Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 3
  • Προβολές: 238

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

manolaras_ps Avatarmanolaras_psΜηνύματα: 255 Κριτικές: 12

Ιστορίες: 0

Avec Plaisir Gloria νταρντανογκόμενα από Ελβετία Ψηλή με Αξιολόγηση: 7.20 — 02/01/2022 - 13:59
Avec Plaisir Gloria νταρντανογκόμενα από Ελβετία Ψηλή με Αξιολόγηση: 7.20 — 02/01/2022 - 13:59
Avec Plaisir Gloria νταρντανογκόμενα από Ελβετία Ψηλή με τα κιλάκια της Αλλά πολ'υ φιλικ'η και επικοινωνοιακή Αν δεν σε ξεγελάσει η ευγενια της μπορεί να σου πάρει το χρόνο μόνο μιλώντας μαζί της Είναι κομψή και elegant Στο σεξ δεν ειναι κατι το wow ούτε στην πίπα ούτε πουθένα είναι απλά μια ευχάριστη ώρα που θα σου χαραχτεί στο μυαλο ότι γάμησες κεντρικοευρωπαία Θα φύγεις ικανοποιημένος αλλά μέχρι εκεί
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5503 Κριτικές: 310

Ιστορίες: 0

Oh mon dieu Ελβετικος σουγιας πολυεργαλειο Παμε απο την Αξιολόγηση: 8.20 — 27/10/2021 - 21:03
Oh mon dieu Ελβετικος σουγιας πολυεργαλειο Παμε απο την Αξιολόγηση: 8.20 — 27/10/2021 - 21:03
Oh mon dieu Ελβετικος σουγιας πολυεργαλειο Παμε απο την αρχη το ξενοδοχειο των incall υπεροχο η κοπελα ψηλη προσωπο πανεμορφο (για τα γουστα μου) Σωμα οκ εχει τα παραπανισια κιλα ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΠΡΩΗΝ ΜΟΝΤΕΛΟ ΝΤΕΦΙΛΕ το φωτοσοπ στα ορια του επιτρεπτου Εχει το πιο υπεροχα φτιαχτο στηθος που εχω δει και νιωσει ποτε Στο σοσιαλ, σε παρασυρει Ευγενικοτατη, να σε κερασει οτι θες για το καλωσορισμα Στο σεξ αν μπορεις να διαχειριστεις 1,80 μουνι σε στιβει 1 κακο οτι δεν φιλαει με γλωσσα Πιπα εγω ζητησα καποτα γιατι κοπηκα λιγο στο ξυρισμα, ΔΕΝ γλυφει αρχιδια Μουνακι να το γλυφεις με τις ωρες το μασαζ μετα το χυσιμο; ΚΑΙ ΓΑΜΩ Αυτη η γκομενα ειναι για αγρια γουστα ΕΥΓΕ ΥΓ Η μονη φορα που δεν χρειαστηκα τα ρωσσικα, αγγλικα, γαλλικα ΑΨΟΓΑ
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
kazakos AvatarkazakosΜηνύματα: 547 Κριτικές: 45

Ιστορίες: 0

Όρθιο χιλιόμετρο Επέλεξα την Gloria για να Αξιολόγηση: 8.40 — 27/10/2021 - 17:24
Όρθιο χιλιόμετρο Επέλεξα την Gloria για να Αξιολόγηση: 8.40 — 27/10/2021 - 17:24
Όρθιο χιλιόμετρο Επέλεξα την Gloria για να εξαργυρώσω το δώρο μου Το ραντεβού κανονίστηκε στο Prive μια που μου αρέσει να πηγαίνω πιο πριν να μπανιαριστώ και να πιώ ένα τσιγάρο πριν αρχίσει ο αγώνας Κάνω το μπανάκι μου πίνω το τσιγαράκι μου και είμαι 15 λεπτά πιο πριν έτοιμος να περιμένω το μωρό Χτυπάει η πόρτα και έμεινα άφωνος Ήρθε με ένα ωραίο φόρεμα με βαθύ ντεκολτέ Να την δεις από πάνω μέχρι κάτω θές κανά 5λεπτο Λίγο μπαμπάτσικη περιφέρεια έχει αλλά κορμάρα ΣΤΟ ΣΎΝΟΛΟ Την έδωσα χρόνο να κάνει το φρεσκάρισμα της και πήγα κι έπλυνα μετά δόντια. λυστεριν και μια μέντα να μην μυρίζει το στόμα μου νικοτίνη Έδωσε κάργα γλωσσόφιλα (δεν της αρέσει να φυλάει όπως μου είπε καπνιστές γιατί δεν πίνει ούτε καπνίζει) Πίπα υγρή και βαθιά χωρίς να περνάει από τα δίδυμα Κάναμε ένα υπέροχο 69 και μετά την έβαλα ιεραποστολικά όπου με τα πρώτα σπρωξίματα πήραν χρώμα τα μάγουλα της Δεν άντεξα κι έχυσα Μασάζ (+20) πραγματικά επαγγελματικό όμως το οποίο το είχα ήδη ζητήσει απο το γραφείο και η κοπέλα έφερε μαζί της αιθέρια έλαια Με πέρασε ένα μανίκι από πάνω ως κάτω Και πολύ γρήγορα από την χαλάρωση μου έγινε πέτρα Και ο δεύτερος γύρος ήταν σύντομος Παίδες Α Ξ Ι Ζ Ε Ι
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks