Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 3
  • Προβολές: 21

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

SakilPoutseil AvatarSakilPoutseilΜηνύματα: 90 Κριτικές: 10

Ιστορίες: 0

Ειναι μια κοπελα που αξιζει να Αξιολόγηση: 5.60 — 22/01/2022 - 12:56
Ειναι μια κοπελα που αξιζει να Αξιολόγηση: 5.60 — 22/01/2022 - 12:56
Ειναι μια κοπελα που αξιζει να παρεις λογο ομορφιας αλλα και το φερσιμο της ειναι θετικο. Στο δοματιο ηρθε πολυ γρηγορα και ηταν φιλικη με καλη διαθεση. Τη πιπα την εκανε καπος αργα και ενω ηταν καλη δεν ηταν οπως την γουσταρω και δεν ηξερα πως να της το ζητήσω. Στο σεξ εχει καλο μουνι και στηνεται αρκετα καλα αλλα και εκει δεν ταιριαξαμε στο ρυθμο ενω απο βογγητα μου εβγαζε λιγο υπερβολικη υποκρισια. Δεν πέταξα τα λεφτα μου αλλα δεν ηταν κατι το οποιο θα ηθελα να επαναλαβω.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
grillis AvatargrillisΜηνύματα: 137 Κριτικές: 30

Ιστορίες: 0

Αρχικα μου αρεσε και περασα στο Αξιολόγηση: 4.40 — 16/01/2022 - 18:12
Αρχικα μου αρεσε και περασα στο Αξιολόγηση: 4.40 — 16/01/2022 - 18:12
Αρχικα μου αρεσε και περασα στο δωματιο με πολυ ορεξη. Εκανε ενα πενταλεπτο να ερθει και ηταν καπως απαθης στην συμπεριφορα της αλλα και στο σεξ. Η πιπα που μου εκανε πολυ μετρια με καθολου ενεργεια και ρηχη. Στο σεξ στηθηκε στα τεσσερα ωραια αλλα δεν εκανε τις καταλληλες κινησεις και φωνες για να δειξει οτι γουσταρει. Το μουνι της ηταν καλο, στενο αλλα με λιγο τζελ γλυστραγε καλα. Εδωσα πονο και δεν παραπονεθηκε και τελικα εχυσα μερικως ευχαριστημενος. Μαλλον κατι ειχε πιει και ηταν σε αυτην την κατασταση αλλα οπως και να ειναι δεν ειχαμε τιποτα το περιεργο παρα μονο μια νωχελικοτητα.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Noah AvatarNoahΜηνύματα: 338 Κριτικές: 1

Ιστορίες: 0

Η κριτική είναι σχετικά πρόσφατη αλλά Αξιολόγηση: 8.00 — 25/10/2021 - 20:37
Η κριτική είναι σχετικά πρόσφατη αλλά Αξιολόγηση: 8.00 — 25/10/2021 - 20:37
Η κριτική είναι σχετικά πρόσφατη αλλά όχι σημερινή. Χάρη στον αντμίν μας και το π.μ του που έλυσε απορίες, ήρθα κι εγώ στο σπορ κριτικών. Kωνσταντινουπόλεως 92 όροφος βραδάκι λοιπόν η αρχοντομουνάρα Ρουμάνα Μιχαέλα με χάλκινο μαλλί μέχρι τους ώμους. Η τύπισσα έχει τρανταχτό κώλο που τον τουρλώνει θεαματικά κι ας μην τον έχει στο μενού. Υπήρξε πιο ζουμερό μωρό αλλά έχει στρώσει εντελώς τέντα και απορώ πως δεν έχει κινηθεί για cg με τέτοια προσόντα και πόδια μέγγενη. Δυνατό 2μισάρι βυζί (υποψία ενίσχυσης αλλά δεν ρωτάω, το τρώω) και σταθερά τούμπανο σε βάψιμο-κίνηση-εσώρουχα. Η Μιχαέλα καυλαντίζει πολύ δυνατά στην καναπεδάρα και σε πρεσσάρει γλυκά να περάσεις χωρίς να σου σπάει τις μπάλες. Έχει δουλέψει και Αμνίζια μαζί την θρυλική Κλαούντια το κορίτσι λάστιχο η οποία τώρα αγνοείται. Μια πολύ καλή επιλογή λοιπόν η Μιχαέλα με θερμό στοματικό (περνάει και στα πέριξ λαμπόγυαλο άμα λάχει) και στο δωμάτιο παίζει τσάμπιονς λιγκ. Δεν λέει όχι σε καμία στάση, συμμετέχει έντονα (αγγίζει φυσικότητα) δεν είναι ξεπέτα και είναι γενναιόδωρη σε υπηρεσίες. Για 50 ευρώ αρχική τιμή σε απλό πρόγραμμα, θεωρείται επένδυση ή αλλιώς στάνταρ για να εκσπερματώσει κάποιος γλυκά σαν ποταμάκι. Για'μένα (κι όχι μόνο) αξίζει η επίσκεψη. Καλά να γαμάμε!
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money