φανταστικό δίωρο. Η κοπέλα απλά είναι κορυφαία στο μασάζ και στο δείχνει με την πρώτη στιγμή ενώ στα προκαταρκτικά δεν πάει πίσω. Κι εγώ βοήθησα σε αυτό. Κάναμε ντουζάκι μαζί την περιοποιήθηκα με μασάζ και γλείφοντάς την και ειδικά το μουνάκι της ενώ η πίπα της είναι φανταστική που αν δεν προσέξεις σε κάνει να τελειώσεις. Την πήρα στα 4 όπου μπορώ να πω ότι πήγα να την ξεπατώσω και την λυπήθηκα στο τέλος πηγαίνοντας σε πιο αργούς ρυθμούς. Τα ίδια πήγαν και στον δεύτερο γύρο και στο τέλος βρεθήκαμε αγκαλιασμένοι. Επίσης η συγκεκριμένη κοπέλα είναι φιλική και ότι πρέπει και για θήλασμα. Να σαι καλά Αγνή.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Sikelos AvatarSikelosΜηνύματα: 31 Κριτικές: 10

    Ιστορίες: 0

    Συναντηση με την Αγνη στο bill, Αξιολόγηση: 6.40 — 28/02/2020 - 13:21
    Συναντηση με την Αγνη στο bill, Αξιολόγηση: 6.40 — 28/02/2020 - 13:21
    Συναντηση με την Αγνη στο bill, ανοιγωντας τη πορτα αντικτυσα μια γλυκια κοντουλα κοπελα με μεγαλα βυζομπαλα ! Πολυ ομιλητικη και καλη κοπελα στα του αγωνα καμραμελωνει τις μπαλες, ισπανικο και πολυ καλη πιπα.Στα τεσσερα και ιεραποστολικο και η καταθεση ηρθε στο στοματακι της. Ντουζακι, τσιγαρακι και λιγο συζητηση και ξαναπηρε το μοριο μου στο στομα της. Εναλαγη σε διαφορες στασεις και καταθεση. Το προγραμμα της ηταν δυο ωρες που με δικια μου παροτρυνση δεν δωσαμε εμφαση στο μασαζ αλλα κατευθειαν στο κυριως πιατο. Αll good ...
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks