Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

brillantious AvatarbrillantiousΜηνύματα: 90 Κριτικές: 18

Ιστορίες: 0

Iδια με τις φωτογραφιες Αξιολόγηση: 8.17 — 17/11/2022 - 01:20
Iδια με τις φωτογραφιες Αξιολόγηση: 8.17 — 17/11/2022 - 01:20

Με παρακινησαν οι κριτικες που διαβασα σε διαφορα σαιτ γιατι δεν ηταν απο τις πρωτες μου επιλογες.

Οντως ειναι σχεδον ιδια με τις φωτογραφιες και παρολο που κοντευει τα τριαντα φαινεται πιο μικρη. Ηταν χαρουμενη και ανετη, ζητησε να κανει ενα μπανιο και μετα απο 5 λεπτα ηρθε στο δωματιο γυμνη και αρχισε το παιχνιδι. Δινει φιλια με γλωσσα απλοχερα και ωραια, καθολου δεν με χαλασε, ειχα καιρο να φιλησω τοσο πολυ. Μετα γυρισε το σωμα της ετσι ωστε μου επαιρνε πιπα και παραλληλα ειχα προσβαση στο μουνι της. Δεχτηκε δαχτυλο και οσο πιο ζηρο γινοταν το παιχνιδι με το μουνι της τοσο καλυτερο τσιμπουκι μου εκανε. Το αποκορυφωμα ηρθε οταν αρχισε να μου γλυφει τα αρχιδια οποτε την αρπαξα, την εβαλα απο πανω μου και αρχισα το γλειφομουνι.  

Στην συνεχεια το γαμησι με πολλες και δυσκολες στασεις αλλα αριστευσε στο μαθημα και ας μην της φαίινεται στην αρχη λογο του low profile. Στους δυο γυρους την κουρασα και την πονεσα αλλα δεν εκανε την παραμικρη διαμαρτυρια.

Χρειαστηκε να βαλει αρκετο τζελ γιατι δεν την εχω και μικρη και η αισθηση ηταν ικανοποιητικη.

Ειχαμε καποιες στιγμες που φαινοταν ξεκαθαρα οτι γουσταρει και για αυτες και μονο αξιζε τα λεφτα. Για παραδειγμα καποια στιγμη και ενω αλλαζαμε σταση μου εβγαλε την καποτα και αρχισε ξανα τσιμπουκι ακαποτο και βαθυ αυτην την φορα. Ειχε πολυ καλη διαθεση και σε συνδυασμο με το ομορφο κορμι της κανεις καλο σεξ μαζι της. Περασα πολυ καλα και το ιδιο και εκεινη, της αρεσε και με ευχαριστησε στο τελος και για τα λεφτα αλλα και για το σεξ για οποιο μου το ειπε ξεκαθαρα οτι το απολαυσε. Ηταν ενα ραντεβου που με γεμισε πληρως.


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks