Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 34

    Κριτικές Χρηστών

    alepotrupa AvataralepotrupaΜηνύματα: 151 Κριτικές: 41

    Ιστορίες: 0

    Μετά από συνεννόηση με το γραφείο Αξιολόγηση: 7.20 — 11/04/2021 - 19:37
    Μετά από συνεννόηση με το γραφείο Αξιολόγηση: 7.20 — 11/04/2021 - 19:37
    Μετά από συνεννόηση με το γραφείο η συνάντηση έγινε σε ξενοδοχείο στο κέντρο. Αρκετά όμορφο το κορίτσι και με καλή συμπεριφορά. Μου έκανε πίπα χωρίς προφυλακτικό και προσπάθησε για deep throat αλλά απέτυχε... Τελοσπάντων, δεν θα κολλήσουμε εκεί γιατί η πίπα της ήταν καλή γενικά. Περάσαμε στο γαμήσι γιατί αν συνέχιζα θα έχυνα... Ξέρει να γαμιέται καλά αλλά πρέπει να ισορροπήσει το θέμα με το λιπαντικό γιατί με την ποσότητα που έβαλε δεν ένιωθα καλά το μουνί της. Τα στησίματα καλά αν και λόγο διαφοράς ύψους δεν με βόλευε... Η προσπάθειά της γενικά πολύ καλή...
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Darth.Dimius AvatarDarth.DimiusΜηνύματα: 354 Κριτικές: 20

    Ιστορίες: 0

    Την ειχα παρει καπου στα μεσα Αξιολόγηση: 8.80 — 01/04/2020 - 09:33
    Την ειχα παρει καπου στα μεσα Αξιολόγηση: 8.80 — 01/04/2020 - 09:33
    Την ειχα παρει καπου στα μεσα Ιανουαριου H Πάολα είναι μία σχετικά κοντούλα κοπέλα, θα την έκανα μέχρι 28 το πολύ! Την χαζεύαμε με την δικιά μου στο φόρουμ και αποφασίσαμε να την καλέσουμε μιας και μας αρέσει να δοκιμάζουμε διαφορετικά πράγματα και πόσο μάλλον να έχουμε και ένα καυτό κορίτσι σαν αυτό στην "παρέα" μας. Μπήκαμε λοιπόν στη σελίδα του γραφείου και επικοινωνήσαμε, η ευγενέστατη κοπέλα του τηλεφωνικού κέντρου μας κατατόπισε πλήρως και έτσι κλείσαμε ραντεβού στις 5:00 στο Atlantic στην Καλλιθέα. Αγόρια... απλά ΧΑΜΟΣ! Δε μπορούσα να σταματήσω έκανε πιο πολλά παιχνίδια η κοπέλα μου μαζί της παρά εγω ο οποίος φυσικά δεν περίμενα όλο αυτό που επακολούθησε! Η κοπέλα γούσταρε πολύ και το έδειχνε, το τι γλυφομούνια κάναμε και τι διπλοτσίμπουκα με την κοπέλα μου δεν περιγράφεται τα πάντα όλα! Τα "παιχνίδια" της πεντακάθαρα και φυσικά στο κατάλληλο μέγεθος για να νιώσουνε την απόλυτη ηδονή! Δε περιγράφω άλλο! Η πιο καυλωτική εμπειρία τα τελευταία 2 χρόνια! Ευχαριστούμε το γραφείο για αυτή τη σύσταση, καλύτερη δε γινόταν! Αν έχετε λοιπόν μία σύντροφο σαν την δικια έτοιμη για όλα και αναζητάτε ένα μοναδικό τρίο, σας προτείνω Πάολα και θα ζήσετε την απόλυτη ηδονή! Εμείς σίγουρα θα την προτιμήσουμε ξανά πολύ σύντομα!
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks