Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Αλεξάνδρα  (Studio Θησέως 35)

Κριτικές Χρηστών

mounoxalastis00 Avatarmounoxalastis00Μηνύματα: 86 Κριτικές: 17

Ιστορίες: 0

Ηρθε το απόγευμα και αποφάσισα να Αξιολόγηση: 7.80 — 10/08/2021 - 22:09
Ηρθε το απόγευμα και αποφάσισα να Αξιολόγηση: 7.80 — 10/08/2021 - 22:09
Ηρθε το απόγευμα και αποφάσισα να βγάλω για να αναζητήσω γυναίκα για σεξ. Πήγα σε κανα δύο μαγαζιά και τελικά κατέληξα στο Θησέως 35. Η κοπέλα λεγόταν Αλεξάνδρα και αρχικά πρέπει να πώ ότι οι φωτογραφίες την αδικούν... Τσαχπίνα στο σαλόνι και με ωραία χορευτική κίνηση έδειξε ποια είναι και πείστηκα να την πάρω. Λίγο αφού ετοιμάστηκα μπήκε με ελαφρύ χαμόγελο... Μιλήσαμε λίγο και μέχρι να τελειώσει είχε βγάλει τα εσώρουχα και αρχισε να φιλάει το σώμα μου και να γλύφει τις ρώγες μου. Άρχισε πιπα και της έπιασα το κεφάλι πιέζοντάς την λίγο περισσότερο και αν και δεν μου έκανε βαθύ λαρύγγι τον πήρε λίγο πιο μέσα. Ποιοτική η πίπα της και με προσποίηση ότι της αρέσει. Όπως ήταν ανέβηκε πάνω μου και άρχισε να ανεβοκατεβαίνει ωραία χωρίς να χτυπιέται πάνω μου. Καυλωσα πολύ και σηκώθηκα να την παρω στα τέσσερα. Ανταποκριθηκε άμεσα και άρχισε να αναστενάζει απο την ψωλή που έτρωγε. Φάνηκε να το διασκεδάζει περισσότερο στα τέσσερα και εγω το ίδιο. Τελικά έχυσα σε αυτην την σταση μετά απο πολύ σφυροκόπημα
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
AnteToPoulo AvatarAnteToPouloΜηνύματα: 340 Κριτικές: 57

Ιστορίες: 0

Το κορίτσι είναι τσόντα, σε αρπάζει Αξιολόγηση: 7.80 — 10/07/2021 - 23:07
Το κορίτσι είναι τσόντα, σε αρπάζει Αξιολόγηση: 7.80 — 10/07/2021 - 23:07
Το κορίτσι είναι τσόντα, σε αρπάζει από το χέρι και δεν σε άφηνε ήσυχο με πολύ γλείψιμο στο σώμα και πίπα μαεστρική με πολύ γλειψαρχίδι και βαθύ λαρύγγι. Από προηγούμενη φορά ήξερα τι θα πάρω οπότε μπήκα κατευθείαν στο δωμάτιο. Έχει βυζόμπαλα που πάντα παίρνω χρόνο για να τα γλείψω και όταν ξεκινάει τα δικά της δεν σε αφήνει μέχρι να χύσεις. το μουνί της είναι καλό αλλά βάζει τζελ λιγάκι παραπάνω. Προσποιείτε ωραία και από βογκητά όσα θέλεις. Την πήρα σε τρεις διαφορετικές στάσεις αλλά τελείωσα με πισωκολλητό. Μου σκούπισε το καυλί με μωρομάντιλο και μου έδωσε φιλάκι πριν φύγει Ξέρει να κάνει τακτικούς πελάτες με το να τους περιποιείτε κατάλληλα. Ευχαριστώ για την προσοχή σας.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Richard AvatarRichardΜηνύματα: 131 Κριτικές: 1

Ιστορίες: 0

Λόγω αναχώρησης εκτός των τειχών για Αξιολόγηση: 7.60 — 22/12/2019 - 18:07
Λόγω αναχώρησης εκτός των τειχών για Αξιολόγηση: 7.60 — 22/12/2019 - 18:07
Λόγω αναχώρησης εκτός των τειχών για τις επερχόμενες διακοπές των εορτών έπρεπε να γίνει άμεσα η επίσκεψη προς εξαργύρωση του δώρου που κέρδισα σε διαγωνισμό του forum. Σενιαρίστικα και δρόμο για Καλλιθέα city βρέθηκα να χτυπάω το κουδούνι του Θησέως 35 τις πρώτες ώρες της βραδυνής βάρδιας. Η ευγενική κυρία της υποδοχής ειπε πως δεν έχει ενημερωθεί αλλα το θέμα λύθηκε αμέσως μετά απο μήνυμα που έστειλα και άμεση ανταπόκριση απο τον admin του forum. Παρουσίαση 2 κοπέλες στη βάρδια μια ξανθούλα Πάολα γύρω στα 26 χρονων, και η Αλεξάνδρα, κορμί μοντελέ αλλά με θηλυκό περίγραμμα εκεί που πρέπει και μαύρο μαλλάκι, δεν το σκέφτηκα πολύ καθώς ήταν του γούστου μου αν και η πρώτη κοπέλα μου έβγαζε πιο εμπειρία. Πέρασα στο δωμάτιο ντουζάκι και μετά απο λίγο χτύπημα της πόρτας και ήρθε το μωρό, να πω εδω οτι οι φωτογραφίες ισως και να την αδικούν, επιπλέον είναι και όμορφή στο πρόσωπο. Σχετικά ευδιάθετη αλλα και ντροπαλή καπως με μηχανικες κινήσεις, έκπληξη οτι μιλούσε και καταλαβαίνε σχετικά καλά τα ελληνικά για τα σχεδόν 2 χρόνια που έχει στην Ελλάδα όπως μου είπε και με λίγο σοσιαλ έσπασε ο πάγος που λέμε. Φιλάκια στο κορμί εκατέρωθεν και ασχοληθηκα με το ομορφο στήθος της αρκετά, ενα χρυσαφικό piercing που κρεμόταν στην κοιλίτσα της με έκανε να ειμαι προσεκτικός απο αγαρμπες κινήσεις. Πέρασμα ελαστικού και πιπούλα οχι κακή αλλα φάνηκε η απειρία της. Σεξ ιεραποστολικά για ξεκίνημα καλή αίσθηση μέσα της δεν διαμαρτυρηκε σε ανεβοκατέβασμα του ρυθμού, χωρίς να βγω απο μέσα της γύρισμα σε πλαγιαστό πίσωκολλητό, καλό στήσιμο αλλα γενικά μικρή συμμετοχή απο μερους της, ευτυχώς η αίσθηση του σφικτού κορμιού της με έκαναν να ανεβάσω στροφές και μετά απο μερικά λεπτά να έρθει το τέλος εντός της. Λιγο σοσιαλ και αποχώρηση της κοπέλας. Την εμφάνιση και το κορμί τα έχει! Ορεξη δείχνει να έχει, εμπειρία θέλει για ανέβει, άλλωστε καποιες απο τις ιέρειες =(σωστές εππαγγελματίες + ωραίες γυναίκες) κατά την γνώμη μου, που εχει η αλυσίδα, και περνάω πολύ καλά όταν πήγαινω τα τελευταία χρόνια, ισως κάπως έτσι ξεκίνησαν. Πέρασα καλά. Ευχαριστώ το forum και τον δωροθέτη για το Χριστούγεννιατικο δωράκι!
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks