Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Στέλλα  (Central Spa)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Πόλη: Αθήνα
  • Κριτικές: 5
  • Προβολές: 67

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

PrinceCarma AvatarPrinceCarmaΜηνύματα: 73 Κριτικές: 17

Ιστορίες: 0

Μιλφαρα Αξιολόγηση: 8.00 — 29/10/2022 - 22:10
Μιλφαρα Αξιολόγηση: 8.00 — 29/10/2022 - 22:10

Στο μαγαζι η μονη που μου αρεσε ηταν η Στελλα και επειδη ειχα αναγκη και απο το μασαζ και απο γαμησι εδωσα τα λεφτα και μπηκα το δωματιο για προετοιμασια.

Η Στελλα ειναι μια Ελληνιδα μιλφ που εχει πολυ ωραιο σωμα αλλα και προσωπο ελκυστικο. Ειναι αρκετα ψηλη γυναικα που για την ηλικια της κρατιεται καλα και εχει και σφιχτο σωμα. 

Ηταν η πρωτη μου φορα μαζι της και μου εδωσε πολυ καλες εντυπωσεις.

Στο μασαζ κανει πολυ καλο body to body και ξερει να χρησιμοποιει τα χερια της με αποτελεσμα να νιωθεις λες και εισαι στα χερια ενος επαγγελματια μασερ.

Το σεξ απο την αλλη το ζει απο την αρχη στα προκαταρκτικα μεχρι το τελος. Δεν δισταζει να περναει την γλωσσα της απο παντου και ιδιαιτερα στο στοματικο κανει εξαιρετικη δουλεια. 

Παιρνει πρωτοβουλιες και ανταποκρινεται στις πρωτοβουλιες του πελατη με προθυμια. Ειναι ενεργη στο σεξ και γουσταρει πολυ το cow. 

Εκτος απο το σωμα εχει και καλη ηχητικη συμμετοχη με βογγητα και αναστεναγμους. 

Καναμε τις δυο τρεις βασικες στασεις με τελειωμα σε πισωκολλητο. Της αρεσε ο τροπος που γαμουσα και μου το ειπε φωναχτα. 

Ολη η φαση μαζι της ηταν τετοια που δεν υπολογισα καθολου τα λεφτα που εδωσα.

Καλα γαμησια και τα λεμε στην επομενη.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 30 λεπτά
Κόστος (€) 60
Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Τήρηση Υπηρεσιών
Συμπεριφορά Ευγενέστατη
Ποιότητα Μασάζ Καλό
Πρωκτικό Όχι
Καθαριότητα Χώρου Καλή
Πρωκτικό Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ AvatarΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣΜηνύματα: 208 Κριτικές: 70

Ιστορίες: 0

Στέλλα η μιλφαρα! Αξιολόγηση: 8.67 — 24/08/2022 - 19:38
Στέλλα η μιλφαρα! Αξιολόγηση: 8.67 — 24/08/2022 - 19:38

Σε αυτό το μασατσιδικο είχα καιρό να περάσω.Γνωριζω ότι έχει σταθερές κοπέλες και σπανίως νέες προσθήκες.
Πιο πολλές φορές έχω περάσει με τη Ρούλα αλλά πλέον ήθελα να δω και τη Στέλλα για την οποία έχω ακούσει θετικά σχόλια.Πολυ βροχή το μεσημέρι και ησυχία στο ίδρυμα.Βγηκε η Μαριάννα πρώτη και δεύτερη η Στέλλα την οποία και επέλεξα.Μπλε εσώρουχα σέξι με μαύρη ρόμπα από πάνω.Οτι έχει γράψει ο "φίλος" saκarvats ισχύει κατά λέξη.Σεξουαλικοτητα και καύλα η παρουσίαση της...!
Μασάζ χρησιμοποιώντας όλο της το σώμα,χέρια με δυνατές κινήσεις.Στην πορεία body to body για κορύφωση...
Στο δεύτερο μέρος άψογα προκαταρκτικά με γλυψιμο σχεδόν παντού.Φτιαχνεται και η ίδια με γλυψιμο σε ρώγες και γενικά το ζει η τουλάχιστον έτσι δείχνει.Σεξ κυρίως σε cow girl όπου συμμετείχε άψογα σε όλη τη διάρκεια.Μιση ώρα λοιπόν  περασα πολύ καλά και φυσικά άξιζε τον κόπο η επιλογή.Πολυ καλή η μιλφαρα Στέλλα δεν το περίμενα.Για όσους αρέσουν οι μιλφαρες νομίζω είναι πολύ καλή επιλογή.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 30 λεπτά
Κόστος (€) 60
Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Τήρηση Υπηρεσιών
Πρωκτικό Ναι με γλώσσα
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Rigo AvatarRigoΜηνύματα: 48 Κριτικές: 13

Ιστορίες: 0

Απόφαση για επίσκεψη στο 48 με Αξιολόγηση: 7.20 — 04/03/2022 - 16:32
Απόφαση για επίσκεψη στο 48 με Αξιολόγηση: 7.20 — 04/03/2022 - 16:32
Απόφαση για επίσκεψη στο 48 με στόχο την Τάνια μετά από τις καλές κριτικές φίλων και μελών ,αλλά στην πορεία προέκυψε παλιά γνώριμη από Μπακνανά η Στέλλα. Κάποιος είχε αναφέρει το όνομα Στέλλα μετά από επίσκεψη του και αναφορά των κοριτσιών που ήταν εκεί, οπότε στο πίσω μέρος του μυαλού υπήρχε αυτό το ερώτημα ...είναι η Στέλλα από Μπακνανά ή άλλη παρουσία με αυτό το όνομα ? Υποδοχή από την υπεύθυνη ,ερώτηση εάν ήταν η πρώτη επίσκεψη μου εκεί , αναφορά μου ότι είχα περάσει πιο παλιά και δήλωση της για παρουσίαση των κοριτσιών που ήταν παρόντα την δεδομένη ώρα .Κλαούντια ακόμα με κανονικά ρούχα , Τάνια έτοιμη με την αμφίεση της δουλειάς (καλή και ενδιαφέρουσα παρουσία, την Μαριάννα την είδα όταν πήγα για μπάνιο στο κοινόχρηστο λουτρό καθώς έμπαινε σε κοντινό δωμάτιο και μετά μου λέει τώρα η Στέλλα . Εμφάνιση της Στέλλας όπως και στην Μπακνανά, ψηλή ,λεπτή με ωραίο σετ εσωρούχων και με την λεπτή μαύρη λεπτή ρόμπα (μάλλον σήμα κατατεθέν της Στέλλας) πάνω σε γόβες . Μετά την εμφάνιση της Στέλλας δεν υπήρχε δεύτερη σκέψη και πέρασμα στο δωμάτιο για μία ώρα (γιαυτό και τα 100 ευρώ). Πέρασμα στο ελεύθερο λουτρό για μπάνιο όπως όλοι συνήθως κάνουμε . Επιστροφή στο δωμάτιο ,το ποτό μου από την Στέλλα και λίγη κουβέντα για τα νέα μας από την εμπειρία μας με το lockdown και τον κορονοιό . Αφαίρεση των απαραιτήτων από την Στέλλα και έναρξη του πάντα καλού μασάζ της για λιγη ώρα ,ήρεμα και απλά . Σύσταση της να γυρίσω και αυτό για εμένα είναι πρόσταγμα να αναλάβω τα ηνία της κατάστασης για την περιποίηση μου στην Στέλλα που απολαμβάνω. Βαθιά φιλιά με ανταπόκριση , περιποίηση του όμορφου στήθους της ,και συνέχεια στο όμορφο σώμα της καθώς και τοπικά ανάμεσα στα πόδια της που πάντα το απολαμβάνει για αρκετή ώρα. Πρόταση μου να αλλάξουμε θέση με συνέχιση της δικής μου περιποίησης της ,εγώ ανάσκελα και η Στέλλα καθιστή (face sitting) με στήριξη της με τα χέρια στον τοίχο, όπου και τελείωσε. Αμέσως μου είπε ότι είναι η σειρά της να με περιποιηθεί που πάντα το κάνει πολύ καλά .Έχουμε καλή χημεία με την Στέλλα (πιστεύω σε αυτή) ... Τέλος της συνεδρίας ,αποχώρηση και των δύο για νέα μπάνια, ντύσιμο και αποχώρηση μετά από άλλη μία πετυχημένη συνάντηση με την Στέλλα.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
boulis2021 Avatarboulis2021Μηνύματα: 126 Κριτικές: 29

Ιστορίες: 0

Το μασαζακι της τελειο με υπομονη Αξιολόγηση: 7.60 — 03/03/2022 - 21:32
Το μασαζακι της τελειο με υπομονη Αξιολόγηση: 7.60 — 03/03/2022 - 21:32
Το μασαζακι της τελειο με υπομονη και καλη τεχνικη αλλα ειναι και ομορφη γυναικα την οποια δεν μπορεις να μην δεις σεξουαλικα. Επιασε δουλεια με το στοματικο και εκανε καλη δουλεια οποτε μεσα σε λιγα λεπτα ημασταν ετοιμοι για σεξ. Κανει ωραια ανοιγματα με τα ποδια και το μουνι της ειναι αρκετα στενο και υγρο. Οτι στησιμο της ζητησα στην συνεχεια το εκανα ευκολα και τα βογγητα της ηταν επισεις καυλωτικα. Στα τεσσερα ηταν η καλυτερη μου κοιταζοντας την κωλαρα της και με τα βογγητα της να γινονται πιο δυνατα και πιο ωραια δεν μπορουσα να μην χυσω. Σε συνολο απο τις καλυτερες συμμετοχες που μου εχουν τυχει. Απολυτα δικαιολογημενα τα λεφτα που παιρνει.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
mparmperis27 Avatarmparmperis27Μηνύματα: 121 Κριτικές: 35

Ιστορίες: 0

Εμφανισιακα ειναι ωραια κοπελα με μακρυα Αξιολόγηση: 5.60 — 24/10/2021 - 22:43
Εμφανισιακα ειναι ωραια κοπελα με μακρυα Αξιολόγηση: 5.60 — 24/10/2021 - 22:43
Εμφανισιακα ειναι ωραια κοπελα με μακρυα ποδα αλλα βυζι μετριο. Εινα αρκετα κοινωνικη και νιωθεις σαν να την ξερεις, Απο υπηρεσιες χαρηκα μονο το μασαζ, στα υπολοιπα ηταν πολυ βασικη. Η πιπα μετρια χωρις κανενα ενδιαφερον για την γυρο περιοχη αλλα και στο σεξ δεν ειδα καμια συμμετοχη που να διακαιολογει τα λεφτα που παιρνει. Το στισημο απο την αλλη ηταν καλο αλλα χωρης την συμμετοχη απλα καταφερα να χυσω και εφυγα αρκετα απογοητευμενος.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks