Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Κριτικές Χρηστών

ydroxoos7 Avatarydroxoos7Μηνύματα: 786 Κριτικές: 51

Ιστορίες: 0

Ειναι μιλφ σπανιο ειδος. Απο αυτες Αξιολόγηση: 9.20 — 26/11/2021 - 14:24
Ειναι μιλφ σπανιο ειδος. Απο αυτες Αξιολόγηση: 9.20 — 26/11/2021 - 14:24
Ειναι μιλφ σπανιο ειδος. Απο αυτες που αναρωτιεσαι πως μπορει να ειναι 20 και μιλφ ταυτοχρονα. Μοντερνα στην εμφανιση και και πολυ προστυχη στο φερσιμο με σωμα αδυνατο φτιαγμενα βυζια και φανερα αχορταγη στο γαμησι. Ηταν προκληση για εμενα να την παρω και δεν εκανε πισω. Ηρθε στο δωματιο και δεν χρειαστηκε πολυ για να αρχισει την πιπα. Κυριολεκτικα με κυριευσε πιανοντας με απο την πουτσα και ξεκινωντας ενα τσιμπουκι γυμνο και βαθυ. Ο πουτσος μου γρηγορα σηκωθηκε αλλα δεν μπορουσα να την αφησω για πολυ στο τσιμπουκι γιατι κοντευα να χυσω. Με ρωτησε τι σταση θελω και ζητησα πισωκολλητο. Εβαλε τζελ και της τον εβαλα οσο πιο μεσα μπορουσα. Εχει καλο μουνι και πολυ καλη θεα απο πισω. Την γαμουσα στην αρχη γλειφοντας τον λαιμο της και μετα αρχισα το ξεσκισμα οπος μου ζητησε και η ιδια. Εβγαλε υγρο το μουνι της και ιδρωσα πολυ μεχρι να χυσω. Βγαζει απο τα πιο ωραια βογγητα που εχω ακουσει σε κοπελα και ξερει να κουναει την λεκανη της με απιστευτο τροπο. Εχυσα αλλα δεν ηταν αρκετο για εμενα και μετα απο μια ωρα επεστρεψα στο μαγαζι για εναν δευτερο γυρο. Ηταν το ιδιο ορεξατη και περασα και παλι καλα. Οποιος προλαβει αυτο το μωρο ειναι τυχερος, αυτο εχω μονο να πω.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks