Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Πάμελα  (Massage Nirvana)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Πόλη: Αθήνα
  • Link: Προβολή
  • Κριτικές: 4
  • Προβολές: 41

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

Elganador AvatarElganadorΜηνύματα: 564 Κριτικές: 147

Ιστορίες: 0

Το κατέχεις το άθλημα Αξιολόγηση: 7.50 — 22/05/2023 - 21:15
Το κατέχεις το άθλημα Αξιολόγηση: 7.50 — 22/05/2023 - 21:15

Σήμερα πήγα συγκεκριμένα για Πάμελα από το μασαζ 

Η Λάρισα ήταν στην υποδοχή και Πιάσαμε λίγο την συζήτηση μέχρι να βγει το κορίτσι απ' το δωμάτιο έχω την εντύπωση ότι δεν με θυμάται που την έπαιρνα παλιά επί καθημερινής βάσεως πριν 10 χρόνια  Όπως μιλάγαμε μου έριχνε κάτι κρυφές ματιές αλλά και εγώ δεν της έχω πει τίποτα Δεν θέλω να την φέρω σε δύσκολη θέση έρχεται η Πάμελα και περνάμε στο δωμάτιο Παίρνω το πρόγραμμα της μισής ώρας 

Η Πάμελα είναι μια Ωραία γυναίκα  με ξανθά μαλλιά Ψηλή κοπέλα Ηλικιακά την  κάνω 35 με 36 χρονών Με ωραίο λεπτό σώμα το βυζί της έχει πάρει λίγο την κατηφόρα Αλλά δεν το λες και άσχημα 

Παίχτηκε  λίγο μασάζ στην αρχή Και η πούτσα σιγά-σιγά Έπαιρνε την Ανηφόρα  Μου βάζει λάδια και μου το παίζει αργά και Αισθησιακά Μαζεύει τα μαλλιά της αλογοουρά και τον παίρνει στο στόμα  πίπα πολύ καλή Υγρή πολύ βαθιά περιποίηση πέρασε κι από τα αρχιδια  μία βόλτα 

Την στήνω στα τέσσερα και την γαμούσα ασταμάτητα ώσπου δεν άντεξα και έχυσα μέσα στο προφυλακτικό εκανα ένα ντουζ 

Και περίμενα να έρθει να με βγάλει έξω Με το που έρχεται να με πάρει βλέπω την Σανέλ Να βγαίνει απ' το δωμάτιο καύλωσα


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 30 λεπτά
Κόστος (€) 60
Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
Ηλικία πελάτη 30-39
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Τήρηση Υπηρεσιών Τηρήθηκε μερικώς ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Συμπεριφορά Ευγενέστατη
Πρωκτικό Όχι
Καθαριότητα Χώρου Άψογη
Πρωκτικό Ναι
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
milokleftis AvatarmilokleftisΜηνύματα: 168 Κριτικές: 42

Ιστορίες: 0

Μασερ με πραγματικα καλες ικανοτητες, με Αξιολόγηση: 7.80 — 05/03/2022 - 21:33
Μασερ με πραγματικα καλες ικανοτητες, με Αξιολόγηση: 7.80 — 05/03/2022 - 21:33
Μασερ με πραγματικα καλες ικανοτητες, με εκανε αλλον ανθρωπο με το μασαζακι, ενιωσα ανανεωμενος. Απο εμφανιση στο σωμα ειναι καλη αλλα στο προσωπο περισσοτερο προς το μετριο. Ειναι μια παρουσια που εμπνεει εμπιστοσυνη και αυτο μου αρεσε απο την αρχη. Με το στοματικο της εμεινα αρκετα ευχαριστημενος αλλα με τα μπαλακια δεν εκανε καθολου παιχνιδι. Καυλωσα πολυ ομως και ηθελα να την παρω πισωκολλητο πραγμα και το οποιο εγινε. Το στησιμο της καλο και το μουνι της φρεσκοξυρισμενο και ομορφο. Τζελ δεν εβαλε και καλα εκανε γιατι η αιθηση μεσα της ηταν πολυ καλη. Ειναι περισσοτερο προς το gfe αλλα και οταν την ζωρισα δεν παραπονεθηκε και καποιες στιγμες την ειδα να γουσταρει ακομα περισσοτερο. Τελειωσα στο τελευταιο λεπτο και εφυγα με χαμογελο ευτυχιας λογο του οτι τα λεφτα μου επιασαν τοπο.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
okafetzis AvatarokafetzisΜηνύματα: 142 Κριτικές: 30

Ιστορίες: 0

Ομορφο δροσερο κοριτσι που ειχε τα Αξιολόγηση: 6.00 — 28/01/2022 - 22:46
Ομορφο δροσερο κοριτσι που ειχε τα Αξιολόγηση: 6.00 — 28/01/2022 - 22:46
Ομορφο δροσερο κοριτσι που ειχε τα κεφια της απο την αρχη. Ξαπλωσα και την αφησα να μου κανει μασαζ με την ησυχια της και εχει αρκετη εμπειρια, με εκανε να χαλαρωσω σε ολο το σωμα. Τα βυζια της ειναι μεσαιου μεγεθους αλλα ωραια και αφηνει να τα γλυψεις. Οι ρωγες ανταποκρισημες και η ευχαριστηση φαινεται και στο προσωπο της. Απο πιπα υστερει, πρεπει να μαθει με λιγοτερο χερι και καλυτερο γλυψιμο στο καυλι. Με καβαλησε αλλα δεν το εχει και τοσο οποτε την γυρισα σε ιεραποστολικο. Εκανε καλη προσποιηση αλλα εχω δει και καλυτερες. Απο αισθηση το μουνι της καλο αλλα ηταν λιγο στεγνο, θελει τζελ το οποιο στην περιπτωση μου δεν εβαλε. Ηταν το μασαζ που περισσοτερο αξιζε μαζι της, στο σεξ θελει περισσοτερη προσπαθεια
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
emponias AvataremponiasΜηνύματα: 198 Κριτικές: 48

Ιστορίες: 0

Ξεγελαστηκα απο την εμφανιση της. Στο Αξιολόγηση: 2.40 — 26/11/2021 - 15:53
Ξεγελαστηκα απο την εμφανιση της. Στο Αξιολόγηση: 2.40 — 26/11/2021 - 15:53
Ξεγελαστηκα απο την εμφανιση της. Στο προγραμμα ειναι εντελως ξενερωτη. Δεν γουσταρει την δουλεια η δεν γουσταρε εμενα, δεν ξερω αλλα εγω προσωπικα πεταξα τα λεφτα μου μαζι της.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks