Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Κορίνα  (Golden Τouch)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Πόλη: Αθήνα
  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 35

    Κριτικές Χρηστών

    Underworldsexmachine7 AvatarUnderworldsexmachine7Μηνύματα: 1911 Κριτικές: 107

    Ιστορίες: 0

    Η πρώην καρολίνα από το silver Αξιολόγηση: 10.00 — 06/01/2022 - 19:38
    Η πρώην καρολίνα από το silver Αξιολόγηση: 10.00 — 06/01/2022 - 19:38
    Η πρώην καρολίνα από το silver spa. Τρομερή περίπτωση και γενικά τέτοιες γυναίκες αφρικάνικου ebony στυλ είναι κάτι το μοναδικό το ανεπανάληπτο για τους πραγματικούς εραστές του γυναικείου πλήθους. Γυμνασμένες με υπέροχο σώμα και το σοκολατένιο τους κορμί να σου αποπνέει ένα δέος όταν το αγγίζεις το γλείφεις και όταν γίνεσαι ένα με αυτό. Έρτσι και με την συγκεκριμένη περίπτωση. Μια κοπέλα από το Ζιμπάμπουε η οποία είναι χαριτωμένη πρόσχαρη και σπάει τον πάγο αμέσως. Στο στύλ κατά την προσωπική μου άποψη μου θύμιze Λίγο lee baker και γαμιόταν σε όλες τις στάσεις. Επίσης για μένα το αποκορύφωμα της συνεύρεσης περίπου 1 ώρας ήταν το γλυφομούνι που τις έκανα βάζοντάς της σοκολάτα μέσα, το γλυφοκόλι όταν έπαιρνε πίπα, το μασάζ που της έκανα στα προκαταρκτικά αγγίζοντας όλο μου το σώμα πάνω στην πλάτη της και το γαμίσι στα τέσσερα, πράγμα κορυφή για όποιον συναναστρέφεται με μαύρες γυναίκες. Θα ξαναπροτιμηθεί σύντομα. Ένα καλό ξεμπούκωμα για την φετινή χρονιά. Ιδανικό ποδαρικό.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks