Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Δάφνη  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 36

    Κριτικές Χρηστών

    WHATABOUTFUCK AvatarWHATABOUTFUCKΜηνύματα: 13 Κριτικές: 48

    Ιστορίες: 0

    PETIT ΚΑΒΛΑΚΙ ...μεσημέρι ανέβηκαν οι photo τις Αξιολόγηση: 7.60 — 15/10/2021 - 15:27
    PETIT ΚΑΒΛΑΚΙ ...μεσημέρι ανέβηκαν οι photo τις Αξιολόγηση: 7.60 — 15/10/2021 - 15:27
    PETIT ΚΑΒΛΑΚΙ ...μεσημέρι ανέβηκαν οι photo τις κοπέλας στο νήμα του YourAngels...και μιας και είχα διάθεση...κατευθείαν τηλέφωνο στην Νικόλ για ένα στα γρήγορα... ...μπήκε το καβλάκι χαμογελαστό και ορεξάτο...και μου λέει "σε ξέρω...έχουμε ξαναβρεθεί"... ...μένω μαλάκας για λίγο...αλλά προσπαθούσα να το κρύψω... ...στην αρχή νόμιζα ότι κάποιο λάθος έκανε η κοπέλα...αλλά όταν μου έδειξε ότι θυμάται details...άρχισα να πιστεύω ότι απέκτησα Αλτσχάιμερ... ...τελικά είχε δίκιο... ...την είχα γνωρίσει σαν ανεξάρτητη...είχα περάσει καλά...και υπήρξαν 3 συναντήσεις τότε...απλά στην πορεία άλλαξε look...αδυνάτισε λίγο...με αποτέλεσμα να μην την θυμηθώ... ...μελαχρινό καβλάκι τσέπης λοιπόν...με ωραίες αναλογίες...και κωλαράκι χούφτας που χαίρεσαι να το ζουλάς... ...λόγω της μεταξύ μας "προυπηρεσίας" υπήρξε από την αρχή "χημεία"...και όλα εξελίχθηκαν σε GFE ρυθμούς... ...φιλιά με γλώσσα...πίπα καλή...χωρίς να λαμβάνει πρωτοβουλίες...(επειδή ακολουθούσε τους ρυθμούς μου)... ...δεν έχω πολλά να προσφέρω προς ενημέρωση σας...γιατί φοβάμαι πως λόγω των προηγούμενων συναντήσεων μας θα δημιουργήσω προσδοκίες και θα παραπλανήσω... ...σε κάθε περίπτωση όμως...είναι μια ευγενική κοπέλα...χωρίς υφάκι...που προσπαθεί να σε κάνει να περάσεις καλά...χωρίς μα και μου... ...θα την ξαναέβλεπα...αν στο μέλλον είμαι σε φάση που δεν θέλω να κάνω κασκαντεριλίκι...και θέλω κάτι σίγουρο που θα με ισιώσει...
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks