Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Πόλη: Αθήνα
  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 29

    Κριτικές Χρηστών

    ovelix AvatarovelixΜηνύματα: 1892 Κριτικές: 21

    Ιστορίες: 0

    Βαλεντινα. Το κοριτσι της διπλανης πορτας Αξιολόγηση: 8.40 — 06/01/2020 - 09:55
    Βαλεντινα. Το κοριτσι της διπλανης πορτας Αξιολόγηση: 8.40 — 06/01/2020 - 09:55
    Βαλεντινα. Το κοριτσι της διπλανης πορτας απο Θεσσαλονικη. Τη Βαλεντινα την γνωρισα σε κλαμπακι της Θεσσαλονικης πριν 5 χρονια και την εχω συναντησει 2 φορες. Η μια ηταν τοτε. Και η 2η πριν περιπου 2 μηνες. Δεν εχει καμια σχεση το προγραμμα της τοτε με τωρα. Μαλλον η κοπελα εμαθε και εμαθε καλα. Δεν θα την ελεγα ομορφη. Αλλα ουτε και ασχημη. Απλα μια νεα κοπελα γεματη ζωη που απλα θελει να σε ευχαριστησει. Της αρεσουν τα προκαταρκτικα και κανει καλο παιχνιδι. Κωλο δεν πηρα. Αν και με ρωτησε ασχετως αν λεει οτι δε δινει. Ισως επειδη την εχω μικρη η ισως επειδη ηξερε οτι δε μου αρεσει ετσι και αλλιως. Τα παιρνει στο στομα και τη 2η φορα τα καταπιε. Μαλλον με τις μερες της και αυτη. Στον αγωνα μετρια αλλα ισως φταιω και εγω που δεν μου αρεσουν οι πιτσιρικες. Σιγουρα δεν θα τα κλαψει καποιος τα λεφτα του ομως. Τα 70 ειναι καλα. Αν σας αρεσουν οι καθημερινες κοπελες με ομορφο σωματακι και μεγαλα ματια τοτε θα μεινετε ευχαριστημενοι. Το ντυσιμο ηταν απλο και καθημερινο και αεμενα αυτο δε μου αρεσει. Αλλα και παλι λεω οτι προσπαθει να σε ευχαριστησει με το παραπανω.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks