Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Πόλη: Αθήνα
  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 232

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

gpd AvatargpdΜηνύματα: 2518 Κριτικές: 171

Ιστορίες: 0

επιτέλους November 01, 2021 επιτέλους κατάφερα να Αξιολόγηση: 9.00 — 06/03/2022 - 12:06
επιτέλους November 01, 2021 επιτέλους κατάφερα να Αξιολόγηση: 9.00 — 06/03/2022 - 12:06
επιτέλους November 01, 2021 επιτέλους κατάφερα να ανεξαρτητοποιηθώ και να συναντήσω την δεσποινίς. Με πέρασε από σαράντα κύματα μέσω πμ και μετά με μνμ. Καλά και κάνει στην τελική. Καθυστέρησε λιγάκι αλλά είχε ενημερώσει. Μικροκαμωμένο και λεπτεπίλεπτο κοριτσάκι, μουτράκι όμορφο, χαριτωμένο, γλυκό, ντυμένη στην πένα. Χαιρετούρες και πέρασε μέσα, ζήτησε νεράκι αλλά το αλλάξαμε σε λευκό κρασί. Κουβεντούλα χαλαρή και πέσανε τα πρώτα φιλιά με γλώσσα διστακτική. Ζήτησε να φρεσκαριστεί , επέστρεψε με μόνο το βρακάκι της. Τί κορμάκι νεανικό είναι τούτο, βυζάκια μικρά και τρυφερά, κωλαράκι μια σταλιά να το φας. Με οδήγησε στην κρεβατοκάμαρα και ανέβηκε στο κρεβάτι στα 4, όρμηξα για να γλύψω ποπουδάκι με την σφικτή τρυπούλα της, και μετά πέρασα και από το τρυφερό μουνάκι της, υγραίνεται και ίσως να τελείωσε, Πήρε τα σκήπτρα , με ξάπλωσε και άρχισε πιπούλα αργή - αισθησιακή. Μπαλάκια έγλυψε και ρούφηξε.Βάλαμε μπαλονάκι και κάναμε έρωτα, δεν είχαμε βιασύνες , ήθελα να την απολαύσω, φιλιόμασταν, χαϊδευόμασταν. Τελείωσα μέσα της και εντός προφυλακτικού. Μπανιαριστήκαμε και περάσαμε για κρασί κουβέντα και σιγαρέτο.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
servicee AvatarserviceeΜηνύματα: 401 Κριτικές: 17

Ιστορίες: 0

Δεν με ενθουσίασε Καταρχάς έχει ματάρες το Αξιολόγηση: 5.80 — 26/01/2022 - 19:32
Δεν με ενθουσίασε Καταρχάς έχει ματάρες το Αξιολόγηση: 5.80 — 26/01/2022 - 19:32
Δεν με ενθουσίασε Καταρχάς έχει ματάρες το πρόσωπο είναι οκ Κορμί μικροσκοπικό σχεδόν ανορεκτικό Θα ήθελε 2-3 κιλά Σίγουρα βράδυ σε μπουζούκια με τακούνι και μίνι θα γυρίσουν πολλά βλέμματα Αυτά όσον αφορά την εμφάνιση Τώρα στον αγώνα φιλάει και απαιτεί να περάσει και αυτή καλά Ίσως να περάσει καλύτερα από ότι εσύ και αυτό το θεωρώ φάουλ από την άποψη ότι δεν μπορεί να σου μοστράρει το μουνί της για γλυφομούνι αν δεν θέλω να το κάνω εγώ Ήταν άνευρη σε όλα της Μέτρια πίπα μέτρια κουνήματα και μόνο στα 4 σφυροκοπάς Κατά δήλωση της δεν κάνει πλέον πολλά ραντεβού και με υφάκι μου είπε ότι και χάρη μου έκανε που με πήρε σαν καινούριο πελάτη Μάλλον δεν της άρεσα Δεν θα την ξανατιμήσω
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money