Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ειρήνη  (Studio L Amour)

Κριτικές Χρηστών

kotsis-pao Avatarkotsis-paoΜηνύματα: 135 Κριτικές: 28

Ιστορίες: 0

Πολυ χαλια το προσωπικο στο μαγαζι Αξιολόγηση: 4.40 — 13/03/2022 - 18:57
Πολυ χαλια το προσωπικο στο μαγαζι Αξιολόγηση: 4.40 — 13/03/2022 - 18:57
Πολυ χαλια το προσωπικο στο μαγαζι και το καταλαβα στο τελος. Αρχικα δεν μιλαγε και δεχτηκε το αντιτιμο και περασα στο δωματιο. Η κοπελα ηρθε μετα απο λιγο αλλα με διαθεση αντιθετη απο την καλη που εδειχνε στο δωματιο. Δεν ηθελε καμια επαφη κοινωνικου τυπου και περασε κατευθειαν σε στοματικο με προφυλακτικο. Πριν μου σηκωθει καλα στηθηκε στα τεσσερα για να την γαμησω. Προσπαθησα αλλα δυσκολευτηκα με τον αποτομο και ανεραστο τροπο της. Τελικα μπηκα μεσα της και παιχτηκε για λιγο καλο σεξακι με καποια προσπαθεια να δειξει οτι γουσταρει αλλα σε συνολο το αποτελσμα δεν ηταν καλο και δεν καταφερα να χυσω. Βγηκα απο το δωματιο και ηθελα να εξηγησω στην υπηρεσια το τι εγινε και η απαντηση που πηρα ηταν οτι εφταιγα εγω και οτι το κοριτσι ειναι αψογο και καλα με ολους. Δεν ηθελε να ακουσει κουβεντα. Θυμωσα αλλα δεν ηθελα να το συνεχισω και εφυγα.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
VasilisTSI AvatarVasilisTSIΜηνύματα: 5 Κριτικές: 1

Ιστορίες: 0

Πρώτη μου φορά με την Ειρήνη Αξιολόγηση: 8.00 — 29/12/2019 - 13:41
Πρώτη μου φορά με την Ειρήνη Αξιολόγηση: 8.00 — 29/12/2019 - 13:41
Πρώτη μου φορά με την Ειρήνη και δεν το μετάνιωσα που την επέλεξα. Είναι φοβερή γυναίκα με σφιχτό σώμα και ωραίο πρόσωπο. Μέσα στο δωμάτιο την περίμενα αρκετά αλλά όταν μπήκε αμέσως ξέχασα την αναμονή και έπιασα την κουβέντα μαζί της. Στην αρχή μου φάνηκε λίγο ντροπαλή αλλά μετά από δυο τρεις κουβέντες της πέρασε και μου έδειξε τον πραγματικό της εαυτό. Είναι προχωρημένη σε πολλά θέματα και γενικότερα ευχάριστη και έξυπνη γυναίκα. Με άφησε να τη φιλήσω και μετά ξεκίνησα τα προκαταρκτικά μαζί της. Από φιλιά μέχρι γλυφομούνι και πίπα με λαρύγγι από μεριά της και μετά καταλήξαμε σε στάση 69 με έμενα να της σπατουλάρω τον πάτο με τη γλώσσα και εκείνη να μου δείχνει το ταλέντο της στο τσιμπούκι. Προχωρήσαμε στο γαμήσι λοιπόν όπου αλλάξαμε πολλές στάσεις με εκείνη να υπακούει σε ότι της ζητάω και να βγάζει βογγητά ευχαρίστησης για να με ευχαριστεί. Το πήδημα κράτησε συνολικά πάνω από 25 λεπτά με εμένα να κρατιέμαι να μην χύσω γιατί ήταν πολύ καλό το γαμήσι και το είχα πάει απόφαση να την εξαντλήσω τη γκόμενα. Όταν τελείωσα ήμασταν και οι δύο εξουθενωμένοι. Πριν φύγω έκανα ένα ντους. Ευχαρίστησα τις κυρίες και πήγα στο σπίτι μου. Ήταν από τα καλύτερα γαμήσια που έχω κάνει φέτος
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money