Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Daria  (Studio Caroline)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 24

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

milokleftis AvatarmilokleftisΜηνύματα: 168 Κριτικές: 42

Ιστορίες: 0

Περασα απο μερικα μαγαζια πριν καταληξω Αξιολόγηση: 9.00 — 24/11/2021 - 18:31
Περασα απο μερικα μαγαζια πριν καταληξω Αξιολόγηση: 9.00 — 24/11/2021 - 18:31
Περασα απο μερικα μαγαζια πριν καταληξω στην Νταρια. Μου αρεσε η εμφανιση της απο την αρχη που την ειδα. Εχει αρκετα κιλα παραπανω και μεγαλο βυζι. Βγαζει ταυτοχρονα μια θετικη ενεργεια που σπανια εχω πετυχει σε γυναικα του επαγγελματος. Η υπηρεσια επισεις καλη στο μαγαζι και και μου εδωσε να καταλαβω οτι θα περασω καλα μαζι της. Το δωματιο ηταν ωραιο και καθαρο με τα σεντονια να εχουν αλλαχτει πριν μπω μεσα. Ηρθε με χαμογελο και την ιδια θετικη ενεργεια που ειχε στο σαλονι. Χωρις να χασει χρονο επιασε δουλεια φιλωντας με παντου στο σωμα και μετα αρχισε μια πιπαρα με διαρκεια. Μονο με ενα δαχτυλο κρατουσε την πουτσα και τον επαιρνε βαθια μεχρι εκει που εφτανε. Σταματησε για λιγο και εγλυψε μονο τα αρχιδια συνεχος. Η καλυτερη σταση για τα κυβικα της ηταν στα τεσσερα και στηνεται καλα. Το μουνι της εχει καλη αισθηση και κουναει την λεκανη της στο γαμησι συνεχεια. Ο κωλος της ειναι καλος και καθαρος, κριμα που δεν κανει αναλ. Δεν κοιταξα καθολου την ωρα αλλα μαλλον ξεπερασαμε τον επιτρεπτο χρονο χωρις ομος να μας ενοχλησει η υπηρεσια. Περασα ωραια, για μια φορα τουλαχιστον ειναι καλη.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks