Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Αμυγδαλιά  (Magic Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 25

    Κριτικές Χρηστών

    eto-vrekis Avatareto-vrekisΜηνύματα: 185 Κριτικές: 40

    Ιστορίες: 0

    Βυζαρες Αξιολόγηση: 8.17 — 21/05/2022 - 21:10
    Βυζαρες Αξιολόγηση: 8.17 — 21/05/2022 - 21:10

    Ξεχασμένη κριτικη στα κυταπια μου


    Η ηλικια της και οι φωτογραφιες της ειναι αληθινες. Ειναι μικροσωμη κοπελα αλλα με σφιχτο γυμνασμενο σωμα και καλο βυζι χωρις να κρεμαει τιποτα.

    Ο κωλος της μεγαλος για το σωμα της και ωραιος, συνολικα δεν ειναι κατηγορια μοντελου αλλα ειναι ενα φρεσκο κοριτσι που σου δινεται ολοκληρο για λιγα χρηματα.

    Φροντιζει τον εαυτο της και την βρισκεις καθαρη, χτενισμενη και με περιποιημενα ακρα.

    Ειναι καλος χαρακτηρας που σε κανει να νιωσεις ανετα αμεσως και σε υποδεχεται με ζεστο χαμογελο που το κραταει σε ολη την διαρκεια του σοσιαλ.

    Γαμαει στο gfe επειδη δινει και πολλα φιλια με γλωσσα και το υφος αυτο της ταιριαζει γενικοτερα. 

    Το στοματικο το κανει και αυτο τυπου gfe, δεν βγαζει καθολου προστυχια και καπου καπου κατανταει βαρετο. 

    Οπως το περιμενα εχει καλο μουνι, το αισθανεσαι και εχει φυσικη λιπανση. 

    Στο καβαλημα που μου εκανε στην αρχη τα πηγε πολυ ωραια και με τις βυζαρες να χοροπηδανε ηταν το κατι αλλο.

    Αρχισε να αναστεναζει οταν την γυρισα στα τεσσερα και χωνομουν λιγο δυνατα μεσα της. Απο εκεινη την στιγμη και περα αρχισε να μου δειχνει οτι γουσταρει και να ειναι υποτακτικη και με αυτην την αφορμη εδωσα και μερικα χαστουκια μετριας εντασης στον κωλο της. 

    Το στησιμο καλο μεχρι το τελος και οι αναστεναγμοι εγιναν προοδευτικα βογγητα. 

    Η πισω τρυπα ειναι αδουλευτη και πολυ θα γουσταρα να την ανοιγα και ας εδινα και τα διπλασια λεφτα απο αυτα που ζηταει, θα ηταν σαν να την ξεπαρθενιαζω.

    Στο ιεραποστολικο με το οποιο αρχισαμε την δευτερη φορα ειχε και παλι gfe συμπεριφορα στενου τυπου με πολλα φιλια στο στομα.

    Συμβαδιζε με τον ρυθμο μου και κουνουσε ρυθμικα την λεκανη της. Μιλαμε για πολυ ωραια συμμετοχη και για την ηλικια της πραγματι εντυπωσιακο...

    Στο πενταλεπτο που μας εμεινε καναμε χαλαρη κουβεντουλα. Η ιδια μου εκανε κομπλιμεντα για τον τροπο που γαμαω και για τον πουτσο μου.

    Περασα μια ωραια ερωτικη ωρα μαζι της.

    Αξιζε...

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 170
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    manolaras_ps Avatarmanolaras_psΜηνύματα: 255 Κριτικές: 12

    Ιστορίες: 0

    Ετίναξα την ανθισμένη Αμυγδαλιά Κοντούλα έως πολύ Αξιολόγηση: 6.00 — 13/12/2021 - 15:53
    Ετίναξα την ανθισμένη Αμυγδαλιά Κοντούλα έως πολύ Αξιολόγηση: 6.00 — 13/12/2021 - 15:53
    Ετίναξα την ανθισμένη Αμυγδαλιά Κοντούλα έως πολύ κοντή ειδικά όταν έβγαλε τα τακουνιά της Γυμνασμένη ευλύγιστη και ευέλικτη Ο λόγος που την πήρα; Φυσικά το όνομα που της έδωσε το γραφείο ........Άκου Αμυγδαλιά GFE καθαρά η κοπέλα, για αμουρ, δεν σου βγάζει προστυχίλα ούτε σου βγάζει να κάνεις καφρίλες μαζί της Γενικά σαν συνάντηση ήταν λίγο άνευρη για τα δικά μου γούστα Τόσο άνευρη που έκανα μια ώρα να χύσω, την ξεπάτωσα την κακομοίρα Σε όλα ήταν χαλαρή συνάντηση απο την πίπα μέχρι τα στησίματα Όχι δεν είπε πουθενά, αλλά κάτι έλλειπε από το ραντεβού για να το θεωρήσω επιτυχημένο Καθαρά προσωπική μου αντίληψη αυτή
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks