Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Sasha  (AthensGFE)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    milokleftis AvatarmilokleftisΜηνύματα: 168 Κριτικές: 42

    Ιστορίες: 0

    Περασα καλα Αξιολόγηση: 7.33 — 28/04/2022 - 23:06
    Περασα καλα Αξιολόγηση: 7.33 — 28/04/2022 - 23:06

    Απο εμφανιση δεν εχει γινει καποια επεξεργασια στις φωτογραφιες εκτος των γωνιων ληψης. 

    Ειναι σιγουρα γυρω στα 30 με καλο σωμα το οποιο εχει καποια κιλα αλλα της πανε οι καμπυλες οι οποιες ειναι ομορφες. 

    Απο κοινωνικοτητα ειναι καλη αλλα μην περιμενετε γυναικα με την οποια θα κανατε μεγαλες συζητησεις το οποιο δεν ειναι και τοσο κακο αν σκεφτεσαι το σεξ αφου δεν χανει χρονο. Φιλαει με γλωσσα αλλα δεν ζητησα γιατι ηρθε απο προηγουμενο πελατη και το μυαλο μου πηγε στις πιπες.

    Η πιπα που εκανε σε μενα καλη αλλα με χερι που δεν εβγαλε ουτε στιγμη και με γλειψαρδιδι το οποιο ηθελα να κρατησει περισσοτερο αλλα βιαστηκε μου εβαλε την καποτα και στηθηκε στα τεσσερα να τον φαει. 

    Απο πισω αν την δεις εχει την καλυτερη θεα και το μουνι της για καποιο λογο ηταν υγρο και θερμο με το που μπηκα μεσα της. 

    Στο γαμησι ηταν καλη η προσποιηση της σε σημειο που δεν μπορουσα να καταλαβω αν το ευχαριστιωταν πραγματικα. Η πρωτη καταθεση ηρθε γρηγορα με εμενα να σπρωχνω μεσα της. 

    Στο διαλειμμα μου εκανε μασαζ, το κατεχει και εχει την υπομονη να το κανει σωστα. Με πιπωσε στην συνεχεια και με καβαλησε για λιγο με αρκετα καλη κινηση αλλα εχω δει και καλυτερες. Για ιεραποστολικο δεν την ηθελα οποτε παλι πισωκολλητο. Επεσε λιγο η επιδοση της αλλα εγω εδωσα πονο και δεν διαμαρτυρηθηκε οποτε και παλι περασα καλα.

    Συστηνεται για μια φορα ισος και δυο αλλα αυτο θα το κρινετε εσεις.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    mpatagias AvatarmpatagiasΜηνύματα: 137 Κριτικές: 33

    Ιστορίες: 0

    Αρκετες οι διαφορες και ειδικα στην Αξιολόγηση: 6.80 — 29/01/2022 - 16:23
    Αρκετες οι διαφορες και ειδικα στην Αξιολόγηση: 6.80 — 29/01/2022 - 16:23
    Αρκετες οι διαφορες και ειδικα στην ηλικια την εκοψα για μιλφ περισσοτερο. Κοινωνικη οσο πρεπει και γενικα ευκολος χαρακτηρας που ξερει την δουλεια της. Μου εκανε καλο στοματικο με ελαχιστο δοντι και γλειψιμο στα ραχιδια. Δεχτηκε γλυψιμο στα βυζια και δαχτυλιασμα ασταματητο στο μουνι. Στο γαμησι ειναι καλη αλλα λιγο εως πολυ ψευτικα τα βογγητα της. Απο στησιματα στο πισωκολλητο ηταν καλη αλλα στα υπολοιπα δεν μου ταιριαξε. Στον δευτερο γυρο επεσε αρκετα η επιδοση της, φαινοταν αρκετα κουρασμενη και τελικα δεν καταφερα να χυσω. Σε συνολο ηταν μια εμπειρια μετρια και δεν θελω να επαναλαβω.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Netro AvatarNetroΜηνύματα: 195 Κριτικές: 35

    Ιστορίες: 0

    Μπαμπάτσικο ρωσιδάκι το κορίτσι με εξαιρετικό Αξιολόγηση: 7.20 — 11/10/2021 - 14:06
    Μπαμπάτσικο ρωσιδάκι το κορίτσι με εξαιρετικό Αξιολόγηση: 7.20 — 11/10/2021 - 14:06
    Μπαμπάτσικο ρωσιδάκι το κορίτσι με εξαιρετικό σερβις Με τιποτα 24 που λεει και οχι στην περιγραφη που γραφει το γραφείο Αλλα στο σερβις σκοτωνει Το παληκαρι στο τηλεφωνο μου την συστησε και ειχε δικιο μου εκανε και εκπτωση γνωριμιας Βαθυα και υγρη πιπα απο τις καλυτερες και στο σεξ απόλυτα ικανη την πηρα πριν 20 μερες περιπου Να ρωτησετε το παληκαρι ποιες εχει διαθεσιμες γιατι δεν είναι ολες εκει πάντα Αυτα απο μενα
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks