Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Κριτικές Χρηστών

hipspanos AvatarhipspanosΜηνύματα: 172 Κριτικές: 44

Ιστορίες: 0

Έχει κλείσει τα 27 λέει στο Αξιολόγηση: 7.80 — 10/07/2021 - 22:21
Έχει κλείσει τα 27 λέει στο Αξιολόγηση: 7.80 — 10/07/2021 - 22:21
Έχει κλείσει τα 27 λέει στο σάιτ αλλά δεν της φαίνεται με τίποτα. Ακομα τέλειο το δέρμα της και οι τρόποι της από κοριτσακι. Στο σεξ από την άλλη έχει ωριμάσει και ξέρει στοματικό με τέλεια τεχνική και τα στησίματα της είναι αριστα. Όσο είσαι μαζί της όλο και περισσότερες ομορφιές ανακαλύπτεις όπως το χαμόγελό της, το μουνί της που είναι και τέιο για γλείψιμο αλλά και το σχήμα που παίρνει το σώμα της όταν στηνεται στα τέσσερα. Απο τα προκαταρκτικά μου έγινε πέτρα και η γεύση που πήρα απο το μουνί της μου έκανε τον πούτσο μου να πάλλεται χωρίς να τον ακουμπάω. Στα τέσσερα την πήρα για ένα δεκάλεπτο περίπου και πέρασα καλά. Βογκάει μόνο όταν πρέπει και σου υπενθυμίζει όταν που και πού τι ωραία πουτσα που τρώει και ποσό καλά την γαμάς. Ο χρόνος δεν είναι πολύς αλλά και τα λεφτά που δίνεις για ένα τέτοιο κορίτσι είναι ελάχιστα. Το έχω πει σε κάνα δύο φίλους για το κορίτσι και το λέω και εδώ, είναι μαστ η εμπειρία μαζί της. Καλό σας βράδυ!
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Διεγραμμένος Χρήστης AvatarΔιεγραμμένος ΧρήστηςΜηνύματα: - Κριτικές: 1

Ιστορίες: 0

Καλησπέρα! Είμαι χρόνια πιστός ακόλουθος αυτής της Αξιολόγηση: 8.20 — 09/12/2019 - 16:46
Καλησπέρα! Είμαι χρόνια πιστός ακόλουθος αυτής της Αξιολόγηση: 8.20 — 09/12/2019 - 16:46
Καλησπέρα! Είμαι χρόνια πιστός ακόλουθος αυτής της υπέροχης ύπαρξης με το όνομα Λουίζα και για πολύ σοβαρούς λόγους φυσικά. Μπορώ να πω μετά από πολύ μεγάλη εμπειρία πολλών ετών ότι ίσος είναι από τις καλύτερες στο επάγγελμα της αν δεν είναι η καλύτερη. Πρέπει όμως να βάλουμε κάποια πράγματα στη θέση τους. Μου έχει τύχει σε διάστημα λιγότερο των δύο μηνών να έχω πάει να τη συναντήσω στο μαγαζί και να μην τη βρίσκω εκεί. Ενώ στο σαιτ δηλαδή έλεγε ότι θα ήταν εκεί για παράδειγμα τις οκτώ η ώρα, έχω πάει τις εννιά και μισή και δεν είχε έρθει ακόμα. Την πρώτη φορά το θεώρησα τυχαίο γεγονός και τη δεύτερη ατυχία. Έγινε και τρίτη φορά όμως και αυτή τη φορά η υπηρεσία μου είπε ότι η λυπάται αλλά η κοπέλα δεν θα έρθει για εκείνο το βράδυ. Θα παρακαλέσω λοιπόν τη διεύθυνση του μαγαζιού να επέμβει και να διορθώσει την κατάσταση αλλιώς αν δεν μας χάσει εντελώς σαν πελάτες το λιγότερο θα αραιώσουν οι συνευρέσεις μας. Η μήπως πρέπει να παίρνουμε τηλέφωνο για να ρωτάμε αν έχει έρθει... Επίσης να το ξεχάσετε να την προτείνουμε και σε φίλους μας γιατί λυπάμαι αλλά έτσι χάνουμε και εμείς το κύρος μας. Εύχομαι εν τέλει να μην γίνουν ακόμα χειρότερα τα πράγματα. Ειλικρινά η Λουίζα αξίζει και είναι κρίμα να χάσει την αξία της για τέτοιους λόγους. Αυτά λοιπόν όσον αφορά το πρόβλημα με την κοπέλα. Πάμε λοιπόν στα καλά. Η Λουίζα όπως ανέφερα και παραπάνω είναι ίσος η καλύτερη στη δουλειά της. Δεν δίνει ούτε για δευτερόλεπτο την εντύπωση ότι είναι πληρωμένη παρά μόνο ότι είναι μια πλήρως αφοσιωμένη γυναικά στον άνδρα που είναι απέναντι της. Η τεχνική της στα προκαταρκτικά, στις πίπες, στο στήσιμο, και στη συμπεριφορά γενικά αξίζουν είκοσι αστέρια με μέγιστο το δέκα. Ποτέ δεν βιάζεται σε ότι κάνει και αφήνει τον πελάτη να αποφασίσει πότε λήγει η συνεύρεση. Επειδή είμαι τουλάχιστον 4 χρόνια πελάτης της μπορώ να πω ότι έχει πέσει ελάχιστα η διάθεση της αλλά όσοι δεν την ξέρουν δεν μπορούν να έχουν ποτέ παράπονα και ο λόγος είναι ότι ακόμα και τώρα είναι κορυφαία και αυτό το λέω από εμπειρία προσωπική με πολλές κοπέλες. Εύχομαι να συνεχίσει να είναι όσο καλή είναι και ακόμα καλύτερη στο μέλλον και αν θα είναι και συνεπείς στο ωράριο της δεν πρόκειται να μείνει ποτέ χωρίς δουλειά, εγγυημένα... Αυτά λοιπόν για το υπέροχο αυτό κορίτσι. Εύχομαι τα καλύτερα!
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks