Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Simona  (Studio V.I.P)

Κριτικές Χρηστών

minetos AvatarminetosΜηνύματα: 125 Κριτικές: 28

Ιστορίες: 0

Η Σιμονα εχει μικρο βυζι αλλα Αξιολόγηση: 7.80 — 26/11/2021 - 00:05
Η Σιμονα εχει μικρο βυζι αλλα Αξιολόγηση: 7.80 — 26/11/2021 - 00:05
Η Σιμονα εχει μικρο βυζι αλλα γενικα πολυ ωραιο σωμα και πανω απο ολα πολυ ωραιο κωλο. Ειναι παιχνιδιαρα και το δειχνει απο το σαλονι. Στο δωματιο η συνεχεια γινεται με καλη διαθεση απο μεριας της και βγαζει το παιχνιδιαρικο υφος της στο σεξ. Αρχικα μου εκανε το στοματικο που ηθελα πολυ να μου κανει εξαρχης με ωραιο γλυψιμο στο καυλι και στην συνεχεια σε ολον τον κορμο της ψωλης μου. Μου εκανε ωραια σχολια για το μεγεθος μου και μου τονοσε την αυτοπεποιθηση πριν μου βαλει την καποτα και ανεβει απο πανω μου για να τον φαει. Εβαλε μια σταγονα τζελ και η εισοδος μεσα της εγινε πολυ ευκολα. Απο αισθηση μεσα της δεν θα μπορουσε να ειναι καλυτερα. Δεν χρειαστηκε να κανω τιποτα σε ολη την διαρκεια, δεν κουραστηκε και ας χρειαστηκε να χτυπιεται πανω μου για πανω απο δεκα λεπτα. Εχει ωραια τεχνικη και σε ολη τη διαρκεια επαιζα με τον κωλο και τα βυζια της. Με κοιταζε στα ματια και της αρεσε που ειχε το πανω χερι. Άρχισε και να αναστεναζει και χυσαμε και οι δυο ταυτοχρονα. Ηταν πολυ καλη εμπειρια το γαμησι μαζι της. Ειναι αυθεντικη ρουμανα μουναρα φτιαγμενη για την δουλεια αυτην.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks