Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 65

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

Underworldsexmachine7 AvatarUnderworldsexmachine7Μηνύματα: 1911 Κριτικές: 107

Ιστορίες: 0

Η νικόλ είναι μια εξαιρετική αριστοκρατική Αξιολόγηση: 10.00 — 18/03/2022 - 16:54
Η νικόλ είναι μια εξαιρετική αριστοκρατική Αξιολόγηση: 10.00 — 18/03/2022 - 16:54
Η νικόλ είναι μια εξαιρετική αριστοκρατική Ρωσίδα η οποία σε μαγνητίζει όταν την βλέπεις. Είναι μια ώριμη γυναίκα που και εμένα με κέρδισε από την πρώτη στιγμή που την είδα και πέρασα για περίπου μισή ώρα μαζί της. Με το που με είδε, χάρηκε πολύ και έδειξε θετική διάθεση. Ενώ με χάιδεψε με το χέρι της στην παρουσίαση στο σαλόνι μετά μου έλεγε πόσο όμορφος και ωραίο σώμα έχεις και πόσο καλό παιδί είσαι. Κατάλαβα ότι ήθελε τρυφερότητες και δεν έχασα την ευκαιρία να την περιποιηθώ κατάλληλα. Της φίλαγα αρκετά και αισθησιακά την πλάτη, τον λαιμό και τα όμορφά της χέρια, που μου άρεσαν πολύ και την ξάπλωσα το κρεβάτι. Της ζήτησα να βγάλει το καλσόν και μετά της έγλυφα αργά τα πόδια κατευθυνόμενος στην συνέχεια προς το όμορφό της μουνάκι. Της το έγλειφα αργά και φυσικά την κλειτορίδα βγάζοντας έντονους αισθησιασμούς και κραυγούλες σηκώνοντας το κεφάλι μερικές φορές. Μετά το πάνω σώμα της και μετά μου έκανε μια αξιοπρεπέστατη πίπα. Την πήρα μετά σε δύο στάσεις. Η μια από πάνω μου όπου είναι από τις αγαπημένες της και μετά πισωκολλητά όπου και κατέθεσα αξιοπρεπώς. Μετά με φίλησε και με αγκάλιασε και γενικά όταν βλέπει αγόρια νεαρά τρελαίνεται ακόμα περισσότερο, ενώ δήλωσε ότι με περιμένει ξανά. Μια τίμια για μένα επιλογή και μια επιλογή που αξίζει αν ανήκει κάποιος σε αυτή την κατηγορία να δοκιμάσει.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks