Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Πόλη: Αθήνα
  • Κριτικές: 5
  • Προβολές: 190

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

spyros24 Avatarspyros24Μηνύματα: 554 Κριτικές: 16

Ιστορίες: 0

Το στανταράκι μου Αξιολόγηση: 9.00 — 24/10/2023 - 11:34
Το στανταράκι μου Αξιολόγηση: 9.00 — 24/10/2023 - 11:34

Η sabina τον τελεύταιο χρόνο έχει γίνει το στανταράκι μου! Δεν είμαι της λογικής να πηγαίνω πολλές φορές με την ίδια αλλά η sabina αποτελέι εξαιρεση καθώς με 20 πηγαίνεις με ένα μοντελάκι! είναι γατουλά και μου αρέσει πολύ! και πλέον με γνωρίζει και ξέρει και πως να με ικανοποιησει! οι συνθήκες του στουντιο δεν είναι και οι καλύτερες αλλά μην τα θέλουμε και όλα δικά μας! το κορίτσι είναι πανέμορφο κάνει πολύ καλή πιπα το έχει με το social και όπως και να το κάνουμε η θέα στα 4 είναι απιστευτη 

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 30 λεπτά
Κόστος (€) 20
Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
Ηλικία πελάτη 50+
Φωτογραφίες Δεν υπήρχαν/δεν φαίνεται προσωπο
Πίπα Με προφυλακτικό
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Αρκετά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (1)
Lion123 Avatar Lion123 26-10-2023 07:00:40
Oυτε τα βυζιά δε αφήνει να της ακουμπάς πλέον. Οχι στανταρακι, αλλά ούτε απ'εξω
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Vromogeros AvatarVromogerosΜηνύματα: 101 Κριτικές: 13

Ιστορίες: 0

Κριτική Αξιολόγηση: 6.00 — 04/10/2023 - 12:09
Κριτική Αξιολόγηση: 6.00 — 04/10/2023 - 12:09

Μια καλή επιλογή, την είδα στο σαλονακι μπήκα στο δωμάτιο και ήρθε, πιπομα με καποτα μόνο για λίγο και στην συνέχεια αγελαδαρισα με τους βυζους σε μένα δηλαδή κανονικά, και στα τέσσερα όπου από την καύλα έδωσα γρήγορο φιστικομα και ξευτιλιζα τον γκόμενο της, κατάθεση στην μουνα. Όταν έφευγα πέτυχα έναν που είχε ένα σκυλί μικρόσωμο, έβγαινε από ένα σπιτάκι με πλαστικό μπουκάλι όπου έμοιαζε με κατρουλια.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 30 λεπτά
Κόστος (€) 20
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 50+
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Στήθος Καλό σιλικονάτο
Τατουάζ Μικρά διακριτικά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
jimuscocus AvatarjimuscocusΜηνύματα: 1512 Κριτικές: 32

Ιστορίες: 0

τσιμπούκι και μόνο τσιμπούκι Αξιολόγηση: 8.83 — 04/10/2023 - 00:41
τσιμπούκι και μόνο τσιμπούκι Αξιολόγηση: 8.83 — 04/10/2023 - 00:41

Νομίζω μια από τις πιο διάσημες επιλογές του 20εύρου, πήγα από περιέργεια και μπορώ να πω πως εμφανησιακά όντως αξίζει τα 20 και παραπάνω. Στο δωμάτιο δεν την γάμησα καθόλου. ΄Εκατσα κανα 10λεπτο μονο με πίπα μιας και τη καταβρήκα με το τσιμπούκι της που μου άρεσε πολύ. Σίγουρα θα ξαναδοκιμαστεί και για σεξ. Πάντως η κοπέλα δεν προλαβαίνει να κάτσει. Έχει συνεχώς 2 και 3 δωμάτια κάτι το οποίο σαφώς επειρεάζει το χρόνο που κάθεται αλλά ενδεχομένως και τις υπηρεσίες.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 30 λεπτά
Κόστος (€) 20
Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
spyros24 Avatarspyros24Μηνύματα: 554 Κριτικές: 16

Ιστορίες: 0

Ήρθε η ΔΕΗ Αξιολόγηση: 8.50 — 30/04/2022 - 20:56
Ήρθε η ΔΕΗ Αξιολόγηση: 8.50 — 30/04/2022 - 20:56

Ήρθε ο λογαρισμός της ΔΕΗ....  και ήταν σχεδόν τριπλάσιος απο πέρυσι! άκουγα κατί περιέργα ποσα να έρχονται και δεν το πιστευα μέχρι που ήρθε και σε έμενα! σχεδόν ένας μισθός θα πω... αυτό έκανε τα πράγματα δύσκολα το τελεταίο καιρό και όχι λεφτά για call girl  δεν έχω αλλά ούτε για στούντιο! έτσι λοιπ'ον αποφάσισα να πάω προς λιωσίων να δω τι παίζει και εκει!

Πρώτη φορά πηγαινα σε αυτά τα στουντιο- μπουρδέλα, αλήθεια είναι ότι δεν έχω πάει ποτε σε μπουρδέλο και αλήθεια είναι οτι το περίμενα πολύ χειρότερο,... πήγα με σκοπό να δω μόνο και μόνο αν μου αρέσει κάτι πολύ να μπω...

Στην βέργας λοιπόν οπού εκει δούλευε η Σαμπίνα. ο χώρος μου φάνηκε καθαρός και το κορίτσι πολύ καλό! σώμα μοντελέ! πιπιονάκι γάλακτος με ακμή στο πρώσπο που με χαλούσε όμως... το σκέφτικα λίγο και λέω δεν γαμιέται ας μπώ.... δεν μπορουσα να αντισταθώ στην θέα αυτου του μικρου κωλαράκου... Μπήκα στο δωμάτιο και αλήθεια είναι ότι ήταν αρκετα καθαρο και μύριζε ωραία! μέτα απο κανένα 10 λέπτο ήρθε και το κορίτσι! Γατούλα στην κυριολεξια! Άρχισε να παίζει μαζι μου και να μου φιλάει τις ρώγες! εγω καύλωσα αμέσως! αρχισα να τις γλυφω τα βυζια και να της χαιδεύω το μουνάκι! μετα απο λίγο περασα προφυλακτικο και μου ξεκίνησε μια τίμια πιπα! στην συνέχεια με καβάλισε και αρχισε να χοροπηδαει ωραία πανω στον πουτσο μου! την γύρισα στα 4 να βλέπω το θεσπέσιο κωλαράκι και τα έριξα όλα μεσα της ( στο προφυλακτίκο δλδ)

περασα ωράια μαζί της και δεν το περίμενα! το κορίτσι είναι πολύ καλύτερο απο πολλές αλλές που δουλέυουν σε στουνιο για 50ευρα! ήταν μια τίμια συναντηση και πολυ πιθανο να επαναληφθει όσο θα παίζουν ακομα αφραγκιες! με τιποτα δλδ δνε κλαίς τα λεφτα σου.!!

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 30 λεπτά
Κόστος (€) 20
Ημερομηνία συνάντησης Αυτόν τον μήνα
Ηλικία πελάτη 50+
Φωτογραφίες Δεν υπήρχαν/δεν φαίνεται προσωπο
Στήθος Καλό σιλικονάτο
Τατουάζ Μικρά διακριτικά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
napoleontas AvatarnapoleontasΜηνύματα: 103 Κριτικές: 24

Ιστορίες: 0

Την ειχα στοχοποιήσει απο τις φωτογραφιες Αξιολόγηση: 4.80 — 10/04/2022 - 11:51
Την ειχα στοχοποιήσει απο τις φωτογραφιες Αξιολόγηση: 4.80 — 10/04/2022 - 11:51
Την ειχα στοχοποιήσει απο τις φωτογραφιες της. Στο σαλόνι μου τραβηξε περισσοτερο την προσοχη . Επελεξα απλο προγραμμα γιατι τα εξτρα με τον χρονο που εχεις στο στουντιο δεν αξιζει και ξεκινησε το παιχνιδι μολις μπηκε στο δωματιο. Απο την πιπα της δεν τρελαθηκα πολυ μετρια και νορμαλ κατασταση χωρις να επιχειρησει να γλυψει αρχιδια. Το γαμησι που καναμε στην συνεχεια ηταν συντομο αλλα και με κατω του μετριου συμμετοχη. Η πισω οψη της ηταν ωραια και ηταν ο λογος που εχυσα τελικα. Το μουνι της ειχε αρκετα καλη αισθηση αλλα ηθελε και λιγο τζελ που ξεχασε να βαλει στην αρχη. Για δευτερη φορα δεν το βλεπω πιθανο, σε συνολο δεν θυμαμαι τιποτα καλο μαζι της.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (1)
Lion123 Avatar Lion123 17-03-2023 21:12:39
Συμφωνώ με το φίλο, μέτρια και πολύ υποκρισία διέκρινα κατά τη διάρκεια τόσο φανερή σε σημείο που σε ξενερώνει.
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks