Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Πόλη: Αθήνα
  • Link: Προβολή
  • Κριτικές: 3
  • Προβολές: 255

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

P.vim AvatarP.vimΜηνύματα: 2861 Κριτικές: 39

Ιστορίες: 0

Για μια φορα , για να γραφτει στη λιστα Αξιολόγηση: 7.17 — 03/02/2024 - 19:44
Για μια φορα , για να γραφτει στη λιστα Αξιολόγηση: 7.17 — 03/02/2024 - 19:44

Αλλη μια  γνωστη που εχει περασει απο διαφορα  γραφεια  αλλα και σαν ανεξαρτητη με αγγελιες στο en .Εχει κανει και μια ταινια αν δεν κανω λαθος. Εμφανησιακα  ειναι οπως τις φωτο αδυνατη αρκετα με καποια υπερβολη στους πλαστικους βυζους , αλλα  καλη δουλεια . Προσωπο και αυτο πειραγμενο προστυχο. Στη υπηρεσιες ειναι λιγο με προγραμμα, τυποποιημενες  και νωχελικες κινησεις θα ελεγα . Τα απολυτως βασικα  χωρις παθος κ ερωτισμο. Σοσιαλ  λιγο οτι να ναι .Καλουλα μου φανηκε με καποιες δοσεις πονηριας . 

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 170
Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Στρατος AvatarΣτρατοςΜηνύματα: 976 Κριτικές: 31

Ιστορίες: 0

ακούγαν και οι γειτόνοι Αξιολόγηση: 7.33 — 04/10/2023 - 14:15
ακούγαν και οι γειτόνοι Αξιολόγηση: 7.33 — 04/10/2023 - 14:15

Την νεφέλη η αλλιώς χρύσα την είχα πάρει αρκετά παλίοτερα! την είχα στο insta και την ακολουθούσα και κάποια στιγμή παρασύρθηκα και έκλεισα μαζί της ραντεβού!

Το κορίτσι ήρθε στην ώρα του και με πολύ καλήδιάθεση! Έχει ένα πολύ όμορφο σώμα με βυζάρες σιλικονάτες αλλά το πρόσωπο της έχει χαλάσει πολύ λόγο των χειλιών που έχει βάλει!

Αφου της πρόσφερα κάτι να πιεί πήγε στο μπάνιο και επέστρεψε στο δωμάτιο γυμνή! πλακωθήκαμε στα φιλία και μου ξεκίνησε ένα αρκετα καλό τσιμπούκι! μετα όταν έκανα να μπώ μου είπε ότι είμαι αρκετά μεγάλος για το μουνί της και να το πάω σιγά σιγα! Μπήκα αλλά αλήθεια είναι ότι δεν έμπαινέ ολόκληρο! Εγώ το πήγαινα πολύ χαλαρα και αργά και στην συνέχεια αρχίσε να βογγάει αλλά πολύ δυνάτα! της έκλεισα το στόμα γιατί ακούγαν και οι γείτονες και στην συνέχεια έχυσα στο προφυλακτίκο! στον δεύτερο γύρω μείναμε μόνο σε πίπα όπου με τελείωσε πάνω στα βυζία της!

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 180
Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
Ηλικία πελάτη 30-39
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
Πίπα Με προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Καλό σιλικονάτο
Τατουάζ Καθόλου
Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
drizzt AvatardrizztΜηνύματα: 1126 Κριτικές: 29

Ιστορίες: 0

Nefeli !!! Αξιολόγηση: 7.33 — 01/10/2023 - 17:48
Nefeli !!! Αξιολόγηση: 7.33 — 01/10/2023 - 17:48

Την συγκεκριμενη πιο πολυ την ειχα διαλεξει λογω εθνικοτητας καθως τοτε ηθελα να παω με ελληνιδα . . . Την ηξερα και απο τον Instagram οποτε ηξερα τι θα ερθει . . .Ψηλη με πολυ αδυνατο σωμα,λεπτη και απιστευτο κωλαρακι και τεραστιρε σιλικονατες βυζαρες . . . στο προσωπο το εχει παρακανει με τις πλαστικες αλλα οκ , Στον αγωνα η πίπα της καλή 

χρησιμοποιεί την γλώσσα καλα παραλιγο  να με κάνει να χύσω στα 5 λεπτά και την σταματησα και αρχισαμε το σεξ , πρώτα cowgirl όπου τρελένομαι το πως της αρέσει να χορεύει πάνω στον πούτσο μου όσο οι βυζάρες τις πηγαίνουν πάνω κάτω, στα 4 μετα  και επειδή δεν άντεχα και πολύ τελείωμα στο στόμα!!Μπανάκι και κουβεντούλα και μετα ξεκινησε και 2ος γυρος βαζοντας και τις υπολοιπες στασεις μεσα  . . .

Σε γενικες γραμμες ευχαριστημενος , αλλα ακριβη στα 180 που ζηταει  . . . αν μειωσει την τιμη θα την ξαναπαρω !!!!!

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 180
Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
Ηλικία πελάτη 40-49
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Σιλικονάτο
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money