Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 32

    Κριτικές Χρηστών

    big-vlasis Avatarbig-vlasisΜηνύματα: 151 Κριτικές: 39

    Ιστορίες: 0

    Συνάντηση με την Kleri πριν από Αξιολόγηση: 7.40 — 16/04/2021 - 19:59
    Συνάντηση με την Kleri πριν από Αξιολόγηση: 7.40 — 16/04/2021 - 19:59
    Συνάντηση με την Kleri πριν από μέρες. Το ραντεβού μας ήταν μίας ώρας σε ξενοδοχείο. Έκανε την εμφάνιση της στη σωστή ώρα και ντυμένη όμορφα. Στο σοσιαλ τα πάει μέτρια η κοπέλα, δεν δείχνει να ενδιαφέρεται και πολύ αλλά δεν είναι εντελώς αδιάφορη. Στην εμφάνιση έχω να παρατηρήσω ότι έχει ωραίο σώμα και όμορφα βυζιά αλλά έχει και μερικά παραπάνω κιλάκια. Εντάξει, δεν με πείραξε αυτό αλλά αν πάρει και άλλα θα χαλάσει πολύ η εικόνα της. Μου άρεσε η πίπα της, μου την έκανε ακάποτα και χωρίς βιασύνη. Είναι καθαρή και ξυρισμένη και γι' αυτό της έκανα και εγώ λίγο γλυφομούνι. Όταν προχωρήσαμε στο σεξ κατάλαβα την πραγματική της δυναμική αλλά και τα ελαττώματα της. Ενώ ξέρει να γαμιέται καλά, στην αρχή βαριέται. Αφού της έριξα μερικά χαστούκια στο κώλο ξύπνησε και κάναμε πολύ καλό γαμήσι Στο μισάωρο μετά το ντους άρχισε πάλι την πίπα. Έδειξε πάλι να βαριέται αλλά η μνήμη του προηγούμενου μισάωρου με κράτησε σε εγρήγορση και της έριξα άλλον έναν καλό πούτσο. Αυτά από την Κλέρι
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    dimolazos AvatardimolazosΜηνύματα: 71 Κριτικές: 6

    Ιστορίες: 0

    Περάσανε δύο μέρες και ακόμα δεν Αξιολόγηση: 8.40 — 16/12/2019 - 15:12
    Περάσανε δύο μέρες και ακόμα δεν Αξιολόγηση: 8.40 — 16/12/2019 - 15:12
    Περάσανε δύο μέρες και ακόμα δεν μπορώ να βγάλω από το μυαλό μου τη Κλέρι και γι' αυτό αποφάσισα να γράψω μια κριτική. Ήρθε στην ώρα της στο ραντεβού μας στο προκαθορισμένο μέρος. Όταν έβγαλε τα ρούχα της έμεινα άφωνος από την ομορφιά που είδα. Μου επέτρεψε να την πιάσω και να τη γλύψω όπου ήθελα. Εκείνη από την πλευρά της δεν ξεκόλλησε στιγμή από πάνω μου και μου έκανε μια πίπα που ήταν αρκετή για να τελειώσω. Την ώρα που χαλάρωνα πιάσαμε λίγο την κουβέντα και προσπάθησα να την κάνω να γελάει με επιτυχία. Ύστερα πήρε μόνη της τη πρωτοβουλία και άρχισε να μου γλύφει τα αρχίδια. Της ζήτησα 69 και δέχτηκε. Από εκεί εξερεύνησα τη ξυρισμένη της μουνάρα και την κωλάρα της με τη ησυχία μου. Η επόμενη στάση μας ήταν ιεραποστολικό από όπου θαύμασα και τα στητά και σκληρά της βυζιά. Στο πισωκολλητό της έδωσα να καταλάβει και την έκανα να φωνάζει λίγο δυνατά. Είναι ένα από τα πιο όμορφα κορίτσια εκεί έξω και κάνει τέλεια τη δουλειά της. Δεν υπάρχει άτομο που γνωρίζω που δεν θα τη προτείνω, το νιώθω σαν χρέος απέναντί της μετά από αυτή τη περιποίηση που μου έκανε...Μπράβο!
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money