Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Κριτικές Χρηστών

marcus77 Avatarmarcus77Μηνύματα: 115 Κριτικές: 12

Ιστορίες: 0

Λίζα μας έστειλες Αξιολόγηση: 8.00 — 23/04/2023 - 15:45
Λίζα μας έστειλες Αξιολόγηση: 8.00 — 23/04/2023 - 15:45

Πήγα για τη Λίζα και μόνο, αφού είχα κάτι πληροφορίες (σωστές τελικά) Παρκάρισμα πανεύκολο, απ έξω και χτύπημα το κουδούνι.
Ανοίγει ένας πολύ ευγενικός κύριος που εκτελούσε χρέη τσα2.
Στο σπίτι υπήρχαν 3 κοπέλες. Μια πρωτοεμφανιζόμενη Ουκρανή, που δεν μου γέμισε το μάτι, η skinny η Μαρίνα και η θεά η Λίζα.
Η Λίζα λοιπόν είναι μια Ελληνίδα με μακρύ κατσαρό κόκκινο μαλλί, που πέφτει στο πρόσωπο και το κρύβει.
Μέτριο ύψος και 3,5 προς 4 στήθη όμορφα και με τρομερή θηλή.
Επιλέγω τη Λίζα με μεγάλο πρόγραμμα, περνάω σε ένα δωμάτιο, κάνω το ντουζάκι μου και περιμένω.
Είχε άλλο ένα δωμάτιο πριν. Μετά απο 35 λεπτά ανοίγει η πόρτα και εμφανίζεται μέσα στη τρελή χαρά και στο νάζι. Το πρόσωπο απο κοντά δεν είναι ότι καλύτερο, αλλά είναι κ΄'απως σκληρό
Είχε κάνει ντουζ και μοσχομύριζε.
Με περνάει ένα γύρο με τη γλώσσα και εγώ ασχολούμαι με τους βύζους. Εν τω μεταξύ η ρόγα κάγκελο. Προχωράμε λοιπόν και ξεκινώ να παίζω με τη γλώσσα μου τη κλειτορίδα της . Ανασαίνει βαριά και αναστενάζει. (αν είναι προσποιητό, δεν με ενδιαφέρει. Το κάνει καλά) Πρέπει να ήμουν εκεί χαμηλά πάνω απο 20 λεπτά με τη Λίζα να γίνεται μούσκεμα και να χτυπιέται στο κρεβάτι.
Γυρίζουμε για πίπα την οποία κατέχει με dt σάλια και πνιξίματα αλλά δεν τη κράτησα πολύ γιατί θα ερχόταν το τέλος.
Στήνεται στα 4 και της τον καρφώνω.... Μια αργά 2 γρήγορες και περνάει κάποια ώρα.
Ώρες ώρες βάζει κάτι φωνές σαν να την έσφαζαν. (μου άρεσε όμως)
Γυρνάμε στο κλασσικό, με ανοιγμένα τα πόδια τελείως κι εγώ να βλέπω τους βύζους να παίζουν αλλά και τις υπέροχες εκφράσεις του προσώπου της.
Οι φωνές εξακολουθούσαν κανονικά. Το τέλος ήρθε εδώ μια και δεν μπόρεσα να κρατηθώ άλλο.
Είπαμε 5 κουβέντες κι έφυγε ανανεώνοντας το ραντεβού.
Σε γενικές γραμμές, πέρασα καλά, αλλά πιστεύω πως 100 € για μισή ώρα που έκατσα ήταν too much!! Δεν ξέρω στο απλό πρόγραμμα πως είναι. Ισως να είναι πιο vfm

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 30 λεπτά
Κόστος (€) 100
Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
Ηλικία πελάτη 50+
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
Καθαριότητα Χώρου Άψογη
Συμπεριφορά Υπηρεσίας Ουδέτερη δεν ενόχλησε
Στήθος Φυσικό
Υπηρεσίες 69
Στοματικό χωρίς προφύλαξη
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
lefterakis-ma Avatarlefterakis-maΜηνύματα: 76 Κριτικές: 17

Ιστορίες: 0

Γαμάει απο εμφάνιση η Λίζα. Ύψος Αξιολόγηση: 7.80 — 22/07/2021 - 17:01
Γαμάει απο εμφάνιση η Λίζα. Ύψος Αξιολόγηση: 7.80 — 22/07/2021 - 17:01
Γαμάει απο εμφάνιση η Λίζα. Ύψος έχει ότι πρέπει, μακρυά πόδια και στήθος μεγάλο που σε γεμίζει και στο μάτι και στο κρεβάτι. Τα οπίσθια της έχουν ωραίο σχήμα. Αυτές οι κοπέλες τις επιλέγουν σωστά όχι σαν κάτι άλλες που και να σε πληρώσουν δεν θέλεις να τις αγγίξεις. Είναι όμορφη και το ξέρει και της βγαίνε η αυτοπεποίθηση και στο σαλωνάρισμα πού κάνει. Αφηνει πολλά στόματα ανοικτά και το δικό μου ήταν ένα. Έδωσα τα χρήμα και μπήκα στο δωμάτιο. Τέτοιο κορίτσι δεν χρειάζεται για να κάνει πολλά για να σε καυλώσει αλλά η πίπα της ήταν τρομερή, πολύ ταλαντούχα και την έκανε με πολύ όρεξη. Αρχισαμε σεξ σχετικά γρήγορα με στάση στα τέσσερα. Ωραίο μεσα και έξω το μουνί της και συμμετέχει πολύ στο γαμήσι. Καποια στιγμη αλλάξαμε σταση για χα χουφτώνω τα βυζιά της. Ήταν ενα εικοσάλεπτο πολύ έντονο και το χύσιμο ήρθε με λίγο καθυστέρηση. Ευτυχώς δεν είχαμε ενόχληση απο έξω και η κοπέλα περιμενε μέχρι να τελειώσω.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Katsikogamis AvatarKatsikogamisΜηνύματα: 530 Κριτικές: 20

Ιστορίες: 0

Βυζαρες και κωλαρα Χτες το βραδυ περασα Αξιολόγηση: 7.60 — 22/12/2019 - 12:45
Βυζαρες και κωλαρα Χτες το βραδυ περασα Αξιολόγηση: 7.60 — 22/12/2019 - 12:45
Βυζαρες και κωλαρα Χτες το βραδυ περασα μια βολτα απο Κασσανδρας 6 βασικα δεν πηγα για να γαμησω ετσι για το χαβαλε με κατι φιλους οταν ομως μου σαλοναρισαν τα κοριτσια η καβλα εφτασε στο κοκκινο Η Λιζα ειναι μια πιτσιρικα 20 χρονων δηλωνει απο Πατρα (εγω την εκοψα αλβανιδα) εχει κορμι για τσοντα βυζαρες κωλαρα μακριο μαλλι πολυ γυκια και μαχητρια στο κρεββατι σε αφηνει να χαιδευεις το μουνακι της και ελαφρο δακτυλακι για 50αρικο ειναι VFM το μονο ενοχλητικο ειναι οτι μιαει λιγο παραπανω με τα υποκριτικα (καβλα μου ψωλαρα μου και κατι τετοια που κανουν οι επαγγελματιες) αλλα γενικα τα αξιζε τα λεφτα της και κατι παραπανω
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks