Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Amaryllis  (Studio De Paris)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 31

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

mpatagias AvatarmpatagiasΜηνύματα: 137 Κριτικές: 33

Ιστορίες: 0

Μέτρια στις υπηρεσιες Αξιολόγηση: 6.83 — 01/11/2022 - 01:15
Μέτρια στις υπηρεσιες Αξιολόγηση: 6.83 — 01/11/2022 - 01:15

Για αλλαγη απο τα συνηθισμενα αποφασισα να παρω κοπελα απο στουντιο.

Παρα το μικρο της αναστημα με εντυπωσιασε η ομορφια της αλλα και η γλυκυτητα στο προσωπο της και γιαυτο και η αναζητηση μου ελαβε τελος. 

Ο χωρος καλος και εκανα ενα ντουζακι στην αρχη για να ειμαι καθαρος. 

Γνωριστηκαμε λιγο οταν μπηκε και στην συνεχεια με χαδια και φιλια ψιλο καυλωσε η πουτσα μου την οποια ειδε και εβαλε στο στομα της χωρις δισταγμο. Ειδα να το ψευτο απολαμβανει, ισως και να σκεφτοταν κατι αλλο εκεινη την στιγμη αλλα σιγουρα δεν με επεισε. Το γλειψιμο βασικο αλλα δεν θα πω οτι δεν μου αρεσε, ξερει τι κανει.

Ξαπλωσα και της ζητησα να ανεβει εκεινη πανω μου με αμεση ανταποκριση απο την πλευρα της. Και εκει ηταν εμπειρη, ξερει να κουναει ομορφα την λεκανη της αλλα δεν ειχε την ζωηραδα που θα επρεπε. Μετα απο πανω εγω με το στησιμο της να ειναι καλο και να αξιζει πραγματικα. Εδωσα πονο και δεν διαμαρτυρηθηκε παρολαυτα τα βογγητα της δεν ηταν πειστικα. Σιγουρα δεν πεταξα τα λεφτα μου αλλα δεν ηταν και κατι το οποιο θα επαναλαμβανα.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
Κόστος (€) 50
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
Καθαριότητα Χώρου Καλή
Συμπεριφορά Υπηρεσίας Ουδέτερη δεν ενόχλησε
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
hipspanos AvatarhipspanosΜηνύματα: 172 Κριτικές: 44

Ιστορίες: 0

Ωραια βογγητα Αξιολόγηση: 7.83 — 26/07/2022 - 23:38
Ωραια βογγητα Αξιολόγηση: 7.83 — 26/07/2022 - 23:38

Τυχαιο περασμα απο το  στουντιο και η παρουσιαση της τσατσας που δεν με ειχε ξαναδει αλλα ηταν ευγενικη, με επεισε να περιμενω να δω. Η Αμαρυλλις ειναι ενα κοριτσι με κοντο και ωραιο σωμα και γενικα συμπαθητικο. Η διαισθηση μου με επεισε να προχωρησω και την περιμενα στο δωματιο για μερικα λεπτα. Μπηκε με χαμογελο και διαθεση για κουβεντα αλλα ηθελα να γαμησω ,απλα και της εδωσα να καταλαβει ακριβως αυτο και δεν εχασε χρονο.

Εκανε μερικα χαδια στο σωμα και μετα πιπα η οποιο ειχε καποιο βαθος αλλα παντα με λιγο χερι και χωρις να περασει απο τα αρχιδια. 

Στησιμο καλο στα τεσσερα και μουνι μικρο οπος το σωμα της. Δεν θελει πολυ ενταση, προτιμαει τον χαλαρο ρυθμο αλλα συνοδευει ολη την φαση με ωραια βογγητα.

Ο κωλαρακος της ωραιος οπως και τα βυζια της. Την βρηκα με καλη διαθεση, δεν φαινοταν ειχαν παει πολοι πριν απο εμενα. Τυχερος…; Μπορει αλλα γενικα αξιζει μια επισκεψη, συνολικα προσπαθει και εμφανισιακα θα σας αρεσει.


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
Κόστος (€) 50
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Καθαριότητα Χώρου Καλή
Συμπεριφορά Υπηρεσίας Ουδέτερη δεν ενόχλησε
Στήθος Φυσικό
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money