Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Πόλη: Αθήνα
  • Κριτικές: 3
  • Προβολές: 47

    Κριτικές Χρηστών

    Underworldsexmachine7 AvatarUnderworldsexmachine7Μηνύματα: 1911 Κριτικές: 107

    Ιστορίες: 0

    Η ζωή είναι μια γυναίκα η Αξιολόγηση: 8.60 — 26/07/2021 - 10:46
    Η ζωή είναι μια γυναίκα η Αξιολόγηση: 8.60 — 26/07/2021 - 10:46
    Η ζωή είναι μια γυναίκα η οποία είναι κατάλληλη για να σε πάει στα μπουζούκια και να σε απογειώσει η και σε κέντρα υψηλού προφίλ. Αυτό το δείχνει στο ντύσιμό της και στο περπάτημά της όπου έχει άλλο αέρα. Κάνει καταπληκτικό μασάζ ενώ της αρέσει κι όλας να της κάνουν. Τρελαίνεται για γλυφομούνι και για πισωκολλητό ενώ δινει και έντονα φιλιά. Μια εξαιρετική Milfara ότι πρέπει για τους λάτρεις του είδους.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    ovelix AvatarovelixΜηνύματα: 1892 Κριτικές: 21

    Ιστορίες: 0

    Η Ζωη ειναι η γυναικα μπουζουκομανα. Αξιολόγηση: 8.80 — 06/01/2020 - 10:06
    Η Ζωη ειναι η γυναικα μπουζουκομανα. Αξιολόγηση: 8.80 — 06/01/2020 - 10:06
    Η Ζωη ειναι η γυναικα μπουζουκομανα. Σε ολα της. Στην συμπεριφορα της στην εμφανιση της στο ντυσιμο της ακομα και στο προγραμμα της. Την εχω δει 2 φορες και τις 2 εμεινα ευχαριστημενος. Μασαζ δεν αγορασα λογω του οτι δεν μου αρεσει το μασαζ. Γυναικα με αγρια χαρακτηριστικα προσωπου ομορφη με καλο σωμα για 40αρα+ και τρελαμενη με το γλυφομουνι. Της αρεσει πολυ και το το καταλαβαινεις απο την πρωτη στιγμη. Εξαιρετικη πιπα που της τα δινεις στο στομα και προγραμμα πολυ δυνατο μιας και ειναι περπατημενη πολυ και ξερει τι θελει ο αντρας. Το παιχνιδι ολο το παιρνει στα χερια της και νιωθεις βασιλιας. Δυνατη και ευχαριστη. Μια καλη παρουσια και σε σχεση με την τιμη της ειναι αυτο που λεμε VFM. Ραντεβου κεντρο και ειναι πιστη στα ωραρια της. Δε θα σε στησει, δε θα κοιταξει ρολοι, σεβεται τα λεφτα που της δινεις. Το μονο αρνητικο τα ωραρια της. Δουλευει μεχρι 6 απογευμα, εκτος αν σε ξερει τοτε ισως σε δει και μετα τις 8. Αλλα και παλι νωρις για μενα. Σε γενικες γραμμες να ξερετε οι φωτο ειναι αληθινες και ακομα και αν την εχω δει 2 φορες, θα την ξαναβλεπα!
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    maniouel AvatarmaniouelΜηνύματα: 65 Κριτικές: 5

    Ιστορίες: 0

    Την ζωή την συνάντησα πριν καιρό Αξιολόγηση: 8.20 — 27/12/2019 - 07:57
    Την ζωή την συνάντησα πριν καιρό Αξιολόγηση: 8.20 — 27/12/2019 - 07:57
    Την ζωή την συνάντησα πριν καιρό όταν μου την σύστησε φίλος στην αναζήτηση μου για την καλύτερη στο tantra massage. Η συνεννόηση γρήγορη με μυνήματα στο viber, ήρθε στην ώρα της περιποιημένη και ντυμένη απλά. Πρόκειται για μια όμορφη γυναίκα με αρκετά καλό σώμα, καλοφτιαγμένο 3αρη στήθος πεντακάθαρη με ευγενική συμπεριφορά. Στο massage δείχνει να γνωρίζει αρκετά καλά αυτό που κάνει, ασχολείται αρκετή ώρα και ελενχει πλήρως ολη την διαδικασία ώστε να σε τελείωσει όταν αυτή αποφασίσει. Στο sex είναι καλή παιρνει πρωτοβουλίες έχει συμμετοχή αλλά σε εμένα δεν έδωσε αυτό το κάτι παραπάνω που θα ήθελα. Σαν συμπέρασμα θα έλεγα ότι με κάλυψε απόλυτα για αυτό που την διάλεξα και η συνευρέσει μαζί της ήταν μια εμπειρία. Η μόνη μου παρατήρηση είναι ότι το ραντεβού μαζί μου καθ'όλη την διάρκεια το χειρίστηκε σαν επαγγελματίας στο sex δεν μου έβγαλε ερωτισμό, πάθος ούτε κάτι ώστε να με φτιάξει ερωτικά, όσον αφορά το massage με 'απογείωσε'...!!!
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks